Skocz do zawartości

Tribes: Ascend


Zaraza

Recommended Posts

Szybka akcja, jetpacki, pojazdy, buty unoszące nas w powietrzu, multiplayer i przede wszystkim: adrenalina! Od paru dni gra się stała dostępna na Steam jako F2P. Zyskała dużo nagród i pochlebnych recenzji. Ja zagrałem ją przed chwilą i mi się bardzo spodobała. A co jeszcze potrzebne jest do tego, aby bawić się lepiej niż dobrze? Polskich bronies. Strona Steam tej gry: http://store.steampowered.com/app/17080/ I uprzedzam: F2P ma parę ograniczeń (np. tylko dostępne 3 klasy), ale to gry zbytnio nie psuje. Zapraszam do grania i ściągania (ale rym :P)!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F2P nie ma tylko 3 klas. Można odblokować wszystkie bez problemu, jesli ma się wystarczająco EXP. To mnie trochę odstrasza, w ogóle uważam, że o ile Tribes to świetna gra to payment model Hi Rez Studios to porażka na całej linii. Aczkolwiek czasem sobie pogram w TDM, bo czemu by nie :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odblokowanie klas nie jest jakieś trudne. Bardziej istotne jest odblokowanie broni które są kilka razy droższe, a czasem wręcz niezbędne do skutecznego pełnienia funkcji (klasa z stealthem by chętnie użyła takiego pistoleciku z wybuchowym stuffem, a ma tylko SMG i Pistolet automatyczny na starcie o ile dobrze pamiętam). Dla mnie gra jednak była nazbyt szybka. Z pewnością nie polecam kupowania Snajpera (Sentinel), bo nie nadaje się do tak szybkiej gry (ani nie posiada dużego zoom-a, ani nie zadaje dużych obrażeń - do 500 lub 600 na podstawowej snajperce). Także Brute nie jest dobrym wyborem (bo Juggernaught potrafi robić to samo).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...