Jump to content

Celofyz

Brony
 • Posts

  17
 • Joined

 • Last visited

5 Followers

About Celofyz

 • Birthday May 18

Kontakt

 • Discord ID
  Celofyz#6316

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Zainteresowania
  Blocks
  Ponies
  Tanks
  Metal
  Amino
 • Ulubiona postać
  Twilight, Luna i Zecora!

Recent Profile Visitors

2586 profile views

Celofyz's Achievements

Źrebaczek

Źrebaczek (1/17)

10

Reputation

 1. Istnieje modyfikacja do Wiedźmina 3, która obniża jego ustawienia graficzne do poziomu ekstremalnie niskiego
 2. Weekendowe zawirowania czasoprzestrzeni: dziś o tej godzinie "jeszcze nie śpię", a za dokładnie 24 godziny "już nie będę spał"

 3. Na początek sprostuję trochę informacji. Przy wymienianiu zespołów masz literówkę "Likin Park". Nu Metal nie jest zaraz takim najnowszym gatunkiem metalu, bo powstał w połowie lat '90. Młodszymi gatunkami są między innymi: metal symfoniczny (np. Therion), melodic death metal(np. Amon Amarth), czy powstałe w naszym stuleciu deathcore i trans metal. W kwestii odrzucenia krótkich włosów przypomnę, że James Hetfield (Metallica) ma krótkie, a Rob Halford (Judas Priest) nie ma ich w ogóle. Imo bardziej skomercjalizowanym gatunkiem jest glam metal(np. Kiss, Europe), który jest mieszanką metalu i popu. A jeśli chodzi o muzykę kilkunastoletnich gówniarzy, to wspomniany wcześniej James miał 18 lat gdy Meta zaczynała grać i dobijał do dwudziestki, gdy wydali swój pierwszy album - Kill'em All. Według mnie, nazywanie jakichś gatunków gorszymi, bądź lepszymi ma swoje źródło w potrzebie podbudowania swojego ego, poczucia się lepszym. "Bo ja jestem tru metalem i słucham Iron Maiden, a nie jakiegoś nowoczesnego metalcorowego szitu". Sam się na tym często łapię. Z resztą, nie tylko nu metal jest obiektem takich hejtów, ale tak samo metalcore, czy metal symfoniczny. Te gatunki powstały w wyniku tej samej ewolucji muzycznej, dzięki której kiedyś heavy metal wyłonił się z hard rocka i można tą muzykę lubić albo nie, ale nazywanie czegoś lepszym/gorszym, albo mniej/bardziej prawdziwym jest niedojrzałe. Na koniec zostawię fajny kawałek od Disturbed
 4. To tylko złudzenie optyczne wywołane załamywaniem się światła przy ścianie ośrodka. A jak się wylewa to najwyżej zaleje serwer, nic wielkiego, Dec naprawi :3
 5. @Decaded Proszę, wrzuciłem :3 celofyz.everfree.pl/herbata.png
 6. @Decaded Mogę Ci zrobić herbatę, ale musisz po nią przyjść, bo nie będę się z Mazowsza przez smog przedzierać c:
 7. Wybacz, że tak bez linków, czy dokładniejszych opisów, ale zbyt zmęczony jestem, a jutro pewnie nie będę pamiętał o temacie. No więc na początek L-Train. Gra metal symfoniczny i power metal. Polecam niesamowity kawałek "Moonrise". Dalej jest Stripe X. Tu mamy death metal i deathcore. Osobiście nie przepadam za wokalem, ale lubię całokształt utworów. Metalcorepony. Jak sama ksywka wskazuje, gra metalcore. Polecam "We Are Bronies" Wypada także wymienić Bronyfieda. Ładny kawałek dobrego rocka i metalu. A na koniec PrinceWhatever. Również duużo fajnej muzyki. Jest jeszcze Cyril the Wolf. Osobiście nie przepadam, ale to kwestia gustu Miłego słuchania i dobranoc EDIT: Reverb Brony! Prawie o nim zapomniałem. Jego również warto sprawdzić.
 8. Ekipa jest już pełna. Ale, jeśli ktoś wciąż chce dołączyć, może składać podania tutaj, na albo pisać na gg/pw moje lub Decadeda (zawsze jest możliwość, że ktoś z już przyjętych opuści ekipę, lub zostanie wyrzucony).
 9. Nie. Długo rozważaliśmy użycie RedLogic, jednakże przy obecnym doborze modów wydaje się on całkowicie zbędny. Oprócz tego, mody powiązane z redstonem zawsze łączą się z znacznym spadkiem wydajności, a tego za wszelką cene staramy się uniknąć. Optymalizacja jest dla nas wysokim priorytetem. Edit: Sprostowanie do pierwszego postu. Screeny zrobiłem, Decowi wysłałem, ale ich nie zobaczycie, bo Decaded jest zbyt leniwy, żeby je tu wstawić.
 10. Armia Leśnego Licha Eksplodowała Gwałtownie Robiąc Ogrzewanie YYY
 11. Celofyz

  Robocraft

  Megaboty, jak czytałem, będą to takie duuuuże roboty. Znaczy się, dostajemy dużo większy procesor i powiększony garaż i konstruujemy machinę wojenną z tysięcy bloków! O, na wiki robocrafta wygrzebałem. Znaczy się dla nieangielskich, 30 niskotierowych graczy będzie walczyć z jednym bosem Ten boss to wysokotierowy robot, który ma 10000 procesora ( ), jakieś mega działka, mega koła, i tak dalej... Albo może zamiast wiki, wygrzebię jakiś filmik. Stary, bo z 2013 roku, ale widać o co chodzi.
 12. Whoa. Znowu mnie długo nie było. Dużo napisałeś przez ten czas. Dziwię się za to, że taki mały odzew publiczności... A więc zacznijmy od początku: co ja dziesięć postów wyżej mówiłem o błędach?! Ja rozumiem, liryka, tworzy serce, nie umysł, ale po fakcie można natwór spojrzeć nieco bardziej krytycznym okiem i wyłapać chociażby takie ciekawostki, jak "Fliutershy" z "Wysp Harmonii" Ale o tym już kiedys pisałem, poszukajmy czegoś nowego. W "Słonecznej Kawalerii" w drugiej zwrotce zaminiłbym trucht na kłus, to bardziej pasuje do kucy. "dokona się przyjazna rzeź" A to zaskutkowało u mnie lekkim uśmiechem Taaak, mieliśmy wyzwolenia, operacje pokojowe, czemu nie przyjazną rzeź... Domyślam się, że samemu tych wspomnianych na początku błędów nie będzie Ci się chciało poprawiać, więc polecam kogoś do tego poszukać Ewentualnie, jak później znajdę czas, to pozaznaczam komentarzami, co znajdę, ale od razu mówię, że gramatycznym nazistą nie jestem, więc nie będzie tego wiele. A, jeszcze jedno. Słownictwo. Staru, tu Cię podziwiam. Chciałbym dysponować takim wachlarzem słów... I jeszcze jedno... Można gdzieś znaleźć pełne Cieniste Wiedźmy, czy zostało na tych czterech wersach? Pamietam, ile ja kiedyś się Sabatonem inspirowałem...
 13. Owszem jest. Kilka tematów niżej ^^ http://mlppolska.pl/watek/7581-rekrutacja-do-klanu-world-of-tanks/
×
×
 • Create New...