Skocz do zawartości

[sesja] Akademia Wonderbolts v 3.5. Nowy rozdział


Sosna

Recommended Posts

RPG Akademia Wonderbolts v 3.5

 

join_the_wonderbolts_by_giuliabeck-d4uxo

 

 

Akademia Wonderbolts.. Jest to miejsce dla najlepszych pegazów. Każdy dzień jest dla niektórych dużym wyzwaniem. Szkoła ta, znajdująca się blisko Canterlot, jest wielka. Jest tam dużo bieżni, torów przeszkód, a również jedna wielka sala treningowa, która znajduje się w centrum Akademii.

 

" Dołączyć do elitarnej grupy lotników lub zginąć próbując" Jeśli sądzisz, że dołączenie do Wonderbolts jest zero-jedynkowe i proste, grubo zatem się mylisz. jest to ciężka praca wymagająca dużo poświęcenia oraz nierzadko zatracenia się w tym całym ambarasie. Jest to zadanie posiadające więcej odcieni szarości niż jakichkolwiek innych barw. Nigdy nie wiadomo co jest dobrem, a co złem.

 

 

Był to piękny, letni poranek w sławetnej Akademii Wonderbolts. Tego dnia zdarzyło się coś niezwykłego. Spitfire po raz pierwszy od czasu, gdy przejęła dowództwo nad zespołem Wonderbolts oraz akademią postanowiła przekazać prowadzenie tej ostatniej Soarinowi. Ten lekko zdziwiony propozycją, po upewnieniu się czy na pewno Spitfire wie co robi i po usłyszeniu, że jest ona tego w pełni pewna oraz, że podjęła tą decyzję po długim zastanowieniu i rozważeniu wszelkich plusów i minusów tej decyzji stwierdziła, że jest on odpowiednim kandydatem do tej roli, Soarin zabrał się do pracy. Zaczął od sprawdzenia wszystkich podań, które to wpłynęły do centrum dowodzenia akademii. Po kilku godzinnym selekcjonowaniu podań, wybrał pięcioro kandydatów, którzy jego zdaniem powinni poradzić sobie z trudami życia w akademii. Po rozesłaniu decyzji o przyjęciu pięciu wspaniałych w progi akademii, Soarin zajął się przygotowywaniem Akademii na przyjazd rekrutów.

 

 

Tydzień później, gdy Akademia była już w pełni przygotowana na przyjazd rekrutów, Soarin siedział zamyślony w swoim gabinecie. Z zamyślenia wyrwało go nagłe pojawienie się kwatermistrza Akademii Moonraina. Co się stało?- Zapytał Soarin. Oni już przybyli- odpowiedział Moonrain. Dobrze więc trzeba zatem należycie ich przywitać- rzekł Soarin, po czym wyszedł z gabinetu na powitanie rekrutom. W drodze na spotkanie Soarin rozmyślał, czy aby na pewno podjął dobrą decyzję wybierając tych, a nie innych kandydatów. Po namyśle jednak stwierdził, że jest to póki co najlepsza decyzja jaką mógł podjąć.Dotarłszy na miejsce zobaczył zdziwienie na twarzach nowo przybyłych rekrutów. Nie zastanawiał się jednak, co wywołało owo zdziwienie, tylko od razu przystąpił do odpowiedniego przywitania kandydatów.

Całość Baczność- krzyknął Soarin, po czym zaczął się bacznie przyglądać przybyłym pegazom.

 

(tyle wstępu, a teraz słówko organizacyjne oraz lekko wyjaśniające.

Jak wiecie sesja miała się rozpocząć już dawno temu, jednakże z powodu pewnych zawirowań w moim życiu nie rozpoczęła się w oczekiwanym terminie. Tak więc serdecznie przepraszam uczestników tejże sesji za to, że musieli czekać aż tak długo na jej początek.

Druga sprawa to kwestia organizacyjna sesji.

Rozpiszę regulamin sesji, który lekko uszczegółowi ten, który dotyczy zasad ogólnych sesji.

1. Moje odpisy w sesji będą się odbywały w momencie, w którym wszyscy uczestnicy zdążą się wypowiedzieć.

2.  MG ( czyli ja) ustala przebieg czasu podczas sesji. Oznacza to, że zabroniona jest jakakolwiek manipulacja czasem beze mnie. Czyli działa to na zasadzie jeżeli przykładowo powiem, że noc jest już późna i czas udać się do kwater to nie życzę sobie przykładowo dwa posty później czegoś w stylu " następnego dnia postać x wstała wypoczęta i pełna energii" , chyba, że będzie to mój post informujący o nastaniu poranka.

3 Każdy uczestnik kieruje tylko swoją postacią i nie wie nic o przemyśleniach innej postaci niż prowadzona. Tylko MG jest wszechwiedzący.

4. Przy wykonywaniu zadań opisujecie tylko to, że je wykonujecie. Ocena ich wykonania to kwestia MG ( czyli mnie)

A po za tym życzę miłej zabawy, oraz dziękuję i pozdrawiam.)

Edytowano przez Sosna
Link do komentarza
  • 1 month later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...