Jump to content

Suchar

Brony
 • Posts

  83
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Suchar last won the day on November 21 2018

Suchar had the most liked content!

6 Followers

About Suchar

 • Birthday 01/24/2001

Kontakt

 • Discord ID
  Suchar#4752

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Kraków/Opole
 • Zainteresowania
  Komunikacja miejska/kolej
  Fotografia
  Lektorstwo
  Kolarstwo
 • Ulubiona postać
  Główne:
  Starlight Glimmer
  Twilight Sparkle
  Luna

  Tło:
  Octavia Melody
  Lyra Heartstrings
  Minuette

  G5:
  Zipp Storm
  Izzy Moonbow
  Sunny Starscout

Recent Profile Visitors

2048 profile views

Suchar's Achievements

Mały kucyk

Mały kucyk (2/17)

162

Reputation

 1. Powiem tak. Film na pewno wypadł lepiej niż MLP Movie z 2017. Mniej brokatu, więcej starannej animacji. Historia natomiast w moim odczuciu ciut chaotyczna. Przeskakujemy z miejsca na miejsce nie zdążając się przyzwyczaić do poprzedniego otoczenia, wątku itd. Mimo to, na pewno na plus idą nawiązania do g4 i, że ta historia nie została sobie tak o rzucona w kąt, tylko jednak jest faktycznym tłem całej akcji. Moim zdaniem oglądało się ok, a znając zarys fabuły wcześniej faktycznie miałem wątpliwości czy Sunny uda się przywrócić magię, czy jednak znowu zrobi z siebie idiotkę, a poszukiwania rozwiązania będą głównym wątkiem w ewentualnym serialu. Szczerze oczekuję na serial i myślę czy czasem Zipp nie przejmie miejsca Starlight na moim avku xD ...
 2. Nie ma nigdzie filmoteki, to może mnie nikt nie zje za film. Wszystkie sceny z całej serii gdzie pojawiła się naczelna wiolonczelistka Equestrii.
 3. Jeżeli kogoś ominęło, to Hasbro wypuściło kolejną animację. Ukazuje ona nowe królewskie siostry i bezpośrednie potwierdzenie, że kuce będą miały dostęp do technologii pokroju telefonów. Mamy Pipp ze skrzydłami z siatką na warzywa w składzie półprzeźroczystymi, oraz Zipp ze skrzydłami kolorowymi. Nie zdziwiłbym się jakby druga z sióstr była w pewnym stopniu odniesieniem do Dash z g4, przez wzgląd na mnogość kolorów oraz dość agresywne spojrzenie. Zastanawia mnie tylko sprawa latania. Może się czepiam, ale jak na moje, w przypadku gdy Equestria utraciła całą magię pegazy powinny być uziemione, z powodu zbyt małych skrzydeł. Nie wyobrażam sobie za bardzo żeby taki kawał konia był unoszony przez stosunkowo niewielkie skrzydła, ale może władzy więcej wolno Premiera za jakieś 4 miesiące. Trzeba się zorientować w cenniku Netflixa xd
 4. Wiele osób nie mogło się pogodzić z końcem G4, powstała nawet petycja do Hasbro o stworzenie jeszcze jednego sezonu. Osobiście jednak uważam, że jeżeli G5 wyjdzie dobrze, to będzie najlepszą rzeczą która mogła obecnie spotkać ten fandom. G4 się wypaliło. Możliwe, że gdyby było inaczej prowadzone, mogłoby pociągnąć jeszcze trochę, ale w obecnym stanie rzeczy nie ma za dużo wątków do poruszania, ani nawet sensownego sposobu. Tu wkracza G5. Znajoma kraina, bo akcja dziać się będzie w Equestrii... ale z trochę innym spojrzeniem. Brak magii i skłócone rasy mogą być ciekawe w odbiorze, stwarzając zupełnie nowe realia. Na pewno z chęcią zobaczę jak Sunny wraz z Izzy, Hitchem itd. stawiają czoła takiemu stanu rzeczy. Mam jednak nadzieję, że nie zrobi się z tego przesadnie poprawny politycznie serialik, bo Netflix z tego co wiem potrafi sporo namieszać w tej sprawie. Na razie jednak nie oceniam pod tym kątem. Życzę piątej generacji jak najlepiej i czekam do tego mistycznego września, ewentualnie na nowe przecieki.
