Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Altan

Brony
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

23 Neutral

1 Follower

About Altan

 • Rank
  Źrebaczek
 • Birthday 11/01/2001

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Kraków
 • Zainteresowania
  Grafika, gra na gitarze i trochę animacja.
 • Ulubiona postać
  Rainbow Dash

Recent Profile Visitors

923 profile views
 1. A może to jest po prostu magia? Tzn. Coś takiego jak CM'y.
 2. Odcinki były spoko, ale design Thoraxa i przemienienie Changelingów były do dupy. 8/10 *wchodzi nieznajoma osoba* - Elo, musicie zdradzić swoją królową, to nie będziecie głodować. *na co podmieńce bez chwili zastanowienia* - Ok, ok. Złodupce w tej bajce to idioci.
 3. Altan

  Nienawidzę lesbijskich shipów. ;-; A Celestia z Discordem jest spoko... bo tak. Derpy z Doctorem też... bo tak. No i Soarin z Rainbow... bo tak. :| Te shipy to niemalże kanon. Jestem tego pewny... bo tak.
 4. Altan

  No to fajnie. Nogę se skręciłem. Teraz nie wiem czy pójdę... :| I tak dużo nie stracicie. ;-;
 5. Altan

  To ja też coś napiszę. Jako, że jestem randomem dla całego fandomu, a to był mój pierwszy konwent, to po akredytacji nie za bardzo wiedziałem co ze sobą zrobić. Dzięki Lunie ktoś podszedł do mnie z chęcią zapoznania. No i po krótkiej rozmowie poszedłem na panel z aktorkami, których nazwisk nie pamiętam. I w przeciwieństwie do innych, nie lubię za bardzo paneli, więc nie było jakoś odlotowo, ale było fajnie. Potem już nie pamiętam dokładnie. Wiem, że chciałem iść na prelekcje "fge", ale nie zrobiłem tego i teraz żałuję. :< Brałem udział w konkursach rysowniczych (żadnego nie wygrałem). Najlepiej wspominam jednak trzy atrakcje: -Koncert rockowy na którym ogłuchłem. -Maraton MLP na którym mogłem otworzyć gębę. No i jeszcze się zdrzemnąłem, ale to przez przypadek. :| -Science is Magic. Ogień na dłoni był świetny. Najciekawszy był jednak powrót, bo przespałem swoją stacje. :| Ale pociąg zatrzymał się w Kraków Pleszów, więc szczęście mi dopisało. Pozdrawiam ~ Jakiś Random Ps: Wiem, mam świetny czas reakcji.
 6. Jeszcze jest kraina smoków. No bo mają króla i (chyba) Twilight pod koniec odcinka powiedziała, że zdobyli potężnego sojusznika.
 7. Altan

  Oko chyba powinno być większe i niżej położone. Róg też wypadałoby umieścić trochę niżej. No i skrzydła też, bo wyrastają z szyi.
 8. Altan

  No pewnie, że nie. Alikornem, według fanonu, można zostać tylko dzięki drugiemu alikornowi. Z kanonu nie posiadamy żadnych informacji (oprócz tego, że się (zwykle) nie rodzą). A dyrektorka szkoły nie jest alikornem, prawda? A jakby Celestia przeszła do ludzi, to by nie miała magii. A Sunset (prawdopodobnie) nie mogła przejść do kucy, bo portal był zamknięty. No i księżniczką się zostaje dlatego, że zrobiło się cholernie dużo dla Equestrii (nawet pokonanie kilku złoczyńców nie wystarczy. Wtedy całe mane 6 by miało skrzydła i rogi). A co zrobiła Sunset dla Equestrii?
 9. Altan

  A na którym kanale będą udostępniane odcinki? Sam bym, pomógł, ale angielskiego nie rozumiem całkowicie (tzn. Zrozumiem ogólną treść, ale nie wszystkie słowa). No i nie chce mi się.
 10. Altan

  Applejack żyje z rodzicami, bo jest ziemniakiem i nie stać jej na swój dom.
 11. A może alikorny zostały utworzone poprzez magię. Znaczy potężne jednorożce walneły jakimś czarem i alikorny się pojawiły. No i powstały po to, by umocnić więzy między rasami kucyków. Ale preferuję wersje "były zawsze".
 12. Altan

  1. Jest ogromny i świetny. 2. Bezpośredniego kontaktu nie miałem z żadnym (chyba), ale chyba nigdy nie spotkałem bronies... bronych, którzy się kłócili. Chyba. 3. Nie. Dla mnie to normalna rzecz. 4. Nie byłem. 5. Trochę zrobiłem. Sporo jest do dupy, ale zrobiłem. 6. Staram się je ignorować. 7. Horse Game. ;-; Tylko ta gra mi pójdzie. 8. Planuję utworzyć książkę. Ale prawdopodobnie mi się to nie uda. Obrazki robię i robić będę. 9. W internecie tak, ale w realu zależy od wielu czynników.
 13. Altan

  Kraków. Tak. 1. Ruskie 2. Lyra 3. Tak. Teraz EqueTrip. 4. Jak dostanę jakąś, to tak. Ostatnia (ostatnie) kupione, to trzy tomy Achai. 5. Grafikiem. Ale nie zostanę, bo graficy mało zarabiają. :( Szybkość reakcji 10/10.
 14. Altan

  Rainbow Dash, bo słucha rocka. No i jest świetna.
 15. Altan

  Kiedyś oglądałem po polsku i było spoko. Potem się zniecierpliwiłem podczas czekania na dubbing (bodajże do sezonu czwartego) i oglądnąłem wersje angielską z napisami. Teraz nie mogę oglądać po polsku. >.< Ale dubbing nie jest zły. Słyszałem gorsze. Nie wiem gdzie i kiedy, ale słyszałem.
×
×
 • Create New...