Ryś Raindrops

Brony
 • Content count

  1,131
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

141 Great and Powerful Reputation

About Ryś Raindrops

 • Rank
  Dobry Duszek ~
 • Birthday 04/17/2000

Informacje profilowe

 • Gender
  Klacz
 • Ulubiona postać
  Celestia, Pinkie Pie, Sunset Shimmer
 1. Wszystkiego naj naj naj najlepszego :giggle:

  1. 1stChoice

   1stChoice

   Wszedłem, żeby również złożyć życzenia a tutaj nagle mi się przypomniało, że użytkowniczka już nie wchodzi od tamtego roku :< Smutek.

 2. Piramidy.
 3. Witaj na forum. Lubisz rysie? :3 Baw się dobrze i zostań z nami na dłużej.
 4. Cassidy. Ja chcę jakąś ładną kokardę, proszę. :3 @BiP, ładną xD
 5. 1. Cadence 2. Fluttershy 3. Rainbow Dash. Że co. D:
 6. Witaj. Kilka pytanek ode mnie. :3 1. Ulubiony gatunek filmowy? 2. Lubisz czytać książki? Jeśli tak, to jakie? 3. Ulubiony kucyk tła? 4. Ulubiony antagonista? Baw się dobrze i zostań z nami na dłużej.
 7. Witaj. Kilka pytanek ode mnie. :3 1. Ulubiony gatunek filmowy? 2. Lubisz czytać książki? Jeśli tak, to jakie? 3. Lubisz rysie? 4. Ulubiony antagonista? 5. Ulubiony kucyk tła? Baw się dobrze i zostań z nami na dłużej.
 8. Witaj. Kilka pytanek ode mnie. :3 1. Ulubiony gatunek filmowy? 2. Lubisz rysie? 3. Ulubiony kucyk tła? Baw się dobrze i zostań z nami na dłużej.
 9. Witaj na forum Kilka pytanek ode mnie. :3 1. Lubisz rysie? 2. Ulubiony gatunek filmowy? 3. Lubisz czytać książki? Jeśli tak, to jakie? 4. Ulubiony kucyk tła? 5. Ulubiony antagonista? 6. Lubisz Celestię? 7. Masz jakieś zwierzątko? Baw się dobrze i zostań z nami na dłużej.
 10. Kaczka.
 11. No witaj. Kilka pytanek ode mnie. 1. Lubisz rysie? 2. Ulubiony gatunek filmowy> 3. Lubisz czytać książki? Jeśli tak, to jakie? 4. Ulubiony antagonista? 5. Ulubiony kucyk tła? Baw się dobrze i zostań z nami na dłużej.
 12. Dziękuję! Wygląda uroczo z tymi gwiazdkami.
 13. Magrat. Bo avek. :3