Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

TheBronyPlayer

Brony
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

2 Followers

About TheBronyPlayer

 • Rank
  Źrebaczek

Kontakt

 • Skype
  maciek.dobosz55

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Świebodzice
 • Zainteresowania
  Czytanie, Pływanie, Nagrywanie filmów na YT
 • Ulubiona postać
  Twilight Sparkle, Rainbow Dash

Recent Profile Visitors

1,635 profile views
 1. TheBronyPlayer

  Okej zrozumiałem.
 2. TheBronyPlayer

  Ok dobra przyznaję się, wiem nie jestem zdolny. Ale przynajmniej się staram tak ? Chyba że wolicie żebym siedział cicho, jak zawsze.
 3. TheBronyPlayer

  Przeczytaj swoją odpowiedź trzy razy potem sprawdź moją ilość postów i zastanów się dlaczego mam ich tak mało...
 4. TheBronyPlayer

  Imię: Cold Blade Wiek: 35 lat Rasa: Pegaz Wygląd: Młody ,potężnie zbudowany, krótko ścięta brązowa grzywa oraz ogon, Białe umaszczenie oraz żółte oczy, zawsze zakrywane przez czarne okulary. Znaczek ma postać czarnej czaszki. Klasa: Rycerz Ekwipunek: 1. Ciężki miecz stalowy 2. Lekki miecz srebrny 3. Średnia tarcza 4.3 mikstury leczące 5. Sztylet kontaktowy 6. 0.75 L wódki 7. Okowy anty magiczne Pancerz: Pośrednia zbroja płytowa, lekki hełm stalowy Broń: Ciężki miecz stalowy / Lekki miecz srebrny (zależnie od typu przeciwnika) Historia: Cold Blade urodził się w Trothingam w południowej Equestrii, do 18 roku życia pomagał ojcu w kuźni, potem przeprowadził się do Canterlot otworzył własny biznes, w Canterlocie, zabawił tam do 21 roku życia gdyż interesy się nie układały, zrezygnowany wyjechał z Canterlotu i wrócił w rodzinne strony. Kiedy wrócił doznał wielkiego szoku dowiedział się że jego ojciec padł ofiarom płatnego zabójcy i ,że nie udało się go schwytać, w tamtym momencie dołączył do oddziałów Trothingam, jako szeregowy. W wieku 23 lat odnalazł zabójce ojca, okazał się nim niejaki, Silvertounge, którego zabił na oczach całego miasta po tym jak ten spróbował zamachu na jego życie. Sąd uznał to za obronę konieczną i zastosował nadzwyczajne złagodzenie kary do 7 lat lochu. W więzieniu uświadomił sobie jedno, że jego grzechów nic już nie odkupi i postanowił się tym nie przejmować. Jako 31 latek został buntownikiem i do tej pory działa na niekorzyść Equestrii zabijając ważne osoby.
 5. Ach Polskie morze... zimne w luj

  1. Show previous comments  2 more
  2. Siwy

   Siwy

   A tak z Ciekawości... Jaka temperatura?

  3. Major

   Major

   A w jakiej miejscowości jesteś? U mnie ma 16 stopni woda ^^

  4. Chief
 6. TheBronyPlayer

  Imię: Cold Wind Płeć: Ogier Rasa: Pegaz Pochodzenie: Ponyville Wygląd: Krótko ścięte brązowe grzywa i ogon, białe umaszczenie, żółte oczy. Znaczek: Pół czaszki z butelką eliksiru Historia: Urodziłem się i dorastałem w Ponyville kiedy miałem 5 lat moja matka została brutalnie zamordowana na moich oczach. Ojciec zaś natomiast mnie nienawidził, ciągle mnie bił i obrażał, nie umiał ścierpieć mojego widoku kiedy wracałem ze szkoły. Jak pan zapewne się domyśla moje dzieciństwo nie było zbyt kolorowe, po odejściu matki, wróć po odebraniu mi jej byłem wyśmiewany i całkowicie na marginesie życia. Nikt się ze mną nie zadawał. W wieku 13 lat uciekłem z domu chcąc odciąć się od wszystkiego co znałem, udało mi się to. Zamieszkałem w lesie Everfree, tam nabawiłem się choroby zwanej rozdwojeniem jaźni. Ja i moja druga osobowość współpracujemy ze sobą,Kiedy usłyszałem o werbunku natychmiast tu przybyłem, ponieważ uważam, że moje talenty mogą się przydać pani nocy. Charakter : Zamknięty w sobie, samotnik, miły/ Psychopata, kochający zabijać w okrutny sposób(Druga jaźń) Talent: Potrafi Tworzyć potężne eliksiry / Potrafi zabić lub okaleczyć na setki sposobów. Zawód: Płatny Morderca
 7. TheBronyPlayer

  1.Queen Chrysalis 2.Sezon 2 Odcinek. 25-26 3. Lubię Fantasy i Kryminały 4. Z mieśąc jest ale i tak wszystkie odcinki znam na pamięć 5. Zabierałem się do pisania FF'a i szukałem korektora, tak tu trafiłem 6.Lat mam 13 Fluttershy jest moją 3 ulubioną postacią Metal po prostu kocham a rock'a lubię. 1. Rarity jest spoko 2. Metal 3. Vader 4.Wyrocznia 5. Władca pierścieni: Powrót Króla Dzięki 1.Kawa 2.Władca pierścieni: Powrót Króla 3. Metal 4.Schabowy 5.Ciasteczka Dzięki 1. Sunset jest jedną z postaci których nie lubię (nie lubię 2 postaci) 1. Tak, oglądam One Pice (Anime) i Bleach'a (Anime) 2. Tak oglądałem, myślę że to przyjemne filmy do obejrzenia 3. Gram w LoL'a Dzięki Lubie koty mam aż 3 1.Konno jeżdżę od 16 dni i całkiem nieźle mi idzie 2. Tak, interesuję się również piłką nożną i Anime Dzięki za pytania c:
 8. TheBronyPlayer

  Siemaneczko, Nie znamy się ? to się poznajmy Nazywam się Maciek i mieszkam w Mokrzeszowie (Woj. Dolnośląskie), lubię jeździć konno i spędać czas ze znajomymi moją ulubioną o pstacię z My Little Pony jest Twilight Sparkle, a jak u was napiszcie. Zawsze miły i serdeczny TheBronyPlayer
 9. Witam jestem początkójącym pisarzem fanficków i myślę, że dobrze będzie

  1. Show previous comments  6 more
  2. TheBronyPlayer

   TheBronyPlayer

   Dlatego szukam kogoś do korekty.

  3. Ylthin

   Ylthin

   Ja bym raczej wróciła do szkoły i uważała na polskim.

  4. TheBronyPlayer

   TheBronyPlayer

   Idę do 2 gimnazjum jeszcze się do szkoły nachodzę

×
×
 • Create New...