Skocz do zawartości

Moje rysunki  

17 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy mam kontynuować?

    • Tak! Twoje prace są genialne!
      6
    • Raczej tak.
      10
    • Wszystko mi jedno.
      1
    • Raczej nie.
      0
    • Nie! I ty myślisz, że masz talent? Twoje rysunki są obrzydliwe!
      0


Recommended Posts

Poraz kolejny przedstawiam wam moje szkice - tym razem pod inną nazwą. Ostatnio przeglądałam swoje dawne rysunki i uważam, że najpiękniejsze nie były:( Myślę, że moje umiejętności się trochę poprawiły, ale czy na tyle, by pokazać je innym - nie wiem. Zaryzykowałam więc utworzenie tematu, aby poznać opinie innych. Nie jestem przyzwyczajona do krytyki, lecz nie oczekuję od was wymuszonych pochwał( no, chyba że obrazki wam się spodobają).Wiem, że moje prace nie są cudowne, ale między innymi po to założyłam, ten temat, bym mogła się doskonalić w tej dziedzinie. Przez pewien czas pracowałam głównie na tablecie, myśląc, że dzięki temu będą prace lepsze. Niestety, nadal nie dorównywały niektórym( według mnie ) ładnym rysunkom robionym w Photoshopie. Zastanawiałam się nad ściągnięciem Gimpa lub innego programu, lecz mój laptop to grat, który na jedną stronę wchodzi z godzinę i na dodatek strasznie się ścina. Aktualnie zbieram na nowego, ale wydaje mi się, że trochę to potrwa. Porzuciłam więc opcje z laptopem oraz z iPadem, dlatego pozostaje mi normalna kartka i ołówek. W sumie cieszę się, że tak to się potoczyło, ponieważ nie ma to jednak jak tradycyjne dzieła.

Na razie dam tylko jeden, najnowszy szkic. Przypominam, że to dopiero początek, w przyszłości mam zamiar go pokolorować, tyle że nie wiem jeszcze jak... Mam do dyspozycji pastele, kredki świecowe, kredki ołówkowe, kredki wodne(takie które po namoczeniu wodą się rozmazują), farbki(lecz nie za bardzo umiem się nimi obsługiwać). Pisaków nie mam(zgubiły mi się, a niektóre wykończyły), ale na nowy rok sprawię je sobie. Rysunek przedstawia RD(jak ktoś się nie domyślił). Aparat mam w słabej jakości, ale widać co nieco:) Oby wam się spodobało.

szkic_rainbow_dash_by_klejnocik-d7r2hv7.

Póki mogę zmazać ołówek, powiedzcie co mam poprawić, a postaram się to zrobić. Z góry przepraszam za błędy ortograficzne, interpunkcyjne i literówki. Przyjmuję zamówienia, lecz nie wiem kto chciałby takiego bazgrołka...

Edytowano przez Secretive
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Szkic jest bardzo przyjemny dla oczu, ale szyja wydaje się być za długa. Czekam na więcej Twoich rysunków. Rysuj dalej, jestem jak najbardziej za.

Swoją drogą, bardzo ładny ,,koci'' avatar masz.

Bardzo dziękuję za miły komentarz^_^. Cieszę się, że komuś podobają się moje obrazki. Lubię kotki, lecz nie potrafię ich rysować. Istne karykatury wychodzą.

Tak patrzę na tą ankietę i..., niedowiary, żadna odpowiedź nie jest zła... Nawet pośredniej nie ma. Wydawało mi się, że górować będzie tekst "wszystko mi jedno", a tu proszę jaka miła niespodzianka! I też się dziwię, że tyle osób odwiedziło moją "rysowajkę", że tak powiem.

Teraz zabawię się w Pinkie Pie i przepowiem przyszłość, odnośnie mojego rysunku. Pokolorowałam go. Wasza reakcja będzie coś w stylu: "Bardziej okaleczyć się go nie dało". Osobiście nie jestem zachwycona tym rysunkiem, znam siebie i myślę, że stać mnie na więcej! Oczywiście możecie ocenić mój obrazek inaczej, jednak w mojej opinii, nie wyszło najlepiej. Może następnym razem wyjdzie mi ładniejszy? Dalej zachęcam do komentowania, pomimo tego co zaraz tu zobaczycie, w końcu człowiek uczy się na błędach.

rainbow_dash_by_klejnocik-d7rcgtr.jpg

Przepraszam za tę pogiętą kartkę. To od wody, a nie znam żadnego skutecznego sposobu, by kartka się nie gniotła.

Edytowano przez Secretive
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardziej lubie szkice, bo one mają "to coś" w sobie. I prawie zawsze wole szkice od kolorowych obrazków... Ale to, to ulepszyłaś tak, że wygląda jeszcze lepiej!

Bardzo dobrze dobrałaś kolory do RD, kolory są chyba nawet takie same jak te z filmu.

Bravo! Bardzo mi się podoba :giggle:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Jeśli chodzi o nie gniecenie się kartek najlepiej byłoby się spytać osób które pracują z akwarelami. Z tego co mówią moja takowe książki, najlepiej przykleić boki kartki na całej długości taśmą do czegoś płaskiego, wtedy kartka się tak nie gniecie ani nie przesuwa. Jednak nie wiem czy to działa na tym pospolitym papierze. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...