Skocz do zawartości

Zapytajka Pertepidote


Ophiuchus Athile Legant

Recommended Posts

Witajcie drogie kucyki. 

 

W tym temacie będziecie mogli zadawać mojej oc pytania; kto wie, może do niektórych ciekawszych pytań będę robić ilustracje? (jeśli będzie mi się chciało, of kors).

 Oczywiście, tutaj macie także link do karty mojej postaci aby się z nią zapoznać, gdyż w jej kp mogą być też zawarte odpowiedzi na niektóre pytania:

 http://mlppolska.pl/watek/10287-pertepidote-klacz-lataj%C4%85ca-na-lotni/

To tak oczywiście nawiasem, aby uniknąć odpowiedzi na zbędne pytania.  :fluttershy4:

Mam nadzieję, że choć trochę was zainteresuję i zaciekawię swoimi pomysłami co do mojej postaci. Najciekawsze z pytań będę ilustrować, jak już wcześniej wspomniałam. 

 Aha, mogę też dodać, iż Pertepidote jest obeznana z nauką (tak jak ja, nie chwaląc się) i może nawet pomóc w odrobieniu pracy domowej. xD Hehe.

 Dobra, to tyle z mojej strony i czekam na pytanka!  :v6Jdq:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co zainspirowało cię do latania na lotni?

Widzisz... Nigdy nie przepadałam za swoimi skrzydłami, naprawdę nigdy. Wolałabym se je uciąć za możliwość używania magii, ale już taki los pegaza - pegaz bez skrzydeł to pegaz zhańbiony. Swoją lotnie dostałam na urodziny i od tamtego czasu regularnie na niej latam... Choć mogłabym używać swoich skrzydeł jak inne pegazy, dla mnie jednak przyjemniej jest używać z transportów stworzonych przez kucyki ziemne i jednorożce, to jakiś taki... inny dreszczyk niż latanie na własnych skrzydłach.

 

 

Pokażesz jakiś rysunek?

:3

Zależy czyj. ^^ Ale tak czy siak zrobiłam niedawno rysunek na którym widnieje moja przyjaciółka! Oto on:

43723341228059900884.png

Edytowano przez Cuddly doggy
usunięcie koloru
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki uroczy :3

Dzięki, staram się:fluttershy4: 

 

 

Z jaką prędkością latasz na lotni i na skrzydłach?

Cóż, zazwyczaj latam dla przyjemności; dlatego nie odmierzam se czasu, jednak często zdarza mi się również ścigać ze znajomymi. Czy odpowiedź, iż jestem szybsza od Cloudchaser, a wolniejsza od Rainbow Dash Cię zachwyci? 

Edytowano przez Cuddly doggy
usunięcie koloru
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, z kolorków może jedynie korzystać jedynie ekipa forum, a po drugie, bardzo ładna OC ;)

 

Mam parę pytań: Jaki kolor najbardziej lubisz? Co sądzisz o Pinkie Pie? Którą z księżniczek chciałabyś poznać i dlaczego?

 

Pozdrawiam i miłego wieczoru :)


Po pierwsze, z kolorków może jedynie korzystać jedynie ekipa forum, a po drugie, bardzo ładna OC ;)

 

Mam parę pytań: Jaki kolor najbardziej lubisz? Co sądzisz o Pinkie Pie? Którą z księżniczek chciałabyś poznać i dlaczego?

 

Pozdrawiam i miłego wieczoru :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, z kolorków może jedynie korzystać jedynie ekipa forum, a po drugie, bardzo ładna OC ;)

Och, wybaczcie, nie miałam pojęcia. Ale z kursywy można używać?

 

 

Mam parę pytań: Jaki kolor najbardziej lubisz? 

 

Lawendowy rzecz jasna. A to chociażby dlatego, iż w mojej garderobie nie brakuje lawendowych dodatków - ba, nawet moje oczy są lawendowo-szare, tak jak i lawendowe pasemka. To naprawdę, moim zdaniem rzecz jasna, subtelny kolor...

 

 

Co sądzisz o Pinkie Pie? 

To naprawdę zwariowany kucyk! Jednakże to jej indywidualny charakter, ona lubi poznawać inne kucyki i urządzać imprezki - ja natomiast wolę ciszę i spokój, jak i rysowanie. Nie ma chyba w Ponyville żadnego kucyka, który by jej nie znał - Pinkie jest pełno wszędzie. No i bije od niej taka radość, którą zaraża innych - i to jest w niej chyba najlepsze. To szczęście, które daje innym, ciesząc się z tego!

 

 

Którą z księżniczek chciałabyś poznać i dlaczego?

 

Pozdrawiam i miłego wieczoru :)

Cóż. Wydaję mi się, że poznanie Luny byłoby dla mnie najodpowiedniejsze... Jestem poważna, ale chyba nie na tyle, aby cieszyć się rozmową z księżniczką Celestią. Noc to naprawdę piękna pora i rozumiem dawny ból księżniczki Luny... To tak jakbym ja robiła to, co jest moim przeznaczeniem, a wszyscy to ignorowali - niby nic wielkiego, ale boli, że jest się zapomnianym. Poza tym chciałabym bliżej poznać księżniczkę Lunę - jest zazwyczaj w odcinkach taka... taka... zamknięta w sobie, tajemnicza.  

