Jump to content

MWerec

Partners
 • Posts

  80
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

MWerec last won the day on October 6 2016

MWerec had the most liked content!

2 Followers

Kontakt

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Zainteresowania
  Dec
 • Ulubiona postać
  Mane 6? Wszystkie.
  Księżniczka - Celestia
  Czarny charakter - Sombra
  Postać epizodyczna - Spitfire
  CMC - Apple Bloom

Recent Profile Visitors

3770 profile views

MWerec's Achievements

Mały kucyk

Mały kucyk (2/17)

288

Reputation

 1. LITERKI PL: https://sparklesubs.pl/mlpfim/s09e13 *** Celestia i Luna potrzebują przerwy od księżniczkowania i zostawiają Mane 6 na pastwę pedantycznych łabędzi. Jest to również koniec pierwszej połowy ostatniego sezonu, hiatus czas zacząć.
 2. Hej, mam coś dla was [Literki PL] Odcinek 8 Link do SparkleSubs: MLP:FiM S09E08
 3. [Napisy PL] Odcinek 25 Link do Sparkle: MLP:FiM S07E25 Plik z napisami: Google Drive [.srt] Odcinek 26 Link do Sparkle: MLP:FiM S07E26 Plik z napisami: Google Drive [.srt] I jak zwykle: Napisy do obu odcinków dopasowane do ich nienaruszonych wersji, odcinki z iTunes również powinny pasować. Mamy już kolejny koniec sezonu, więc wypadałoby coś dodać: W imieniu wszystkich osób, które wzięły udział w tłumaczeniu odcinków VII sezonu MLP:FiM - czyli @Artem, @Courtroom, @kuco fan, Luxis, @MWerec, @Niklas, Panienka Rarity, RedDevil, @Witoslavski i @Vengir - dziękuję wam za oglądanie i wsparcie! Liczymy, że nasze prace spełniły wasze oczekiwania! W imieniu własnym: Dziękuję wszystkim, którzy zdecydowali się pomóc oraz poświęcić swój cenny czas na stukanie w klawiaturę i napisanie tych kilkudziesięciu bądź kilkuset przełożonych zdań. Jestem niezwykle szczęśliwy, że byliśmy w stanie domknąć ten sezon do końca i mam nadzieję, że zobaczę was jeszcze w przyszłości!
 4. [Napisy PL] Link do Sparkle: MLP:FiM S07E24 Plik z napisami: Google Drive [.srt] Napisy dopasowane do nienaruszonego odcinka, wersje z iTunes również powinny pasować.
 5. [Napisy PL] Link do Sparkle: MLP:FiM S07E23 Plik z napisami: Google Drive [.srt] Napisy dopasowane do nienaruszonego odcinka, wersje z iTunes również powinny pasować.
 6. [Napisy PL] Link do Sparkle: MLP:FiM S07E22 Plik z napisami: Google Drive [.srt] Napisy dopasowane do nienaruszonego odcinka, wersje z iTunes również powinny pasować.
 7. [Napisy PL] Link do Sparkle: MLP:FiM S07E20 Plik z napisami: Google Drive [.srt] Napisy dopasowane do wersji Derpyhooves od Spazza. Nie, nie jestem botem xD
 8. [Napisy] Link do Sparkle: MLP:FiM S07E19 Plik z napisami: Google Drive [.srt] Napisy dopasowane do wersji Derpyhooves od Spazza.
 9. [Napisy] Link do Sparkle: MLP:FiM S07E18 Plik z napisami: Google Drive [.srt] Napisy dopasowane do wersji od YayPonies.
 10. [Napisy] Dla tych, co jeszcze nie śpią: Link do Sparkle: MLP:FiM S07E16 Plik z napisami: Google Drive [.srt] Napisy dopasowane do wersji od Derpyhooves. Jakby kogoś to interesowało i o tym nie wiedział, to Derpyhooves to tak naprawdę Spazz, po prostu wybrał on taką nazwę dla swoich "ostatecznych ripów" o teoretycznie najlepszej jakości (tych jego ripów, TV ripów, nie tych itunes ripów, takich z telewizora ripów, że obraz z satelity i te sprawy ripów). Także "od Spazza [Derpyhooves]", bo jednak ta ostateczna wersja może różnić się o kilka sekund tu i tam.
 11. Dobry wieczór, wracamy po przerwie z napisami: Link do Sparkle: MLP:FiM S07E14 Plik z napisami: Google Drive [.srt] Napisy dopasowane do wersji od Derpyhooves. btw. Niklas baka
 12. Po ~11 godzinach renderowania: Upscale trailera do 4K gotowy. Szykujcie screencapy
 13. Chwila zabawy i mamy film w pseudo 4k: A tutaj w 8k (musiałem wrzucić gdzieś, gdzie nie przekonwertują). Może pomyślę o wyrenderowaniu całego trailera
 14. Napisy. Później niż zwykle, ponieważ chcieliśmy je trochę dopieścić. Dobry odcinek na to zasługuje. Wyraźniejsze napisy (upscale do 1080p) na Sparkle po krótszej chwili. Link do Sparkle: MLP:FiM S07E13 Plik z napisami: Google Drive [.srt]
 15. To ja tu to zostawię: Jeżeli kto chce wyraźniejsze napisy, to straszny upscale do 1080p jest na Sparkle. Link do Sparkle: MLP:FiM S07E12 Plik z napisami: Google Drive [.srt]
×
×
 • Create New...