Jump to content

Ignis Vesper

Brony
 • Posts

  27
 • Joined

 • Last visited

About Ignis Vesper

 • Birthday 06/11/2001

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  56325055

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Gdańsk
 • Zainteresowania
  Astronomia, Matematyka, Jazda na desce,Sport

Recent Profile Visitors

1749 profile views

Ignis Vesper's Achievements

Źrebaczek

Źrebaczek (1/17)

5

Reputation

 1. Kuszące, dawno nic nie pisalem a Gwiezdne Wojny oglądam od 2 roku życia(te orginalen filmy a nie kreskówki), wiec może warto nad tym troche posiedzieć.
 2. -A rośnie tutaj wszędzie w okolicy, smakuje jak truskawkowy. A mógłbyś mnie zaprowadzić do tych frytkowych drzew? Tak się składa że jestem w tych okolicach z towarzyszem który akurat poszedł w kierunku osady niedaleko a ja muszę nam zrobić jakieś zapasy. Powiedziałem wciągając językiem kolejną miętówkę.
 3. -No dobra... Powiedziałem trochę zmieszany sytuacją i nie do końca pewny co teraz zrobić. -Skoro już na siebie wpadliśmy, może mógłbyś mi powiedzieć gdzie znaleźć coś do jedzenia poza tym rosnącym dżemem? Spytałem w nadziei że będzie coś jeść, bo choć w prawdzie dżem był smaczny nie uśmiechało mi się go jeść w kółko i w nadmiernych ilościach. Możliwe że zaznaczony znajdzie coś jadalnego, ale jak go znam przyniesie jeszcze większą ilość wódki.
 4. -Przypadkiem znalazłem ten kryształ przeszukując okolice i powiedziałem przecież że możesz go wziąć skoro chcesz, ale po co ci on właściwie? Spytałem podejrzliwie -Chyba nie zamierzasz go wykorzystać w jakimś podłym celu? I skąd się tu w ogóle wziąłeś? A tak poza tym to jestem Ignis, Ignis Vesper, najemnik. Przedstawiłem się.
 5. -Jakoś dotąd okazji nie miałem, możesz sobie wziąć ten kryształ skoro tak bardzo chcesz. Powiedziałem, dalej bacznie obserwując ruchy nowo przybyłego. -Nie masz przypadkiem złych zamiarów co? Zapytałem powoli podchodząc bliżej -Masz chyba jakieś imię prawda?
 6. -Ałłł! Co do.... Krzyknąłem gdy poczułem jak coś odrzuca mnie w bok. Odwróciłem się moim oczom ukazał się wielki pies trzymający w łapach i przyglądający się z zachwytem znalezionemu przed chwilą kryształowi. -Kim albo może czym jesteś? Zapytałem przybysza nie wiedząc czy mnie w ogule rozumie, jednocześnie na wszelki wypadek przygotowując pozycje obronną gdyby pies postanowił się na mnie rzucić.
 7. -Się robi. Odkrzyknąłem do oddalającego się kompana, po czym odwróciłem się i poszedłem poszukać czegoś do jedzenia. -Mam nadzieje że znajdę na tym pustkowiu coś jadalnego. Pomyślałem i ruszyłem dalej biorąc do pyska kolejną miętówkę.
 8. Hej, to znowu ja,. Gdzie uczyłaś się magią? Podczas bitwy dorównywałaś Twilight, która: 1 Jest uczennicą Celesti, 2 Jest elementem magii, No i 3 Jest alicornem. Jak to możliwe?
 9. Cóż, w serialu widzimy różne aspekty pochodzące jakby z Grecji, nawet zbroje straży to ptzypominają. Mnie się wydaje, że to przypomina religie grecką czy rzymską(dokońca się nieznam), celestia i luna są potomkiniami wielkich bóstw które stworzyły świat i posłał celestia i lune żeby w nim sprawiedliwie panowały.
 10. Wielką statułe wonderbolts przebranych za mikołaji, zrobioną z czekolady.
 11. Witam serdecznie i mam nadzieje że będziesz się tu dobrze bawić i miło spędzać czas.
 12. Skoro teraz jesteś po stronie mane 6, to co masz zamiar robić dalej, jakieś plany na przyszłość?
 13. Mega. Byli chyba wsztscy antagoniści.
 14. Tego się nie spodziewałem! Finał to był jeden wielki mindfuck. Ale było dużo emocji, nonstop skakanie w czasie.
×
×
 • Create New...