Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

zofifi

Brony
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

zofifi last won the day on February 29 2016

zofifi had the most liked content!

Community Reputation

47 Good

6 Followers

About zofifi

 • Rank
  Glados

Informacje profilowe

 • Gender
  Klacz
 • Miasto
  Tajna podziemna baza
 • Zainteresowania
  Książki i filmy przygodowe, fantasy i si-fi. Fabuły i uniwersa gier. Pisanie opowiadań (dopiero zaczynam. może poćwiczę na fanfikach?).
 • Ulubiona postać
  Discord

Recent Profile Visitors

1,992 profile views
 1. Oczywiście rozumiem że pisanie to ciężki kawałek chleba i nie chciałabym wyjść na osobę nieuprzejmą ale... do licha, dawaj więcej!
 2. Minęło sporo czasu. Co porabialiście? Bo ja byłam baardzo zajęta byciem martwą.

  1. Pisklakozaur

   Pisklakozaur

   Skręciłem staw skokowy! ^u^

  2. PervKapitan

   PervKapitan

   Cóż za zbieg okoliczności, bo parę godzin temu sobie włączyłam animację do fragmentu pobudki GLaDOS ^^

  3. Azure 'Wilczek' Skylight

   Azure 'Wilczek' Skylight

   No, długo by opowiadać.

   W skrócie...

    

   Życie mijało.

 3. Mamy piękny dzień w Aperture. Nauka kwitnie, wieżyczki śpiewają...

  W dni takie jak ten  aż mam ochotę wrzucić do pieca kilka... ciast.

  Oczywiście miałam na myśli ciasta.

  1. Bleflar

   Bleflar

   Dobre. A będę mógł się jednym takim ciastem poczęstować?

    

  2. 1stChoice

   1stChoice

   To ciasto to kłamstwo.

  3. Azure 'Wilczek' Skylight
 4. Podpowiedź dla tych którzy nie wiedzą czemu akurat "42"; przeczytajcie "Autostopem przez galaktykę" Duglasa Adamsa. Warto. I macie rację. Faktycznie miał być ciąg dalszy tyle że mi się rozlazł i go nie napisałam. Tak jakoś. [głosem GLADoS] Nasz najlepszy personel pracuje nad tą kwestią. Życzymy miłego dnia.
 5. zofifi

  Aperture się zgłasza. Nasze kierownictwo jest zdania że nowe tęczelingi nie mają racji bytu.
 6. Według procedur w dniu 14 lutego należy powiedzieć co następuje:

  Wszystkim obiektom testowym które nie mają przypisanych kostek towarzyszących należy złożyć najlepsze życzenia z okazji nachodzącego dnia wyprzedawania czekolady przez wszystkie duże sklepy w okolicy. <3 I pamiętajcie "Robimy to co musimy, ponieważ możemy."

  1. Rainbow Guitar
  2. WilczeK

   WilczeK

   Ja nie wiem wgl. o co chodzi z tym, że to pomysł koncernów.  Fakt stary jak świat, a ludzie się spinają jakby ich z kasy obdzierano mimo woli. XD

    

   Jakby to, że dziś nie kupie czekolady, dziewczynie czy sobie miało im dokopać i zrzucić z światowego rynku. 

 7. Zastanawiałam się kiedyś, jak mogłaby wyglądać księga Genesis świata kucyków. No i wyszło mi to. To jest mój pierwszy fanfik więc nie bijcie za mocno. Dziękuję. - Witaj poszukiwaczu prawdy. (No świetnie jeszcze jeden. Echhh.) Widzę że przebyłeś długą drogę aby odkryć odpowiedzi na pytania jakie dręczą każdą świadomą istotę. Jak zaczął się świat? Dlaczego tu jestem? Dlaczego wszyscy inni też tu są?.. - I dlaczego znowu muszę jechać tym zatłoczonym autobusem? - Siedź cicho Chaos. Nie pomagasz. - No co? To jest równie ważne pytanie! I bardziej powszechne. - Wiesz że nie wolno ci tu wchodzić kiedy mam gości! I w ogóle jak się tu... a, nieważne. To na czym skończyłam? - Pytania dręczące świadome istoty. - Ach tak... no więc... Różni myśliciele i filozofowie, ciągle zawracali mi głowę, więc napisałam książkę w której odpowiadałam na większość z tych pytań ale... świat nie był jeszcze gotowy na takie objawienie. - Czytaj: nikt nie chciał jej wydać. - Chaos... - Pewnie dlatego że zupełnie nie umie pisać. - Chaos. - Strasznie przynudza jeśli chcesz znać moje zdanie. - Chaos! - Tak, słucham? - Zamknij się. ... - Dobrze. Tak więc, śmiertelniku... skoro już dotarłeś tak daleko na drodze oświecenia, oto przed tobą egzemplarz autorski mego znakomitego dzieła. Księga Harmonii! Oczywiście nie dam ci jej na zawsze ale możesz przejrzeć ją w czytelni... och... już poszedł. - Widać nie był gotowy Harmonio. https://docs.google.com/document/d/1RASy9ejznhgChcDQ3J0MmmatGnxL7eK10OnDn8p8jCU/edit?usp=sharing
 8. zofifi

