Sosna

Moderator
 • Zawartość

  1287
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

979 Equestriańska Legenda

O Sosna

 • Ranga
  Wszechpotężny i szlachetny dowódca Sosen II dzielny
 • Urodziny 08.04.1994

Kontakt

 • Discord ID
  Sosna564#8012

Informacje profilowe

 • Płeć
  Ogier
 • Zainteresowania
  Gry komputerowe, MLP, anime
 • Ulubiona postać
  Spitfire oraz Księżniczka Luna

Ostatnio na profilu byli

20167 wyświetleń profilu
 1. smutek i żal... kotełka po 15 latach życia idzie do uśpienia. Raczysko ją zjadło

  1. PervKapitan

   PervKapitan

   Niech jej się dobrze wiedzie w kocim edenie, współczuje ogromnie :(

  2. Lemi

   Lemi

   15 to i tak chyba całkiem długo. Nadal, szkoda

  3. PervKapitan

   PervKapitan

   Koty mogą żyć i dłużej, ale 15 to naprawdę dobra liczba. Świadczy o tym, że potrafiłeś się kotką dobrze zająć i miała odpowiednie życie. Przeciętnie koty żyją 2-3 lata przez głupotę swoich właścicieli.

 2. jak ja dawno nie widziałem ikonki Winampa
 3. mam zniżki na steama na: 75% na Endless Legend ważna do 15.03.2018 75% na Endless Space Collection ważna do 15.03.2018 50% na Bayonettę. ważna do 15.03.2018 Jakby ktoś chciał to pisać i podać steama
 4. Nowa tapetka na ekranie głównym
 5. to zdjęcie do dyplomu... na dyplomie nie mogę wyglądać, jak byle wsiór
 6. No i ten skoro i tak robiłem zdjęcie do dyplomu to pomyślałem, że w sumie mogę wrzucić i tutaj Ryj inside
 7. @Zegarmistrz Słyszysz mimów, chyba z tobą coś nie tak, wszak mimom głosów brak. Z zapiskami nie zdążyłem, wszkaże dość zajęty byłem. Jeszcze z tobą nie skończyłem, a gdy skończę waść zostaniesz tylko pyłem. Twoim rymom brak polotu, tak po prawdzie to wychodzą ci niczym kotu. Uważaj, by ten lunch nie był twym ostatnim posiłkiem, bo pojazdy przychodzą ci z wielkim wysiłkiem. Pozostaniesz tylko zgniłkiem, gdy me igły się spotkają z twoim tyłkiem. Lasem straszę nie bez przyczyny, bo w lesie czas staje w miejscu niczym jeżyny. Zechciej waść skończyć, i to zaraz, gdyż za dużo srok chcesz złapać naraz. Myślisz, że czas mnie goni, to jesteś w błędzie. Nie dam się pociąć byle przybłędzie. Twych słów się nie ulęknę a i przed wichurą nie klęknę. Gdzieś mam także twoje Eony, widać bardzo potrzeba ci żony. Postaraj się zatem towarzyszu miły, bo na twoje wypociny nie mam już siły. Samotyś widać, a nie chwat, udaj się zatem z dziewczyną na livechat. Bo tylko ona może posłucha, bo rymy walisz niczym grucha. Mówisz, że dałem się sprowokować, jednak nie masz mocy, by to prorokować. A po prawdzie waść tańczyłeś, jak jam zagrał, wszystko, co trzeba jużem nagrał. Będziesz waść skomleć niby dziecię, co dopiero zjawiło się na świecie. Czas mi nie straszny, ja z czasem żyję, a ty już zmierzasz w niebyt po szyję. Bywaj więc zatem dziadku sromoty i obyś więcej nie był samotny.
 8. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
 9. Ile razy mamy jeszcze powtarzać, że w tym temacie nie ma żebrania? Zasady są proste. Jak ktoś ma kod, to pisze, że go ma. Jak nikt nic nie pisze, to znaczy, że kodu nie ma. Za następne żebracze posty pójdą warny.
 10. Ale graficzka dla "Raczka" już jest w sumie i wygląda dokładnie tak samo, jak emotka
 11. Krasnoludy chodzące po ścianach i co jeszcze? Może latające mechy?
 12. @Zegarmistrz Widzę waść mocny w gębie, lecz się trudzisz nadaremnie. Myślisz chyba, żeś mnie wykończył, ja ci powiem czas się skończył. Chwalisz się, żeś jest Czasem, lecz masz do czynienia z całym lasem. Dziadku, dziadku skończyć pora, na nic nie zda się twa komora. Mówisz, żeś jest wielki kat, jam z katami za pan brat. Wykończyłem katów wielu, więc i skończę z tobą przyjacielu. Kopać, możesz sobie dół, bo zaraz wyłożę karty na stół. Zegarmistrzu drogi, zajrzyj dzisiaj w moje progi. Czeka tam na ciebie stos, byś biadolił na swój los. Pora możliwości swych dać ci próbkę, byś nie mówił, że poniewierasz mną jak chrupkiem. Zwą mnie Sosną, drogi panie, szykuj własną rzyć na lanie. Będziesz kwilił z bólu, gdy me igły pożądlą cię jak pszczoły w ulu.
 13. N: Oryginalny, krótki i łatwo go spamiętać. Zawsze kojarzy mi się z czymś pozytywnym. Lubię ten nick jest taki dość wyjątkowy i unikalny A: Z tego, co pamiętam z rozmów jest to Moonsoon z MGR Revengeance. Niezbyt kojarzę postać, bo nie grałem w MGR, ale ten uśmiech jest powalający. Poza tym dość ładnie wykadrowany S: King Dice z Cupheada. Podoba mi się ten gif obrazuje całe cwaniactwo, jakim charakteryzuje się King Dice. W każdym razie jeśli chodzi o samego Cuheada to muszę go dokończyć w końcu. W każdym razie sygna bardzo ładna. U: Często nie potrafimy się dogadać, ale to może wynikać z różnic charakteru, czy coś. Mimo to lubię tę użytkowniczkę i muszę przyznać, że rozmawia mi się z nią w sumie dobrze. Ogółem polecam użytkownika.