Skocz do zawartości

Zachłanne spoilery.


Spring Apricot

Recommended Posts

  • 2 months later...

Myślałam, że problem się skończył sam, ale się nie skończył. W coraz to kolejnych postach pojawia się ten błąd. Tekst da sie "wypchnąć" ze spoilera stosując skomplikowane manewry polegające na dopisywaniu dodatkowych eneterów i przekłądaniu tekstu raz w górę, raz w dół (aż do uzyskania zamierzonego efektu), jest to jednak irytujące i czasochłonne, w związku z czym poke'am wątek do góry i jeszcze raz proszę o rozwiązanie problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://mlppolska.pl/watek/11114-quiz-wonderbolts-v4/
Ostatni mój post w tym temacie (zwłoka wynikła z tego, że zawsze te posty kombinując enterami i im podobnymi poprawiałam tak, aby w spoilerze było tylko to, co być powinno - z tym się już nie cackałam, tym bardziej, że to poprawianie to naprawdę upierdliwa i niełatwa robota).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem chyba został naprawiony, acz zalecam zrobić parę testów :P Oczywiście posty, które do tej pory miały zjedzoną przez spoilery treść trzeba edytować i zapisać(nie trzeba nic zmieniać, wystarczy kliknąć edytuj, a zaraz potem zapisz, acz zalecam przełączenie między trybem BBCode i WYSIWYG, a dopiero potem zapisanie - tak dla pewności :D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...