Jump to content

Vermik

Brony
 • Posts

  223
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Vermik

 • Birthday May 8

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier

Recent Profile Visitors

2010 profile views

Vermik's Achievements

Kucyk

Kucyk (4/17)

20

Reputation

 1. Najlepszego.

 2. Vermik

  SPORE

  Faza komórki jest świetna, faza stwora jest świetna, plemienia i cywilizacji ssie, a z kolei kosmiczna jest genialna. Spędziłem mnóstwo godzin nad nią, przejąłem ponad połowę galaktyki, przedostałem się do centrum galaktyki z Napędem Międzygwiezdnym IV pomimo tego, że ludzie upierali się, iż bez NM V jest to niemożliwe, prawie zawarłem sojusz z groksami... Fajna ta gra była, szkoda, że już z niej wyrosłem.
 3. Vermik

  No cześć

  Witaj.
 4. Dobra, masz czelendża... Super fajny gronostaj. O, i w okularach przeciwsłonecznych. Jedzący jabłko. Najlepiej, żeby miał też strzelby zamiast stóp i piłę łańcuchową zamiast lewej ręki. dayum, czy to nie brzmi badassowo?
 5. omgoshomgoshomgosh W momencie premiery gry, automatycznie zmieniam się w zombie bez życia. btw: http://brand.cabal2.com/sub_1_1.html czyżby na rzecz "priesta", blader ma się nie pojawić? :<
 6. Vermdragorius, mogę pograć.
 7. Bardzo ładne gronostaje, pozdrawiam. ;v
 8. Vermik

  Kronika forum!

  Gdzie jest Artaniis? Avatarem Pinkie był przecie
 9. Kulka w łeb i do piachu. Zero litości, nawet dla kucyków. Co byś zrobił, gdybyś umarł?
 10. Na broniaczowym czacie było ostatnio o tym głośno. Mój komentarz? Genialne. Rarity jest Sniperem, Big Mac Earthshakerem, Spike jest Dragon Knightem, RD to Storm Spirit, AJ Windrunner, Derpy w pewnym momencie zmienia się w Invokera (w tym momencie śmiecham), Trixie to Lina, Twi to Rubick, Philomena jest Phoenixem, którego w Docie 2 jeszcze nie ma, Pinkie to Gyrocopter, Daring Doo - Batrider, Lyra z jej zmutowaną dłonią to Lion, Luna to (!) Luna, Fluttershy to Enchantress, Shining Armor to Omniknight, Discord jest Nessajem, Celestia to Keeper of the Light, nie wiem, czym jest tajemniczy żółty kuc obok Twi oraz Cadance, może ktoś mnie oświeci?
 11. Jedne są lepsze, inne gorsze, ta Twi wymiata, ale art pod nią ssie. Ale... No, źle nie jest.
 12. Przecież nie napisałem kompletnie nic o umiejętności gry w Dotę, skąd Ci to do głowy przyszło? ;o Miałem raczej na myśli tych, którzy w nią w ogóle grywają, rzadziej czy częściej. ... Wpisany.
 13. Wiadomo, Dotę 2 nie każdy ma, lecz jeśli już ma, to w nią gra! (rymłem, heh! Dx) A że Wermik zbyt wielu kolegów do wspólnej zabawy nie posiada, zdecydował się rozpocząć poszukiwania tutaj. Posiadacze Dotki, podawajcie swoje steamowe nicki, zlepię to wszystko w jedną listę. Niewątpliwe ułatwi to życie wszystkim przesiadującym tutaj samotnym wilkom, którym znudziła się już gra z randomowymi trollami. Lista: 1. Vermik, nazwa Steam: Ardragorius von Verm 2. Lukpik, nazwa Steam: Lukpik 3. Airlick, nazwa Steam: bubblefs (chyba ) 4. Therinius, nazwa Steam: Therinius 5. KitsunePL, nazwa Steam: KitsunePL 6. eXeGoToPro, nazwa Steam: Molestia - The Rapist 7. niezwyciezony1, nazwa Steam: niezwyciezony1 8. bukal, nazwa Steam: Rainbow Bukal of Autism 9. AdanorPL, nazwa Steam: Adanor 10. Sakadetsu, nazwa Steam: dragomix
 14. Popełniłeś duży, bardzo duży błąd, Amolku.
×
×
 • Create New...