Skocz do zawartości

[rocznicowy!] II Piotrkowski Ponymeet


Servant Saber

Recommended Posts

86YBjDG.png

cześć, again, lol
15 sierpnia (lub 16 lol, sama nie pamiętam :rainderp: ) będzie przypadać rocznica pierwszego ponymeeta w Piotrkowie Trybunalskim. Przez ten rok wiele się zmieniło - nabraliśmy doświadczenia, poznaliśmy wielu nowych ludzi z czego spora cześć nawet nie wiedziała, że są tu inni broniacze w okolicy wtf i co za tym idzie powiększyło się nasze grono pseudoorganizacyjne w tym między innymi ja doszłam do władzy... hehe, doszłam.
Czasu wolnego mamy naprawdę za dużo to też postanowiliśmy powtórzyć nasz mały-wielki kataklizm, smutek, żal i pożogę sukces z 26 lipca, ale nie przedłużając... witamy na drugim Piotrkowskim [pseudo zorganizowanym] Ponymeetcie! :party:
Również tym razem będziemy mieć do dyspozycji salę w Ośrodku Działań Artystycznych więc nie trzeba się martwić o świecące słońce, padający deszcz czy meteoryty lecące z nieba! :yay:




sobota, 16.08.2014

Focus Mall Piotrków Trybunalski

ul. Juliusza Słowackiego 123

godz. 10:00 i wcześniej


Minimapka miasta:

vD4vcCb.png

 

Osoby dojeżdżające będziemy odbierać z dworca, z powrotem możemy również odprowadzić. Focus jak i sama ODA znajdują się rzut ziemniakiem w linii prostej od dworca i od głównej ulicy miasta.
Meety trwają u nas tradycyjnie "do ostatniej osoby" czyli do 20-21.





Nasza grupa na Facebooku

Fanpage naszych meetów na Facebooku

 

:rbd:
Do zobaczenia w Piotrkowie~!

~ Adrian „Zmara” Wójcik, Aleksandra „Monti” Krasoń, Eryk „BROnypony” Saciński, Maciej „Duncan” Wilga, Malwina „Aglet” Kuśmierek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo halo, moi mili! :party:
Nasz meet odbędzie się już jutro dlatego podaję tu numery telefonów do organizatorów! :rd6:
Numery telefonów do organizatorów:
Adrian „Zmara” Wójcik - 502 977 920 [wszyscy przyjezdni są proszeni o zapisanie numeru, bo ten słodziak będzie odbierał was z dworca :rd10: ]
Aleksandra „Monti” Krasoń - 512 981 210
Eryk „BROnypony” Saciński - 500 322 785
Maciej „Duncan” Wilga - 504 365 950
Malwina „Aglet” Kuśmierek - 660 305 667 [od siebie dodam, że do mnie się nie dzwoni tylko pisze SMSy : P]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...