Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

sleeping

Brony
 • Content Count

  93
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

25 Good

About sleeping

 • Rank
  Prawilny kucyk

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pamięta mnie ktoś jeszcze? :ajawesome:

  1. Simplistic

   Simplistic

   Na życzenia świąteczne odpisałeś ,,dzięki"...

   Tak pamiętam ... :kappa: 

  2. Zdzichów Dwóch
 2. sleeping

  Hej

  Oj no pochwal się wiekiem, zapewne siedzą tu starsze konie od Ciebie A no i witaj!
 3. sleeping

  Hmmm... u mnie rodzice sami zauważyli, Trochę ogromne kucowe tapety... tak btw. mój tata nawet lubi parę piosenek kucykowych(oczywiście mam na myśli remixy ). Przyjaciele? Jasno do zrozumienia dałem to tylko jednemu znajomemu(też został bronym ), lecz myślę, że trudno nie zauważyć mojego zainteresowania kolorowymi konikami np. avatar na steamie(patrz: sygnatura), wszechobecne kucykowe memy/art itp. I co najważniejsze cała biblioteka kucykowych piosenek. Ich reakcje? Na początku: he ogląda kucyki he, później: tak właściwie to już ich nie obchodzi
 4. sleeping

  Hej, hej, hej witam Cię u nas! Mam nadzieję, że się zadomowisz i, że nie odstraszy Cię fala pytań, która znając życie pojawi się tu za chwilę.
 5. Miej w uj lekcji do zrobienia, siedź na forum o pastelowych kucykach(czy jak to tam było) :ppshrug:

 6. sleeping

  Żarty, suchary i to jeszcze o kucykach?! Wchodzę w to! Albo inaczej wejdę w to, ale opisz trochę więcej np. jak to będzie przedstawione, co mamy poruszać(niedorobienia w serialu, żarty z przyjaźni itp.)
 7. Ma ktoś steama? Dajcie linki do profili z chęcią dodam Cię do znajomych :fluttershy4:

  1. Scar

   Scar

   Keded, rzadko tam jestem więc prędzej znajdziesz mnie na forum :v

 8. Szczęśliwego nowego roku! Teraz minął rok odkąd jestem na tym forum! :pinkie::pinkie:

 9. Po północy minie rok mojej aktywności na tym forum. Yay :party:

 10. sleeping

  Hej witaj u nas , mówisz, że rysujesz, pokazałbyś parę twoich dzieł? Napewno odnajdziesz się na forum, niedługo sylwester będziesz miał czas
 11. Mam pytanie: czy jak utworzę projekt serwera tf2, to będę mógł dać link do innego forum, na którym będzie dokładniejsza dyskusja na temat projektu?

  1. Silicius

   Silicius

   Nie jestem w administracji, jednak wydaję mi się, że jeśli to nie będzie reklama tego forum, to można dać jako źródło.

 12. sleeping

  Pamiętam jak w to się zagrywałem, ale kończąc offtopic. Według mnie ta gra zasługuje na ocenę 10/10 - świetna fabuła(która nie toczy głównej ścieżki gry, ale jest bardziej poboczny akcentem - znaczy się nie musimy wiedzieć co się dzieje, by fajnie się grało), zagadki - to kolejny świetna rzecz w serii Uncharted. I tak w ogóle to nie ma co dalej opisywać, byś wiedział dokładnie co się dzieje musisz zagrać/obejrzeć gameplay od pierwszej części.
 13. Niedługo będę uruchamiać serwer tf2 - 24 slotowy typu classic. Mam już w 60% napisaną stronę internetową, i piszę już z hostingiem. Będzie ktoś grał? :fluttershy4:

   

  1. Show previous comments  5 more
  2. FoxySpring
  3. FoxySpring
  4. sleeping

   sleeping

   Powiem tak, chciałem założyć serwer lecz, sieć, w której jestem silencerem wyprzedziła mnie i nie chcę robić im konkurencji. A z resztą wątpię żeby ktoś chciał grać na jakimś serwerze bez sieci/nowym itp. Ale jak chcesz IP to: 193.143.121.251:27085

 14. WINE może da radę uruchomić LoE, z resztą zaraz sprawdzę(o ile jeszcze mam starsze pliki gry). edit: nie mam
 15. sleeping

  Powiem tylko jedno WOW! - szacunek, że chcesz się zająć pomocą , ale mam przeczucie , że nie uda Ci się pod jedynym aspektem. Mało jest takich ludzi potrzebujących, którzy otwarcie mówią "Jestem biedny , dajcie mi coś !". Kończąc wypowiedź odnośnie pomysłu - z chęcią bym w czymś takim Ci pomógł , narazie jestem na telefonie i dużo nie napiszę , ale jeżeli masz steama to dodaj mnie tam pogadamy(w sygnaturze jest moje konto steam.).
×
×
 • Create New...