Ryś Raindrops

Brony
 • Zawartość

  1131
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

141 Świetna (Great and Powerful Reputation)

O Ryś Raindrops

 • Ranga
  Dobry Duszek ~
 • Urodziny 04/17/2000

Informacje profilowe

 • Płeć
  Klacz
 • Ulubiona postać
  Celestia, Pinkie Pie, Sunset Shimmer
 1. Wszystkiego naj naj naj najlepszego :giggle:

  1. 1stChoice

   1stChoice

   Wszedłem, żeby również złożyć życzenia a tutaj nagle mi się przypomniało, że użytkowniczka już nie wchodzi od tamtego roku :< Smutek.

 2. Piramidy.
 3. Witaj na forum. Lubisz rysie? :3 Baw się dobrze i zostań z nami na dłużej.
 4. 1. Cadence 2. Fluttershy 3. Rainbow Dash. Że co. D:
 5. Witaj. Kilka pytanek ode mnie. :3 1. Ulubiony gatunek filmowy? 2. Lubisz czytać książki? Jeśli tak, to jakie? 3. Ulubiony kucyk tła? 4. Ulubiony antagonista? Baw się dobrze i zostań z nami na dłużej.
 6. Witaj. Kilka pytanek ode mnie. :3 1. Ulubiony gatunek filmowy? 2. Lubisz czytać książki? Jeśli tak, to jakie? 3. Lubisz rysie? 4. Ulubiony antagonista? 5. Ulubiony kucyk tła? Baw się dobrze i zostań z nami na dłużej.
 7. Witaj. Kilka pytanek ode mnie. :3 1. Ulubiony gatunek filmowy? 2. Lubisz rysie? 3. Ulubiony kucyk tła? Baw się dobrze i zostań z nami na dłużej.
 8. Witaj na forum Kilka pytanek ode mnie. :3 1. Lubisz rysie? 2. Ulubiony gatunek filmowy? 3. Lubisz czytać książki? Jeśli tak, to jakie? 4. Ulubiony kucyk tła? 5. Ulubiony antagonista? 6. Lubisz Celestię? 7. Masz jakieś zwierzątko? Baw się dobrze i zostań z nami na dłużej.
 9. No witaj. Kilka pytanek ode mnie. 1. Lubisz rysie? 2. Ulubiony gatunek filmowy> 3. Lubisz czytać książki? Jeśli tak, to jakie? 4. Ulubiony antagonista? 5. Ulubiony kucyk tła? Baw się dobrze i zostań z nami na dłużej.
 10. Dziękuję! Wygląda uroczo z tymi gwiazdkami.
 11. Jak na początek to jest bardzo dobrze!
 12. Dandere. No cóż.
 13. Na zdjęciu musi być widoczna osoba robiąca zdjęcie, czy można po prostu zrobić zdjęcie obrazka na tle jakiegoś krajobrazu?
 14. Problemy. ;-;
 15. Jak na swój wiek masz dobrą ortografię, lepszą niż niektórzy starsi od Ciebie. No i witaj na forum. Kilka pytanek ode mnie. 1. Lubisz czytać książki? Jeśli tak, to jakie? 2. Ulubiony gatunek filmowy? 3. Ulubiony kucyk tła? 4. Ulubiony antagonista? Baw się dobrze.