Ignis Vesper

Brony
 • Content count

  27
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

4 Followers

About Ignis Vesper

 • Rank
  Międzygwiezdny Włóczęga
 • Birthday 06/11/2001

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  56325055

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Gdańsk
 • Zainteresowania
  Astronomia, Matematyka, Jazda na desce,Sport

Recent Profile Visitors

1335 profile views
 1. Kuszące, dawno nic nie pisalem a Gwiezdne Wojny oglądam od 2 roku życia(te orginalen filmy a nie kreskówki), wiec może warto nad tym troche posiedzieć.
 2. -A rośnie tutaj wszędzie w okolicy, smakuje jak truskawkowy. A mógłbyś mnie zaprowadzić do tych frytkowych drzew? Tak się składa że jestem w tych okolicach z towarzyszem który akurat poszedł w kierunku osady niedaleko a ja muszę nam zrobić jakieś zapasy. Powiedziałem wciągając językiem kolejną miętówkę.
 3. -No dobra... Powiedziałem trochę zmieszany sytuacją i nie do końca pewny co teraz zrobić. -Skoro już na siebie wpadliśmy, może mógłbyś mi powiedzieć gdzie znaleźć coś do jedzenia poza tym rosnącym dżemem? Spytałem w nadziei że będzie coś jeść, bo choć w prawdzie dżem był smaczny nie uśmiechało mi się go jeść w kółko i w nadmiernych ilościach. Możliwe że zaznaczony znajdzie coś jadalnego, ale jak go znam przyniesie jeszcze większą ilość wódki.
 4. -Przypadkiem znalazłem ten kryształ przeszukując okolice i powiedziałem przecież że możesz go wziąć skoro chcesz, ale po co ci on właściwie? Spytałem podejrzliwie -Chyba nie zamierzasz go wykorzystać w jakimś podłym celu? I skąd się tu w ogóle wziąłeś? A tak poza tym to jestem Ignis, Ignis Vesper, najemnik. Przedstawiłem się.
 5. -Jakoś dotąd okazji nie miałem, możesz sobie wziąć ten kryształ skoro tak bardzo chcesz. Powiedziałem, dalej bacznie obserwując ruchy nowo przybyłego. -Nie masz przypadkiem złych zamiarów co? Zapytałem powoli podchodząc bliżej -Masz chyba jakieś imię prawda?
 6. -Ałłł! Co do.... Krzyknąłem gdy poczułem jak coś odrzuca mnie w bok. Odwróciłem się moim oczom ukazał się wielki pies trzymający w łapach i przyglądający się z zachwytem znalezionemu przed chwilą kryształowi. -Kim albo może czym jesteś? Zapytałem przybysza nie wiedząc czy mnie w ogule rozumie, jednocześnie na wszelki wypadek przygotowując pozycje obronną gdyby pies postanowił się na mnie rzucić.
 7. -Się robi. Odkrzyknąłem do oddalającego się kompana, po czym odwróciłem się i poszedłem poszukać czegoś do jedzenia. -Mam nadzieje że znajdę na tym pustkowiu coś jadalnego. Pomyślałem i ruszyłem dalej biorąc do pyska kolejną miętówkę.
 8. Cóż, w serialu widzimy różne aspekty pochodzące jakby z Grecji, nawet zbroje straży to ptzypominają. Mnie się wydaje, że to przypomina religie grecką czy rzymską(dokońca się nieznam), celestia i luna są potomkiniami wielkich bóstw które stworzyły świat i posłał celestia i lune żeby w nim sprawiedliwie panowały.
 9. Witam serdecznie i mam nadzieje że będziesz się tu dobrze bawić i miło spędzać czas.
 10. Mega. Byli chyba wsztscy antagoniści.
 11. until

  Kurcze, niestety nie dam rady przyjechać, szkoda.
 12. Mam problem z odpaleniem launchera. do tego momentu jest ok, a dalej się nie ładuje.
 13. Siemka. Wysłałem e-maila. Gdyby coś się nie zgadzało to prosił bym o napisanie do mnie wiadomości tutaj, bo często bywam na forum.
 14. Siemanko. Jestem Mati i jestem z Gdańska. Mam 14 lat, a Mlp interesuję się od 2-3 lat. Lubie czytać książki, oglądać gwiazdy, jeździć na desce i ćwiczyć.