Jump to content

Gingerka

Brony
 • Posts

  249
 • Joined

 • Last visited

5 Followers

About Gingerka

 • Birthday 04/14/2002

Informacje profilowe

 • Gender
  Klacz

Recent Profile Visitors

4083 profile views

Gingerka's Achievements

Kucyk

Kucyk (4/17)

39

Reputation

 1. Zna ktoś. Oglądam i szanuje. Uwielbiam humor tego typu Ogółem sądzę, że jest to naprawdę legit działalność mimo, że nie koniecznie zawsze zgadzam się z opinią DWK.
 2. ''Być zapaloną turystką'' to znaczy...hmmm... Nie wiem jak to wytłumaczyć... Wędrówki zprawiały mi wiele frajdy. Nie wyobrażałam sobie weekendu bez jakiejś wyprawy. Gdzie podróżowałam? To nie miało dla mnie znaczenia. Jakiekolwiek miejsce odwiedzałam sprawiało mi to radość. A miejsca były różnorodne... Od szlaków górskich przez zabytki aż po zwykłe leśne trasy turystyczne. Jak mogło mi się znudzić? Zawsze wędrowałam z swoją ekipą, ale po przejściu do gimnazjum rozeszły nam się drogi (u mnie w mieście są 3 gimnazja i prawie każdy poszedł do innego, ale jedna dziewczyna wyprowadziła się do Anglii) . Ludzie z którymi miałam wędrować teraz raczej nie są moim typem charakteru... Wycieczki z nimi nie sprawiały mi radości więc z czasem znudziły mi się. EDIT: A i tak, wiem o emisji odcinków w Australii tylko wydawało mi się, że "The Perfect Pear" był już ostatnim z nich.
 3. @DobryDobry ;) Tia.... Bo to jest tak, że powrót na forum wiązał się dla mnie z kilkoma sprawami więc postanowiłam wpierw założyć nowe konto, ale potem zrobiło mi się żal tego konta Ostatecznie jednak chyba wrócę do Gingerki XD Teraz tak myślę, że przydałoby się usunąć temat "Witam wszystkich kucobraci" lub przynajmniej zedytować go i napisać objaśnienia
 4. Comeback is real. Jestem ciekawa czy ktoś mnie jeszcze pamięta Dlaczego witam się poraz drugi? Bo po pierwsze: jest wielu nowych użytkowników (bądź co bądź, ale niedługo mijają 2 lata od założenia tego konta i mniej więcej od momentu jak odeszłam), po drugie: jestem ciutkę starsza niż za pierwszym razem więc wiele się nie zmieniło (prócz mojej fatalnej ortografii ). A więc tak... Dawniej byłam zapaloną turystką, ale jakoś mi to obrzydło Obecnie czas wolny spędzam na skuterku. Mam w planach zacząć pisać jakieś krótkie ficki (najpierw będą udostępniane w ścisłym gronie 3 osób, ale jak wejdę do wprawy to może coś udostępnię ). Ostatecznie jestem pewna, że sztuka (muzyka, plastyka itp.) nie jest czymś co do mnie nie przemawia XD Zaintrygował mnie również świat dubbingu. Oczywiście nie mam zamiaru robić fundubów czy coverów, bo jestem beznadziejną aktorką Bardziej chodzi mi tu o słuchanie utworów z MLP i nie tylko w różnych wersjach językowych. Tak jeszcze dodam, że interesuję się trochę grami (obecnie czekam na nowe Life is Strange ) i oglądam inne "bajeczki" np. "Gravity Falls" (oglądam już chyba 4 raz, ale nadal kocham). Co do MLP to wiele się nie zmieniło. Moją ulubioną postacią z mane6 jest Twilight (ale AJ nadal uwielbiam ). Ulubiony kucyk ogółem to Trixie Teraz odpowiem na pytanie "czemu odeszłam" i "dlaczego wróciłam". Odeszłam głównie z powodu tego, że weszłam w okres emo nastolatka (na szczęście tak szybko jak w ten okres weszłam tak szybko z niego wyszłam) i jakoś nie mam ochoty wracać do tamtych czasów, Czemu wróciłam? Bo KOCHAM dyskutować o nowych odcinkach MLP,, a moja siostra to leń i nie chce jej się oglądać odcinków nawet z napisami. I tak wiem... słaby czas na dyskusje bo zaczyna się przerwa w sezonie, ale cóż... Powiem jeszcze, że cały czas byłam na czasie z fandomem (czytało się te wszystkie blogi o MLP XD) Także tak... To już chyba wszystko o nowej, lepszej, bardziej gimbusowej Gingerce Życzę wszystkim miłego wieczoru/dnia! (zależy kto kiedy czyta)
×
×
 • Create New...