Skocz do zawartości

Poszukiwanie Filmów!


Celly

Recommended Posts

Tutaj możecie napisać posta jeśli obejrzeliście jakiś film a zapomnieliście tytułu ;p Wątek służy też do tego, aby znaleść film o konkretnej tematyce, o konkretnym temacie. 

Temat jest filmowym odpowiedniego tego tematu -http://mlppolska.pl/watek/2430-szukam-fanfika-temat-zbiorczy/ .

 

Ale nie założyłam go bez przyczyny. Sama szukam jakiegoś filmu/serialu, gdzie głównym bohaterem jest mężczyzna z trudną przeszłością, ukrywający swoją tożsamość i nieobowiązkowo pragnący zemsty. Chcę obejrzeć taki film, bo bardzo spodobały mi się dwa podobne dzieła. Upiór w Operze i V jak Vandetta. Ciągle czuję po nich niedosyt ;p

Link do komentarza

Trudno znaleźć filmy, które będą spełniały oba warunki naraz, jednakże skoro zaznaczyłaś, że bardziej Ci chodzi o tajemniczą postać mężczyzny z ciemną przyszłością, to:

 

Chatroom- jednym z głównych bohaterów jest młody chłopak, którego w zasadzie można opisać używając słowa "tajemniczy", bo początkowo mało o nim wiemy, właściwie to nic. Z tymże, do bohaterów pozytywnych trudno go zaliczyć. Więcej pisać nie będę, żeby nie spoilerować.

 

Jeśli będziesz szukała czegoż z motywem zemsty to: Prawo zemsty, może i główny bohater wcale nie jest tajemniczy, no ale mści się w bardzo w bardzo widowiskowy sposób. No i główny bohater tak jakby sprzeciwia się istniejącemu, choremu prawu. Z tymże, zaznaczyć muszę, że film ten jest zupełnie inny jak V for Vandetta

 

No i w sumie można by pod to podciągnąć Machete. Bo jest i motyw zemsty i motyw tajemniczej postaci, która ma chronić jakąś tam ludność, o ile dobrze pamiętam. No ale zaznaczyć trzeba, że do film Rodrigueza, a jego filmy są specyficzne, więc nie wszyscy lubią.

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...