  Gigantyczny, melasożerny mol mutant.
 9. GLADOS:

  Genialna

  Lagotwórcza

  Antagonistka

  Dręcząca

  Obiekty

  Sadystycznie

  1. PervKapitan

   PervKapitan

   Ale ona jest GLaDOS

  2. Silicius

   Silicius

   -Skończyłaś grę?

   -Było warto?

    

   [głosem GLaDOS]

  3. SpringHandy

   SpringHandy

   Oh...I Hate you do much...

   ~glados

   Faty Faty  No parents :P

 10. zofifi

  28. Odział robotów zbudowanych wyłącznie z patyków po lodach o smaku szarego mydła.
 11. zofifi

  Cześć! Error! Oddawanie czci jest zbędne... Przestań. Przepraszam. To to rozdwojenie osobowości. Właściwie to raczej czcionki...nieważne. Po prostu ją ignorujcie. Słyszałam to!
 12. zofifi

  Nie oglądam. Osobiście sądzę że jeśli się robi serial o kolorowych kucykach to nie ma sensu przerabiać go później na serial o kolorowych nastolatkach ze szpiczastymi uszami i (niekiedy) skrzydłami. Ale co kto lubi.
 13. zofifi

  Obiekt znany jako Discord wydaje się najinteligentniejszą postacią. Potrzebujemy takich obiektów testowych. Niestety jego zdolności znacznie przekraczają wszelkie limity. Nie wydaje się również chętny do dobrowolnego poddania się eksperymentom. Mam też taką teorię że w odcinku z Tirekiem tylko udawał że jest zdrajcą. Wiele argumentów na to wskazuje. Np: On wiedział gdzie są klucze do tej kryształowej szkatułki o czym świadczy fakt że zaznaczył właściwe fragmenty w pamiętniku i praktycznie rzucił nim Twilight w twarz. A jeśli umie liczyć do sześciu to musiał zauważyć że Twilight nie ma jeszcze swojego klucza. Później trochę za łatwo dał się przekonać do zmiany stron, zwłaszcza że nietrudno było się domyślić że Tirek nie podzieli się władzą. No i czemu Discord nie powiedział koledze że wyczuł wielkie zakłócenia w mocy? Aż cały zafalował. A sądząc po minie domyślał się co oznaczają. Discord wie że jest postacią z serialu. Co jakiś czas zwraca się nawet do widzów. Może po prostu rozumiał że gdyby pokonał Tireka na początku, to by nie miało sensu, scenariuszowo? Twilight musiała znaleźć swój klucz i to w możliwie dramatycznych okolicznościach więc czemu jej tego nie umożliwić? Ale ja o sobie i o sobie. Pewnie to już nudne.
 14. zofifi

  1. Aperture laboratories ma na celu rozwijanie nauki oraz wzbogacanie rodzaju ludzkiego. 2. Zapewniamy że nasze eksperymenty mają charakter czysto naukowy i są absolutnie bezpiecznie. [Uwaga! Limit odchyleń od prawdy został poważnie przekroczony! Wyłączenie systemu za 3...2..] Wyłączone! Sytuacja pod kontrolą. Kontynuować testy. 3. Błąd. Masz zbyt niski poziom dostępu. 4. Według procedur interesant ma prawo poznać podstawowe informacje na temat naszej działalności ponieważ może okazać się potencjalnym fundatorem. Jeśli okaże się że nim nie jest, zostałam uprawniona do zmiany jego statusu z "wizytor" na "obiekt testowy". 5. Przyjmujemy twoje zgłoszenie. Pobierz kombinezon testowy z szafki przed tobą a następnie udaj się korytarzem do sali testowej numer 1. Dziękuję i życzę miłego dnia.
 15. zofifi

  1. Daedry są wśród nas. Orzeł biały. 2. Discord 3. brak 4. Jak powyżej 5. Pinky
×
×
 • Create New...