Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Kamiiru

I Lubelski Ponymeet nad J.Białym

Recommended Posts

ponymeet_bia_e_2.png

Drodzy Bronies i Pegasis.

Mam zaszczyt zaprosić was na najprawdopodobniej jeden z większych Ponymeetów na Lubelskim Fandomie.

Ponymeet odbędzie się w ośrodku PKS-u w Okunince niedaleko Włodawy i ma trwać 2 dni od
12 do 13 lipca.

W ośrodku do dyspozycji jest wydzielona Plaża z pomostem, boisko ,sala i wypożyczalnia sprzętu wodnego.

Więc myślę że to dość ciekawe miejsce.

Choć sam meet ma charakter pół zorganizowanego to jest przewidzianych sporo atrakcji włącznie z ogniskiem ,warsztatami i sesją RPG .

Jeśli ktoś z was chciał by poprowadzić jakieś zajęcia, dyskusje na jakiś temat to bardzo chętnie każda, inicjatywa na Meecie będzie mile widziana.

Także Drodzy Bronies i Pegasis , z bliska i z daleka, z województwa Lubelskiego i z poza.

Przybywajcie bo warto.

Jeśli chodzi o nocleg to do dyspozycji są domki kempingowe tzw"Trójkąty" lub pole namiotowe.

Według mnie fajniejszym rozwianiem było by właśnie pole namiotowe ponieważ w tedy mieli byśmy Ponymeet w stylu biwaku.

Także jeśli jesteście zainteresowani Ponymeetem typu Biwak , to weźcie ze sobą namiot, karimatę i dużooo dobrego fandomowego humoru.

Jeśli macie jakieś pytania to proszę do mnie

KamilPL 94

-Priv

- @-mail [email protected]

-Telefon mogę podać chętnym na Priv.

Wydarzenie na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/673235409417063/?context=create&source=49#

I dupa, tyle z tego, że chciałam się zabrać. Gdy zobaczyłam datę wszystko przepadało.

Jakiś Twój znajomy pisał do mnie na maila coś informacyjnie o tym meecie i wyjeździe wspólnym na MLK, no ale. Każdy inny weekend lipca, ale ten mam zarezerwowany na Animatsuri ;_; No ale trudno, życzę udanej zabawy ._.

No cóż szkoda. Osobiście zależy mi jak największej frekwencji aby Meet nie umarł śmiercią naturalną.

Bo szkoda by było z racji tego że w naszym województwie jest bardzo mało meetów innych niż wypad do maka.

Wstępnie mam 4 osoby które chciały by wziąć udział. :pinkie:

Edited by KamilPL 94

Kurde, chętnie bym pojechał, ale brak środku transportu i wiek (do pełnoletności brakują mi 4 lata), sprawiają, że raczej się nie wybiorę. Ale mimo wszystko życzę Wam udanej zabawy :)

Pozwolenie od rodziców i możesz się wybierać :derp2: . Jeździsz na Włodawę , a potem albo busem na Okuninkę, albo busem na Chełm tylko tyle że wysiadasz na zjeździe do Okuninki.

Edit: Na Ponymeecie tak jak już wcześniej wspomniałem odbędzie się sesja RPG z MLP z wykorzystaniem normalnych kości do gry.

Zapraszam niezdecydowanych do zapisywanie się na wydarzeniu na Facebooku. :enjoy:

Oto Plan Oczywiście to jest to  plan w wersji Beta i może delikatnie ulec zmianie. :twilight2:

Plan I Lubelskiego Ponymeetu nad J. Białym :yay:

I Dzień:

11:30 - 12:30 - Before Party i w międzyczasie zbiórka na teranie Ponymeetu

12:30 - 13:40 - Rozpoczęcie I Lubelskiego Ponymeetu nad J. Białym.

12:40 - 13:00 - "Przedstaw sie" - Czyli małe zapoznanie.

13:00 - 15:00 - Zajęcia z Fanartu

15:20 - 17:20 - Konkurs Fanartu

17:30 - 21:30 - Sesja RPG : My Little Pony: Roleplaying Is Magic

21:40 - 1:00 - Ognisko

1:00 - 4:00 - Maraton filmowy - MLP

4:00 - 9:00 - Druga Sesja RPG : My Little Pony: Roleplaying Is Magic
(Dla chętnych)

II Dzień

9:00 - 10:30 - Quiz MLP "Co ty wiesz o serialu?"

10:40 - 12:00 Dyskusja 4 Sezon MLP "Co sądzisz o Polskim Dubbingu?"

12:00 - 13:00 Dyskusja na temat muzyki Fandomowej.

13:00 - Zakończenie I Lubelskiego Ponymeetu Nad J. Białym.

Jeszcze raz gorąco zapraszam i zachęcam do wpisywania się na wydarzeniu na Facebooku. :fluttershy2::applejack::twilight::rarity::pinkie::rbd:

Edited by KamilPL 94

Kolejne ogłoszenie odnośnie Sesji RPG :yay:
Oto strona na której jest podręcznik + karta postaci.
( niestety po angielsku :crazytwi3: ):http://mlprim.com/s3e/ (do pobrania).
Jeśli jednak nie chce się wam czytać to Mistrz Gry wam pomoże. :godpony:
Sesja będzie rozegrana przy pomocy kości k6 :twilight2: 

Aktualnie mam 10 osób osoby które chciały by wziąć udział. :pinkie:

Zapraszam wszystkich niezdecydowanych zwłaszcza z województwa lubelskiego. :twilight2::RPHVO::aj3:   :pinkie3::squee::rdblink: .

Edited by KamilPL 94

No nic szkoda . :rainbowcry:

Został jeszcze tydzień  yay :yay: , zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w Ponymeecie :pinkie4: . Bo zapowiada się super zabawa. :pinkie:

Aktualnie mam nadal 10 chętnych . :twilight2::RPHVO::aj3:   :pinkie3::squee::rdblink: .

Uwaga mała zmiana odnośnie Bafore Party. Zostaje skrócone i rozpocznie się o godzinie 11:30 . Decyzja ta podyktowana jest tym że nie mam czym wcześniej dojechać do Okuninki .Za utrudnienia Przepraszamy. :TaTds:

Już 1 dzień miną jak się zakończył I Lubelski Ponymeet nad J.Białym. :squee:
Z tej okazji chciałbym podziękować:
- Toffilove za narysowanie Fajnego Plakatu :pinkie:

- Brony-emu (drugi organizator) który poprowadził świetnie rozegraną sesję RPG.

- Osobom które pomagały przy wydarzeniu na Facebooku. :fluttershy5:
- Uczestnikom za przybycie :yay:   i tym którzy chcieli przyjechać ale z rożnych względów nie mogli, za zainteresowanie. I powiem niech żałują bo było fajnie. :derp2:

Ale za to mam dobrą wiadomość dla tych którzy nie mogli przybyć. :pinkie4:
Najprawdopodobniej w okresie od końca lipca - początek sierpnia(co do daty to się okaże) planowany jest II Lubelski Ponymeet w Lublinie . :derp2:
Tak zostało ustalone nad białym. (przy okazji chcemy dokończyć sesje heh :NjdaT: )

II Lubelski Ponymeet w Lublinie 

YAY!  :evilshy:  Nie mogę się doczekać, będę śledził forum, by znać datę, bo muszę wtedy być w domu. Jeśli nigdzie nie wyjadę, to na 99% się zjawię.