Skocz do zawartości

Problem z wysłaniem dłuższych PW


Cipher 618

Recommended Posts

Od wczoraj próbuję wysłać dłuższą wiadomość do użytkownika Xinef. Tylko do niego (przetestowane na innych użytkownikach - lorem ipsum). I tu pojawia się problem. Od dawna pisaliśmy do siebie DŁUGIE teksty, które przechodziły bez problemów, ale teraz otrzymuję taki oto komunikat:

Error 503 Service Unavailable

Service Unavailable

Guru Meditation:

XID: 783368947

_________________

Varnish cache server

Początkowo byłem pewien, że to wina przegrzewającego się laptopa / routera. Spróbowałem wieczorem gdy było chłodniej. Efekt ten sam.

Przeglądarka - każda. Na każdej ten sam komunikat.

Próbowałem podzielić wiadomość na mniejsze. Udało się, ale u innych użytkowników nie musiałem nic ciąć.

Włączenie / wyłączenie AdBlocka nie pomaga.

Skończyły mi się pomysły. To pierwsza taka sytuacja na forum.

Swoją drogą, ciekawe czy ta wiadomość przejdzie :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziwna sprawa

Ostatnia otrzymana wiadomość od niego: 22 lipca 01:55, a raczej dziś wcześnie rano.

Problemy z odpowiedzią zaczęły się o godzinie 08:43, 11:49, 12:15

Krótsza wiadomość przeszła. Druga już nie (niestety nie mam godziny). Ciekawiła mnie jedna rzecz. Być może wiadomość jest zbyt długa?

Zamieniłem ją na "Lorem..." i wysłałem innemu forumowiczowi - BRONIESiPEGASIS, godzina 12:50. Zero problemów.

To samo zrobiłem z Xinefem chwilę później - przeszło.

Wysłałem więc Xinefowi prawdziwą, całą wiadomość n-ty raz i po raz kolejny pojawił się problem. Może cytowanie, pogrubianie tekstu przeszkodziło w wysłaniu tekstu. Godzina 15:09

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziwna sprawa

Ostatnia otrzymana wiadomość od niego: 22 lipca 01:55, a raczej dziś wcześnie rano.

Problemy z odpowiedzią zaczęły się o godzinie 08:43, 11:49, 12:15

Krótsza wiadomość przeszła. Druga już nie (niestety nie mam godziny). Ciekawiła mnie jedna rzecz. Być może wiadomość jest zbyt długa?

Zamieniłem ją na "Lorem..." i wysłałem innemu forumowiczowi - BRONIESiPEGASIS, godzina 12:50. Zero problemów.

To samo zrobiłem z Xinefem chwilę później - przeszło.

Wysłałem więc Xinefowi prawdziwą, całą wiadomość n-ty raz i po raz kolejny pojawił się problem. Może cytowanie, pogrubianie tekstu przeszkodziło w wysłaniu tekstu. Godzina 15:09

Ja też. Przedwczoraj chciałam wejść na forum, a tu pisze coś tam error. Spróbowałam jeszcze raz, lecz nic. A dzisiaj mam już. Może poczekać kilka dni lub jeden dzień? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...