Skocz do zawartości

Nowe Derby Wonderbolts - wprowadzenie i objaśnienie zasad


Gość Nie sądzę

Recommended Posts

Gość Nie sądzę

Witam, tak jak zapowiadałam, nowa edycja Derb się zbliża. Tutaj znajdziecie objaśnienie zasad i zmian, jakie zaszły od ostatniego czasu.
Na czym będzie to teraz polegać? Przede wszystkim nie będzie zapisów. Z tym są na pewno kłopoty, różne posiadanie czasu i jego nie posiadanie, wyjazdy. Od teraz w każdej części edycji mogą się udzielić (raz) osoby w losowej kolejności. Do niczego nie zmuszam. Jeśli chcesz opisywać co drugie derby, opisuj. Jeśli chcesz opisać tylko jedne, nie ma problemu. Pewne jest, że pod koniec edycji osoba, która uzyska najwięcej punktów wygra, zdobywając przy tym nagrodę. Możliwe, że będzie to zupełnie oddzielne odznaczenie, ale zależy to od aktywności użytkowników. Na rozmawianie o nagrodach przyjdzie czas dopiero, gdy derby wypalą.
Jak zdobywać punkty? Za każdym razem podawane będzie kilka biorących udział kucyków oraz ich krótki opis. Należy wybrać sobie zwycięzcę i opisać w miarę możliwości szczegółowo cały wyścig, w największym minimum - 10 zdaniach. Jako iż sam wyścig nie jest zazwyczaj aż tak interesujący, w pracy mogą - i jest to zalecane - pojawić się emocje widzów, wyjaśnienie kto wśród nich się znajduje, co dzieje się poza samym wyścigiem itp. Wybrana zostanie najlepsza praca i umieszczona w ''historii derb'', która powstanie po zakończeniu pierwszej z wielu części. Historia ta, będzie złożona ze zwycięskich wpisów, łącznie z wymienionymi autorami i jak najbardziej do wglądu każdego.
Co musi mieć opis? Jak najlepszą ortografię, jak najmniej jakichkolwiek błędów. Pod uwagę brana ma być szczegółowość i poprawność tekstu, a także jego sens i wygląd całości. Przestrzeganie regulaminu - co raczej oczywiste - nie tylko mile widziane, jak i konieczne.
Zasady są bardzo proste, bo jak zawsze nie widzę sensu w utrudnianiu komuś, ale gdyby wystąpiły jakiekolwiek pytania najlepiej zadawać je w tym temacie, pozdrawiam.

Edytowano przez Elfka z Amanu
Link do komentarza
Gość Nie sądzę
Wasz wybór. Ja radziłabym jako ktoś nie biorący udziału, ale jak ktoś napisze pierwszym sposobem, nie będzie mieć mniejszych szans ani nie będzie to mi przeszkadzać.
Link do komentarza
  • 2 weeks later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...