Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Suchar

Brony
 • Content Count

  79
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Suchar last won the day on November 21 2018

Suchar had the most liked content!

Community Reputation

173 Great and Powerful Reputation

About Suchar

 • Rank
  Wafelek
 • Birthday 01/24/2001

Kontakt

 • Discord ID
  Suchar#4752

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Kraków/Opole
 • Zainteresowania
  Komunikacja miejska
  Fotografia
  Lektorstwo
  Kolarstwo
 • Ulubiona postać
  Główne:
  Starlight Glimmer
  Cozy Glow
  Twilight Sparkle
  Luna

  Pozostałe:
  Octavia Melody
  Lyra Heartstrings
  Minuette

Recent Profile Visitors

1,432 profile views
 1. Suchar

  Po słowach Cindy, jednorożec spojrzał na nią z lekkim wyrzutem za ton jakiego użyła, jednak niesposób było jej zaprzeczyć. Oświetlenie i ciepło były im potrzebne po kilkugodzinnym marszu w ulewie. I istotnie, znał kilka zaklęć pofrafiących zamaskować takie zjawiska jak dym z komina. Ogier po rzuceniu zaklęcia na komin chciał się zająć rozświetlaniem lampionów na stołach, jednak w tym samym czasie Cindy wraz z Rubby skończyły rozpalać w kominku, a lampiony rozpaliły się właściwie same. - Automatyka.. Dobre- Powiedział sam do siebie jednocześnie chcąc wyrazić aprobatę dla kuca który oświetlenie to konstruował. Nie było w tym w sumie nic dziwnego, w końcu to tawerna samej księżniczki nocy, jednak od dłuższego czasu nie miał do czynienia z podobnymi zaklęciami, więc to go nawet zaciekawiło Dziwiło go jednak to, że nikt nie rzucił zaklęcia przeciw molom na poduszki które były w stanie średnim, delikatnie mówiąc. Ogier widząc, że kotary za to mają się lepiej zaczął je ściągać, aby stworzyć nieco bardziej komfortowe warunki do rozmyślań i przede wszystkim snu, którego im ostatnio brakowało, co mogło przyczyniać się do zdenerwowania członków ekipy, w tym jego samego. - Ktoś coś widział na górze mogącego nam pomóc w odnalezieniu kogokolwiek żywego? Zecora juz nam raczej nie pomoże, ale może chociaż Lunę uda się w końcu znaleźć.. jeśli i ona ze sobą nie skończyła...?- Spytał chcąc przerwać ciszę.
 2. Suchar

  -Widzę, że jesteśmy w komplecie. Dobrze. Rubby, jesteś pewna, że rozpalanie w kominku, to będzie dobry pomysł? Prawda, okolica jest raczej czysta, ale nie przetrząsnęliśmy każdego krzaka z osobna, dym może zdradzić naszą pozycję.- Powiedział jednorożec z nutą perfekcjonizmu. Faktycznie, nawet populacja monstrów w tych okolicach się ostatnio zmniejszyła, ogier jednak nie lubił nie mieć pewności, szczególnie w kwestii bezpieczeństwa. Lokal był zachowany w wyjątkowo dobrym stanie, możliwe, że to zasługa potężnych drzwi wejściowych. Ogier przeleciał wzrokiem po wnętrzu jeszcze raz i spostrzegł, że za ladą stoi również kilka butelek z różnymi płynami, na zapleczu też widział kilka szafek w których mogło być jakkolwiek zakonserwowane jedzenie. Warto było to sprawdzić, jednak najpierw należało uzgodnić z przyjaciółmi kwestie ile tu właściwie chcą zostać i... w ogóle co dalej. Tawerna była ich punktem docelowym od kilku dni, jednak na niej plany się kończyły.
 3. Suchar

  Schody o kamiennych stopniach prowadziły w ciemność. Zakapturzona postać okryta ciemnym płaszczem schodziła w otchłań czegoś co kiedyś było miejscem spotkań jego towarzyszy. Sam tu nigdy nie był, jednak zdążył usłyszeć nieco o tym miejscu przez cały ten czas. - To już rok...- Powiedział sam do siebie. Postać powoli zagłębiała się coraz dalej w mrok, kiedy nagle na drodze stanęły mu wielkie metalowe drzwi. Drzwi przed którymi zatrzymał się na milimetry przez ogarniające go zamyślenie. - No... nie wyglądają na zbyt często otwierane- pomyślał, po czym delikatnie je poruszył przy użyciu magii. Po ostrożnym uchyleniu drzwi i lekkim oświetleniu pomieszczenia jednorożec postanowił wejść do środka, aby upewnić się, że nic wewnątrz nie czyha. O ile przed masywnymi drzwiami dało się usłyszeć odgłosy wichury na zewnątrz, tak w pomieszczeniu panowała głucha cisza. Parę minut później gdy ogier sprawdził już wszystkie zakamarki starej tawerny był już pewien, że jest w niej bezpiecznie. Charakterystycznym gwizdem dał sygnał współtowarzyszom z zewnątrz, a sam zdjął kaptur ukazując swoją brązową sierść.
 4. Suchar

  Wiadomość Automatyczna Temat został zamknięty i przeniesiony do Archiwum Działowego
 5. Suchar