 

Również pozdrawiam, dziękuję za pytania.

Edytowano przez Ophiuchus Athile Legant
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znasz użytkownika saper9? Jeśli tak, co o nim myślisz?

Och. W sensie czy znam go bliżej?

Nie Perte. Wydaję mi się, że wystarczy czy znasz go w ogóle z forum.

Och, fakt. Saper9... widziałam kilka postów tego użytkownika. Tak, znam go, znam kilka jego postów. Co o nim sądzę? No cóż... Kojarzę jego posty jedynie z offtopu, nie mogę zbyt wiele powiedzieć. Ale no cóż, "językowe dziwactwa" są nawet fajne.  :yay: Miał fajny pomysł. I tyle.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy według Ciebie reptalianie istnieją?

OOBE. LD. Tulpae - Czy mają coś związanego z dusżą ludzką?

Jak sprawdzić czy saper9 mnie na liście ignorowanych?

Lubisz gofry?

Co myślisz o gimbo ateistach/mocherowych beretach?

Kiedy zamienisz się w alikorna?

Czemu nie widziałem Cię w serialu?

Na kogo głosujesz? Lunę, Celestię czy Korwina?

Co ty na to aby stać się czarnym charakterem?Jak co mogę zostać twoim wiernym przydupasem.

Czy używasz magi do zupy mlecznej?

Ulubione chipsy?

Macie w equestrii kompa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy według Ciebie reptalianie istnieją?

OOBE. LD. Tulpae - Czy mają coś związanego z dusżą ludzką?

Jak sprawdzić czy saper9 mnie na liście ignorowanych?

Lubisz gofry?

Co myślisz o gimbo ateistach/mocherowych beretach?

Kiedy zamienisz się w alikorna?

Czemu nie widziałem Cię w serialu?

Na kogo głosujesz? Lunę, Celestię czy Korwina?

Co ty na to aby stać się czarnym charakterem?Jak co mogę zostać twoim wiernym przydupasem.

Czy używasz magi do zupy mlecznej?

Ulubione chipsy?

Macie w equestrii kompa?

1. Być może w obrębach kanalizacji, albo jakimś zacisznym miejscu niedostępnym wam ludziom i nam kucykom tworzą odrębną cywilizację chcąc opanować calutki świat! A tak naprawdę... cóż, gdyby brać pod uwagę naukę to tak i nie. Nie choćby dlatego, że gady w tak krótkim czasie nie mogłyby stworzyć odrębnej cywilizacji, a nawet jeśli ludzie z pewnością dawno by się o tym dowiedzieli; skoro biorą się za zwiedzanie innych planet i badanie życia na nich to... odkrycie nowej rasy na Ziemi raczej nie sprawiłoby im większej trudności? O ile nie są zbyt ślepi...

2. OOBE to wędrówka duszy, wyjście z ciała z tego co mi wiadomo; ab tego dokonać musi istnieć jakaś niematerialna materia, poza tym te zjawiska przypisuje się w jakikolwiek sposób duszy - jak inaczej niby to wytłumaczyć?

3. Nie mam pojęcia. 

4. Oczywiście, są super. Najlepsze z truskawkami.

5. Nie mam własnej opinii, ale mogę jedynie powiedzieć, że są wkurzający. 

6. Huh, skąd taki pomysł? 

7. Choćby dlatego, że nie jestem postacią serialu ^^.

8. Eeeee... Pomidor.

9. Nie, dzięki, przechodziłam już coś takiego. To znaczy, byłam z początku niegroźnym czarnym charakterem chcącym zemścić się na niewiernym chłopaku.  :suspicious: 

10. Nie jestem jednorożcem.  :aj3: 

11. Te z jabłek.

11. Mamy automaty do gier, czemu mielibyśmy nie mieć komputerów?  

Edytowano przez Ophiuchus Athile Legant
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. :)

 

1. Widziałaś kiedyś rysia?

2. Jeśli tak, to czy podobały Ci się te zwierzęta?

3. Znasz jakiegoś gryfa osobiście?

4. A smoka?

5. Dzień czy noc?

 

Pozdrawiam.

Witam!

1. Tak, miałam przyjemność.

2. Moim zdaniem to naprawdę piękne i inteligentne stworzenia. Najlepsze są te frędzelki na uszach.  :fluttershy5:

3. Czy znam gryfa? Rego jest gryfem. Prawda?

Tak, Rego to gryf.

Ach, więc tak, znam gryfa osobiście. 

4. Zależy jakiego smoka. Czy smoczątko takie jak Spike, czy może ogromnego i szlachetnego smoka ognistego? Jeśli to pierwsze to tak, natomiast jeśli drugie, no cóż... widziałam, ale nie zapoznałam się bliżej.

5. Sama nie mam pojęcia, naprawdę! Obie te pory mają swoje plusy; w dzień można spotkać się z przyjaciółmi (fakt, w nocy też, ale nie mam w zwyczaju), no i oczywiście dużo się dzieje. Natomiast noc jest spokojna i piękna. Jednakże chyba wolę dzień, nie lubię za bardzo samotności, która towarzyszy mi w nocy. 

 

Również pozdrawiam!  :fshug: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...