 5. Po słowach Cindy, jednorożec spojrzał na nią z lekkim wyrzutem za ton jakiego użyła, jednak niesposób było jej zaprzeczyć. Oświetlenie i ciepło były im potrzebne po kilkugodzinnym marszu w ulewie. I istotnie, znał kilka zaklęć pofrafiących zamaskować takie zjawiska jak dym z komina. Ogier po rzuceniu zaklęcia na komin chciał się zająć rozświetlaniem lampionów na stołach, jednak w tym samym czasie Cindy wraz z Rubby skończyły rozpalać w kominku, a lampiony rozpaliły się właściwie same. - Automatyka.. Dobre- Powiedział sam do siebie jednocześnie chcąc wyrazić aprobatę dla kuca który oświetlenie to konstruował. Nie było w tym w sumie nic dziwnego, w końcu to tawerna samej księżniczki nocy, jednak od dłuższego czasu nie miał do czynienia z podobnymi zaklęciami, więc to go nawet zaciekawiło Dziwiło go jednak to, że nikt nie rzucił zaklęcia przeciw molom na poduszki które były w stanie średnim, delikatnie mówiąc. Ogier widząc, że kotary za to mają się lepiej zaczął je ściągać, aby stworzyć nieco bardziej komfortowe warunki do rozmyślań i przede wszystkim snu, którego im ostatnio brakowało, co mogło przyczyniać się do zdenerwowania członków ekipy, w tym jego samego. - Ktoś coś widział na górze mogącego nam pomóc w odnalezieniu kogokolwiek żywego? Zecora juz nam raczej nie pomoże, ale może chociaż Lunę uda się w końcu znaleźć.. jeśli i ona ze sobą nie skończyła...?- Spytał chcąc przerwać ciszę.
 6. -Widzę, że jesteśmy w komplecie. Dobrze. Rubby, jesteś pewna, że rozpalanie w kominku, to będzie dobry pomysł? Prawda, okolica jest raczej czysta, ale nie przetrząsnęliśmy każdego krzaka z osobna, dym może zdradzić naszą pozycję.- Powiedział jednorożec z nutą perfekcjonizmu. Faktycznie, nawet populacja monstrów w tych okolicach się ostatnio zmniejszyła, ogier jednak nie lubił nie mieć pewności, szczególnie w kwestii bezpieczeństwa. Lokal był zachowany w wyjątkowo dobrym stanie, możliwe, że to zasługa potężnych drzwi wejściowych. Ogier przeleciał wzrokiem po wnętrzu jeszcze raz i spostrzegł, że za ladą stoi również kilka butelek z różnymi płynami, na zapleczu też widział kilka szafek w których mogło być jakkolwiek zakonserwowane jedzenie. Warto było to sprawdzić, jednak najpierw należało uzgodnić z przyjaciółmi kwestie ile tu właściwie chcą zostać i... w ogóle co dalej. Tawerna była ich punktem docelowym od kilku dni, jednak na niej plany się kończyły.
