Alciapl v2

Brony
 • Zawartość

  244
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

14 Neutralna

5 obserwujących

O Alciapl v2

 • Ranga
  Wielka fanka Rainbow Dash i Doktora ^^

Informacje profilowe

 • Płeć
  Klacz

Ostatnio na profilu byli

1159 wyświetleń profilu
 1. Z tego co wiem to w którymś dziale jest temat o partnerstwie. - edit: Tutaj masz warunki współpracy http://mlppolska.pl/watek/6904-wsp%C3%B3%C5%82praca/#entry349684
 2. Chyba nie muszę o tych filmach nic mówić? Uwielbiam je. ^^ Przypomniały się czasy kiedy Star Wars leciały w telewizji. :3 No i nie może zabraknąć teasera nowej trylogii. Zupełnie nie rozumiem narzekania na ten teaser. Bo to, bo tu, bo tamto... Dlatego chcę przytoczyć cytat z pewnego bloga. Całkowicie się z tym zgadzam. A wasze opinie na temat Gwiezdnej Sagi i tego teasera?
 3. Podzielisz się z nami tymi faktami?
 4. Na szczęście wszystko się wydało i zamknęli jej wątek. ^^
 5. Nowy wektor. Tym razem trochę inny styl.
 6. Wie ktoś skąd mogę coś trochę poczytać o uniwersum stworzonym przez Lupis i o postaciach?
 7. Oglądałam ten filmik zaraz po tym jak ktoś podał link na swoim statusie. ;p
 8. Fajne te pieski. ^^ Ale nie kojarzę za bardzo postaci, ich historii. Nie ogarniam mapy podanej kilka postów wyżej. A już wogóle nie wiem kto albo co to jest Darrky. :/
 9. A mogłabym wiedzieć jak nazywa się kanał? Niezła beka z tego gościa. xD
 10. Tak. Oto kolejny już temat w którym potrzebuję pomocy. Mam 32-bitowy system i gra The Forest nie chce mi się ładować do końca. Staje na 91% i gra wywala mi brak odpowiedzi. Przeczytałam na internecie poradnik o tym co zrobić z grą na 32-bitowym systemie. Oto ten poradnik. Problem jest z punktem 4. SharedSection ma być 1024,3072,512. Natomiast u mnie SharedSection=1024,20480,768. I moje pytanie brzmi, co mam zrobić lub na jakie cyfry mam zamienić SharedSection, żeby system używał całych 4GB ramu?
 11. Kiedyś usłyszałam coś takiego. " Na dwóch torach pracują ludzie. Na jednym pracuje jedna osoba, a na drugim pięć. Jedzie pociąg, a ty możesz pociągnąć za wajchę i uratować tą jedną osobę, albo te pięć. Nie znasz tych osób. Kogo byś uratował?" I wtedy odpowiedziałam że tą jedną mimo tego że jej nie znam.
 12. Wow. Nareszcie zrobią film z X-Force i z Gambitem. A ta trzecia część Wolverina... Żeby była chociaż minimalnie lepsza od dwóch pozostałych.
 13. Obejrzałam sobie Rainbow Rocks. Powiem szczerze że spodziewałam się czegoś innego. 5/10