Jump to content

Garin

Brony
 • Posts

  296
 • Joined

 • Days Won

  1

Garin last won the day on November 29 2014

Garin had the most liked content!

Informacje profilowe

 • Gender
  Steven Magnet
 • Zainteresowania
  ...

Recent Profile Visitors

4724 profile views

Garin's Achievements

Kucyk

Kucyk (4/17)

352

Reputation

2

Community Answers

 1. Wniosek, nie grać w Starcrafta, a zwłaszcza w część drugą. A ja przyszedłem się wyżalić, że nie pozwalają mi się wysypiać przez prowadzony remont obok. W wyniku czego nie mogę osiągnąć tych optymalnych 10-13 godzin zdrowego snu w trakcie mojej przerwy letniej. Do tego jeszcze jakieś ptaki mi o drugiej w nocy hałasują za oknem, co jeszcze bardziej potęguje moją frustrację.
 2. To akurat nic nowego. Na szacunek trzeba sobie niestety najczęściej zasłużyć. *Tutaj wstaw moją niezmienną opinię o samobójcach* Trochę szkoda, że ostatecznie sobie nie poradził. Najbardziej jednak mi szkoda maszynisty i mniej odpornych psychicznie świadków, którzy musieli to obserwować.
 3. Ej, ponoć istnieją kobiety lecące na przegrywów, desperatów, studentów sinologii i niedorajdy życiowe, także może jednak w skrajnych przypadkach pomaga, ale to jak trafić wszystkie cyferki w loterii. Czy przedstawienie różnicy pomiędzy graficznym i tekstowym interfejsem użytkownika w systemach operacyjnych albo sposoby na odzyskiwanie utraconych danych z dysku twardego, bądź innego nośnika pamięci do głębokich tematów lub inteligentnych uwag należy? Nie tyle, że pozwolić, co jeszcze trzeba pomóc szczęściu zadziałać. Siedzeniem na dupie nie zmienisz siebie, własnej rzeczywistości i przyszłości, o czym ty doskonale wiedziałeś oraz wiesz dalej. Nie zapominaj też o jednej rzeczy - dla niektórych czas jest łaskawy, a dla innych bezduszny. *** Albo można oglądać tuzinami hińskie bajki dla zabicia monotonii życia, czy raczej braku tego drugiego. To też bardzo kuszące i alternatywne rozwiązanie problemu. ^^
 4. https://myanimelist.net/profile/Garin_von_Kluge https://myanimelist.net/animelist/Garin_von_Kluge Może kiedyś własnoręcznie zmodyfikuję wygląd listy, ale to jeszcze nie ten dzień oraz najbliższa przyszłość.
 5. Te uda i kolana ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wyglądają praktycznie jak moje.
 6. Jedna dewiacja seksualna Jedno zaburzenie psychiczne nie wyklucza drugiego. Tym bardziej, że spory odsetek pedofilów preferuje chłopców w wieku 10-13 lat. Trudno zresztą, by ktoś jawnie zadeklarował pociąg do osobników przez pokwitaniem, gdyż dla przykładu w polskim prawie za propagowanie (pozytywnie) pedofilii jest przewidziana sankcja prawna.
 7. GATE: Jieitai Kanochi nite Kaku Tatakaeri, czyli kolejne anime o przydługiej nazwie. N: Sosna, Sosenka, Sosno... w sumie to aż nazbyt oczywiste, że pochodzi o nazwiska. Łatwy do zapamiętania i do skojarzenia danej osoby. A: Pastelowy osiołek-alicorn, który chciałby zostać tą lepszą siostrą, ale coś nie pykło, trzymającą w kopytkach gigantyczny młotek do niesłusznego manowania biednych userów. Art bardzo ładnie pod względem artystycznym wykonany, ale osiołek sam w sobie na nim już nie. ALL HAIL SOLAR EMPIRE! S: W sygnaturce o ile jeszcze mnie pamięć nie myli są zgromadzeni wszyscy antagoniści występujący w pierwszych trzech sezonach. Wydaje mi się, że jest stylizowane na zdjęcie więzienne przeprowadzane na skazańcach, czyli na tych znakach(?) są wypisane ich podstawowe grzeszki/zbrodnie. Dla młodszego odbiorcy dla którego angielski jest obcy - niezrozumiałe. Może to i dobrze... A tak stylistycznie nawet ujdzie, ba, ten monochromatyzm nadaje temu obrazkowi charakteru. U: Trochę się znamy, trochę pogadaliśmy, współpracy działowej raczej nie było. Miły i znany użytkownik, który zaprzedał duszę dla zbrodniczej organizacji jaką są Zieloni.
 8. Ale najpierw Naród Wybrany Polskę gojów skolonizuje z radomskiego lotniska. A i piniondz rządził, rządzi i będzie tym światem dalej rządził, dopóki nie wprowadzi się jego kolejnego wariantu. To tak na marginesie wspomniałem dla tych, co śmią wątpić w jego wartość. Przyszedłem się wyżalić, że waga mi poszła, przez co nie mogę sprawdzić jak spasłem się w wyniku kilkudniowych przymusowych obiadków u dziadków. Niby normalne, ale jeszcze w lodówce pozostały produkty, które nie mogą zbyt długo leżeć, a ja jestem do przyszłego wtorku sam w domu oraz po takim posiłku czuje się cały czas pełny. Nawet śniadania i kolacji jeść nie muszę.
 9. Arłuk chciałby zostać piratem? Nie zapominaj o opasce na oku. Nigdy nie myślałem o wstąpieniu do harcerstwa. Dla mnie zawsze ZHP kojarzyło się z organizacją, która ma na celu usilne propagowanie postawy patriotycznej, czy raczej wpajania jej w głowy dorastającego pokolenia. Oprócz tego jeszcze uczy/uczyło praktycznych rzeczy, które mogą się w życiu przydać.
 10. Gdybyś naprawdę chciała się zabić, to byś nie informowała nas, że masz taki plan. Po prostu skrupulatnie zostałby on wykonany, ale na szczęście ludzkie tchórzostwo i zwątpienie jest na wagę złota w takich sprawach. I właśnie to jest twój zasadniczy problem. Po prostu nie masz z kim na poważnie porozmawiać oraz chciałabyś na siebie zwrócić uwagę społeczeństwa, które ma ciebie głęboko w du wiadomo gdzie. Czasami warto się postawić i wyrazić swoje zdanie na temat traktowania jak jakąś szmatę. Raz, że częściowo wyładujesz swoja frustrację, to jeszcze istnieje szansa o zwróceniu na siebie uwagi przez innych. Nie, pragniesz to, co napisałem kilka linijek wyżej. Wmawianie sobie czegoś nieistniejącego w rzeczywistości jest krzywdzące.
×
×
 • Create New...