Skocz do zawartości

Portret psychologiczny Pinkameny


Lemuur

Recommended Posts

Bardzo prosta zabawa... Jeśli można to nazwać zabawą.

Dlaczego taki temat? Myślę tutaj głównie o połączeniu przyjemnego z pożytecznym, czyli po pierwsze jest to miejsce, do wymieniania naszych wizji Pinkameny, jej cech charakteru, jakie dostrzegamy etc. Ogólnie po prostu opisujemy Pinkamenę, tworzymy jej portret psychologiczny, wszyscy razem.

Dlaczego to jest pożyteczne? Po prostu istnieje duża szansa, że dzięki Wam znajdę w tej postaci jakieś nowe cechy, jej wizja w mojej głowie się rozwinie, dzięki czemu będzie można liczyć na więcej zabaw i dokładniejsze jej odegranie.

Zapraszam zatem do pisania i liczę na aktywność!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli znajdę czas, to chętnie pomogę. Mam jednak pewne pytanie:

- O którą Pinkaminę chodzi?

Internet jest długi i szeroki. Występuje w nim sporo odmian szalonego pinkacza. Najpopularniejsze najbardziej znane u nas na forum, to różowa klacz w twoim wydaniu, oraz w wersji "cupcakes". Choć obie mają swoje problemy, to ich portret psychologiczny by się trochę różnił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinkamena z forum Wydaję się być spokojna, ale jest niestety mściwa i czasami psychopatyczna. W zemście nie cofnie się przed niczym. Nie ceni zbytnio życia innych. Śmierć bliskiego lub nieznajomego jest dla niej taka sama. Zdarza się że jest obłąkana na różne sposoby. Może mówić zagadkami, ciekawska. W razie spotkania zachować odpowiedni dystans(można być tuż obok niej jeśli się jej nie zdenerwuję lub ma dobry nastrój). Pinkamena z "Cupcakes" W pełni szalona. Posiada niezaspokojoną żądzę krwi ze swoich przyjaciół i znajomych. Pragnie by jej ofiary umierały bardzo boleśnie i bardzo powoli. Ze szczątków swoich ofiar robi różne rzeczy np. z rogów jednorożca zrobi naszyjnik a ze skrzydeł pegaza swój płaszcz a z wnętrzności kucyka robi babeczki. W razie jak najszybciej uciekać gdyż możesz stać się jej kolejną ofiarą

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jeżeli chodzi o tą z serialu to według mnie jest ona zagubiona. Czuje się rozdarta ponieważ nie wie czy może zaufać swoim najbliższym. Mogę nawet wysnuć teorię, oczywiście wymyśloną na poczekaniu, że boi się kolejnego odrzucenia, dlatego gada do kamieni. Swoją droga kreatywne zajęcie. Oczywiście była smutna, ale nie ma się jej co dziwić. Straciła także wiarę w siebie bo myślała, że to co w swoim życiu robi najlepiej czyli imprezy jest nic nie warte i nikogo w nie zadowala, co oznacza niespełnienie się marzenia Pinkie o tym by wszyscy jej przyjaciele byli szczęśliwi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Pinkamena jest jedna, to zawsze ta sama osoba, po prostu mylnie rozumiana. Nie każdy potrafi zrozumieć, dlaczego taka na prawdę jest, są tylko dwa 'wyobrażenia' jej eminencji, któraś z nich jest zła, nie napisze która, albo źle odbierana. Różowa klacz jest w pełni żalu i bólu, którego nie każy rozumie, w pełni depresji Pinkamena pokazuje się z innego oblicza, żeby ukryć całą prawdą, jaką w sobie skrywa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...