Skocz do zawartości

[Event] Zapytaj avatara Discorda (:v)


Recommended Posts

Witam. Niedawno (przeszło dwa tygodnie temu) stuknęły mi urodziny forumowe. Tak, męczycie się ze mną już rok. Więc idąc śladem innych założyłem ten temat gdzie Sajback będzie odpowiadał na wasze pytania do niego. Nigdy nie napisałem tematu powitalnego więc macie spore pole do popisu. :v Event trwa... do kiedy uznam że już nie trwa. A więc pytajcie o co chcecie. (Przez wzgląd na początki na forum, nie napisałem tego tematu kolorem. :v )

Link do komentarza

1. Czemu nikt nie pyta? T^T

Nie mam pojęcia. :v Może ludzie nie patrząna nowe tematy albo po prostu im się nie chce. Jestem tu od roku, ale mimo bycia avatarem Discorda, nie jestem najwyraźniej zajerozpoznawalny. Albo to dlatego że ostatnio nie chce się nikomu tu zaglądać.

2. Czemu Discord ? ;-;

wallpaper_discord_is_best_draconequus_by

Wiele czynników się na to składa. Na pewno chaos i destrukcja. Niezależnie czy jest dobry czy zły (chociaż w pełni zreformować go nie można) i tak go ubustwiam. Jest też prawdopodobnie najpotężniejszą i najzabawniejszą postacią z mlp. No i ja też jestem w codziennym życiu nieco świrnięty i lubujący chaos. Dogadujemy się.

3. Jaką postać z Audience od Lupis lubisz najbardziej? Oprócz Oxy'ego ;w;

Jest kilka, ale w obecnej chwili lubuję najbardziej trzech. Na początek ShowTime.

hurt_pride_showtime_shirt_by_lupisvulpes

Lupis porównuje go do Discorda. No i wygląda i zachowuje się jak Discord. No i głos podkłada mu ChaoticCanineCulture. (Czy jakoś tak) więc go ubustwiam. Oprucz niego Broken Record. (Mimo że nie należy do Lupis) i obecny pies na moim avku i sygnie którego imienia nie znam niestety. Podoba mi się też 19 i Arcade.

Link do komentarza

1. jak by wyglądał czołg chaosu ?

Jak czołg, ale ma tyle dział ile ich nie ma a jednocześnie najmniejszą i największą i porusza się wprost i w górę i strzela tym co powinien i tym co niepowinien w danej chwili.

2. czemu jestem Halik ?

Bo tak się nazwałeś.

3. Jak bardzo lubisz męczyć istoty chaosem ?

Lubię dość. Fajnie się patrzy gdy chaos nad nimi góruje, ale lubię też harmonię. Od chaosu jest Discord, ja mu tylko pomagam.

4. Co ty na to żeby zmieść tuska z władzy w polsce

Nie mam zdania. Polityka mi zasadniczo wisi.

5. Lubisz Kadłubki ? :molestia:

Nie za bardzo.

Link do komentarza

1. Dlaczego akurat nick "Sajback"?

Długo by tłumaczyć. To jeszcze z czasów gimbazy. Zwykle podpisywałem się "Sajlens" czyli tak jak się czyta "cisza" po angielsku. Na forum postanowiłem przekręcić końcówkę i wyszło "Sajback". Niedawno dodany drugi człon to słowo po łacinie a trzeci to od postaci książkowej Doriana Gray'a. Sajback może się kojarzyć ze "Slayback'iem albo co mnie denerwuje z pokemonem "psyduck'iem. :/

2. Dlaczego nie piszesz mi nic na PW paskudniku?

Ponieważ udzielił mi się wredny charakter po Discordzie. Oprucz tego primo, secundo jestem ostatnio nieco leniwy. Ale mogę to naprawić. :)

3. Dlaczego Discord podkochuje się w Celestii? (Mówił Ci coś? :pinkie2: )

Myślałem że to tylko pogłoski fanów, ale te kwiaty dane Celestii... . Pytam się go po co te kwiaty? A on mówi że był to gest przyjaźni, ale te oczko i spojrzenie Celestyny według mnie temu przeczą. Nie rozmawiał ze mną skąd to zauroczenie. Pewnie dlatego że Celestyna jest jedyną która dorównuje mu wiekiem i na odwrót. Takie moje zdanie. No i tylko Discord przez nieśmiertelność nie umrze Celestii po góra 100 latach lub po 1000 jak już nowa fala vilianów zaleje Equestrie :v

Link do komentarza
  • 2 months later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...