 7. Schody o kamiennych stopniach prowadziły w ciemność. Zakapturzona postać okryta ciemnym płaszczem schodziła w otchłań czegoś co kiedyś było miejscem spotkań jego towarzyszy. Sam tu nigdy nie był, jednak zdążył usłyszeć nieco o tym miejscu przez cały ten czas. - To już rok...- Powiedział sam do siebie. Postać powoli zagłębiała się coraz dalej w mrok, kiedy nagle na drodze stanęły mu wielkie metalowe drzwi. Drzwi przed którymi zatrzymał się na milimetry przez ogarniające go zamyślenie. - No... nie wyglądają na zbyt często otwierane- pomyślał, po czym delikatnie je poruszył przy użyciu magii. Po ostrożnym uchyleniu drzwi i lekkim oświetleniu pomieszczenia jednorożec postanowił wejść do środka, aby upewnić się, że nic wewnątrz nie czyha. O ile przed masywnymi drzwiami dało się usłyszeć odgłosy wichury na zewnątrz, tak w pomieszczeniu panowała głucha cisza. Parę minut później gdy ogier sprawdził już wszystkie zakamarki starej tawerny był już pewien, że jest w niej bezpiecznie. Charakterystycznym gwizdem dał sygnał współtowarzyszom z zewnątrz, a sam zdjął kaptur ukazując swoją brązową sierść.
 8. Wiadomość Automatyczna Temat został zamknięty i przeniesiony do Archiwum Działowego
 9. Wiadomość Automatyczna Temat został zamknięty i przeniesiony do Archiwum Działowego
 10. Wiadomość Automatyczna Temat został zamknięty i przeniesiony do Archiwum Działowego
 11. Witaj Sebastianie 1. Miło mi to słyszeć, ale po prostu jestem sobą 2. Niech się zastanowię... Oki 3. Próbowałam. Kiedyś jakaś znajoma Vinyl przyjechała w odwiedziny właśnie z gitarą elektryczną. Próbowałam z ciekawości coś na niej zagrać, ale to raczej nie dla mnie, zupełnie nie ten typ muzyki jaki preferuję. 4. Przepraszam, kogo? Nie znam żadnej Bożeny i nawet nie bardzo wiem o co Ci chodzi... Mam się podobać sobie z czyimś głosem? Mi się podoba mój głos i nie zamieniłabym go na żaden inny.
 12. Ze względów organizacyjnych zabawa zostaje zawieszona. Przepraszam za utrudnienia. (Ps. Obie uczestniczki odpowiedziały poprawnie)
 13. Wiadomość Automatyczna Temat został zamknięty i przeniesiony do Archiwum Działowego
 14. Cóż... Jako, że nikt się nie zgłosił jako trzeci uczestnik zabawa wyjątkowo startuje z dwoma zawodnikami. Naszymi uczestniczkami zostają @migdzik oraz @Stormy Mood. Bez zbędnego przedłużania zacznijmy grę Pierwszy fragment
 15. Halo, halo? Jest tu jeszcze ktoś? 1. Cóż, postanowiłem pobawić się w PKP i tak oto przybywam z lekkim opóźnieniem, za które przepraszam, jednak nie do końca zależałe to ode mnie. 2. Informacja dotycząca zabawy "Jaka to Melodia?": W przypadku kiedy do zabawy w ciągu trzech dni(do piątku włącznie) nie zgłosi się trzecia osoba, zabawa wystartuje z dwoma uczestnikami... a raczej uczestniczkami. Później nastąpi finał w którym zagrają zwycięzcy pozostałych gier, a następnie zabawa zostanie zawieszona. Była to edycja pilotażowa zarówno dla Was jak i dla mnie i widzę, że trzeba wprowadzić trochę zmian w organizacji całej zabawy. Zapewne kiedyś powróci, jednak w zmienionej formie i nieco odświeżona. Po zakończeniu edycji stworzę temat w którym uczestnicy jak i osoby które nie brały udziału będą mogły podzielić się spostrzeżeniami, uwagami itp. odnośnie zabawy. 3. Już wkrótce wystartuje nowy temat w sekcji dyskusji, w którym to będzie... Co będzie, to okaże się wkrótce. Jeszcze nad tym pracuję i proszę mi tu nie zdradzać szczegółów No jak tam chcesz. W takim razie wyczekujcie informacji od naszej wiolonczelistki.
×
×
 • Create New...