Jump to content

Ryś Raindrops

Brony
 • Posts

  1116
 • Joined

 • Last visited

About Ryś Raindrops

 • Birthday 04/17/2000

Informacje profilowe

 • Gender
  Klacz
 • Ulubiona postać
  Celestia, Pinkie Pie, Sunset Shimmer

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Ryś Raindrops's Achievements

Stary koń

Stary koń (7/17)

128

Reputation

 1. Wszystkiego naj naj naj najlepszego :giggle:

  1. 1stChoice

   1stChoice

   Wszedłem, żeby również złożyć życzenia a tutaj nagle mi się przypomniało, że użytkowniczka już nie wchodzi od tamtego roku :< Smutek.

 2. Witaj na forum. Lubisz rysie? :3 Baw się dobrze i zostań z nami na dłużej.
 3. Cassidy. Ja chcę jakąś ładną kokardę, proszę. :3 @BiP, ładną xD
 4. 1. Cadence 2. Fluttershy 3. Rainbow Dash. Że co. D:
 5. Witaj. Kilka pytanek ode mnie. :3 1. Ulubiony gatunek filmowy? 2. Lubisz czytać książki? Jeśli tak, to jakie? 3. Ulubiony kucyk tła? 4. Ulubiony antagonista? Baw się dobrze i zostań z nami na dłużej.
 6. Witaj. Kilka pytanek ode mnie. :3 1. Ulubiony gatunek filmowy? 2. Lubisz czytać książki? Jeśli tak, to jakie? 3. Lubisz rysie? 4. Ulubiony antagonista? 5. Ulubiony kucyk tła? Baw się dobrze i zostań z nami na dłużej.
 7. Witaj. Kilka pytanek ode mnie. :3 1. Ulubiony gatunek filmowy? 2. Lubisz rysie? 3. Ulubiony kucyk tła? Baw się dobrze i zostań z nami na dłużej.
 8. Witaj na forum Kilka pytanek ode mnie. :3 1. Lubisz rysie? 2. Ulubiony gatunek filmowy? 3. Lubisz czytać książki? Jeśli tak, to jakie? 4. Ulubiony kucyk tła? 5. Ulubiony antagonista? 6. Lubisz Celestię? 7. Masz jakieś zwierzątko? Baw się dobrze i zostań z nami na dłużej.
 9. No witaj. Kilka pytanek ode mnie. 1. Lubisz rysie? 2. Ulubiony gatunek filmowy> 3. Lubisz czytać książki? Jeśli tak, to jakie? 4. Ulubiony antagonista? 5. Ulubiony kucyk tła? Baw się dobrze i zostań z nami na dłużej.
 10. Dziękuję! Wygląda uroczo z tymi gwiazdkami.
×
×
 • Create New...