  Wiadomość Automatyczna Temat został zamknięty i przeniesiony do Archiwum Działowego
 6. Suchar

  Wiadomość Automatyczna Temat został zamknięty i przeniesiony do Archiwum Działowego
 7. Suchar

  Witaj Sebastianie 1. Miło mi to słyszeć, ale po prostu jestem sobą 2. Niech się zastanowię... Oki 3. Próbowałam. Kiedyś jakaś znajoma Vinyl przyjechała w odwiedziny właśnie z gitarą elektryczną. Próbowałam z ciekawości coś na niej zagrać, ale to raczej nie dla mnie, zupełnie nie ten typ muzyki jaki preferuję. 4. Przepraszam, kogo? Nie znam żadnej Bożeny i nawet nie bardzo wiem o co Ci chodzi... Mam się podobać sobie z czyimś głosem? Mi się podoba mój głos i nie zamieniłabym go na żaden inny.
 8. Suchar

  Ze względów organizacyjnych zabawa zostaje zawieszona. Przepraszam za utrudnienia. (Ps. Obie uczestniczki odpowiedziały poprawnie)
 9. Suchar

  Wiadomość Automatyczna Temat został zamknięty i przeniesiony do Archiwum Działowego
 10. Suchar

  Cóż... Jako, że nikt się nie zgłosił jako trzeci uczestnik zabawa wyjątkowo startuje z dwoma zawodnikami. Naszymi uczestniczkami zostają @migdzik oraz @Stormy Mood. Bez zbędnego przedłużania zacznijmy grę Pierwszy fragment
 11. Halo, halo? Jest tu jeszcze ktoś? 1. Cóż, postanowiłem pobawić się w PKP i tak oto przybywam z lekkim opóźnieniem, za które przepraszam, jednak nie do końca zależałe to ode mnie. 2. Informacja dotycząca zabawy "Jaka to Melodia?": W przypadku kiedy do zabawy w ciągu trzech dni(do piątku włącznie) nie zgłosi się trzecia osoba, zabawa wystartuje z dwoma uczestnikami... a raczej uczestniczkami. Później nastąpi finał w którym zagrają zwycięzcy pozostałych gier, a następnie zabawa zostanie zawieszona. Była to edycja pilotażowa zarówno dla Was jak i dla mnie i widzę, że trzeba wprowadzić trochę zmian w organizacji całej zabawy. Zapewne kiedyś powróci, jednak w zmienionej formie i nieco odświeżona. Po zakończeniu edycji stworzę temat w którym uczestnicy jak i osoby które nie brały udziału będą mogły podzielić się spostrzeżeniami, uwagami itp. odnośnie zabawy. 3. Już wkrótce wystartuje nowy temat w sekcji dyskusji, w którym to będzie... Co będzie, to okaże się wkrótce. Jeszcze nad tym pracuję i proszę mi tu nie zdradzać szczegółów No jak tam chcesz. W takim razie wyczekujcie informacji od naszej wiolonczelistki.
 12. Garść ogłoszeń a dokładniej jedno 1. Z powodu wyjazdu naszej wiolonczelistki na koncert jestem zmuszony uśpić na chwilę moją część działu. Nieobecność potrwa do około 31 marca i mam nadzieję, że w tym czasie Altius razem z Vinyl nie zrobią imprezy po której nie będzie czego zbierać. Chodzą słuchy, że Tavi coś szykuje na po powrocie... ale ja już nic nie mówię. Wolę nie mieć za to potem codziennie pobudki o czwartej za pomocą dźwięków z pewnego instrumentu smyczkowego Do zobaczenia!
 13. Suchar

  - Myślałam, że to będzie prostsze... Nie wszyscy się tak znają na muzyce jak Ty. - No może. Prawidłowa odpowiedź to "D. Organy stalaktytowe". Następnym razem spróbuję dać coś prostszego. No muszę Ci powiedzieć, że się dałem nabrać na te ograny, mogłabyś coś o nich opowiedzieć, to chyba niezbyt powszechny instrument? - Mogłabym i mam pewien pomysł... Ale to po koncercie. Chyba wiem co masz na myśli. Wyczekujcie zatem informacji, a ja przechodzę do kolejnego pytania. Które z wymienionych państw nie bierze udziału udziału w Eurowizji? A. Rosja B. Nowa Zelandia C. Szwecja D. Australia
 14. Suchar

  - Witamy nowych uczestników zabawy, miło was gościć w naszej skromnej zabawie Mamy nadzieję, że nie będziecie się tu nudzić Prawidłową odpowiedzią jest odpowiedź "B. This is Life", ponieważ jest to utwór Amy Macdonald, a nie Aviciiego. - Kolejne pytanko ode mnie: Który z tych instrumentów nie zalicza się do grupy instrumentów dętych? A. Saksofon B. Flet poprzeczny C. Akordeon D. Organy stalaktytowe
 15. Suchar

  Biegać, skakać, pływać, wspinać się? Pfff... No błagam... Ja te wszystkie rzeczy robię na raz, bez jakiegokolwiek problemu. Miałem nawet okazję wystartować w mistrzostwach świata w pływaniu, ale mnie nie dopuścili, bo jestem zbyt szybki i inni nie mieliby najmniejszych szans.
×
×
 • Create New...