Skocz do zawartości

Second Life MLP –> ponymeety


Guzik

Recommended Posts

Tutaj będą zamieszczane daty spotkań w grze SL. Znalazłem tam Ponyville, Canterlot i wiele wiele więcej rzeczy związanych z MLP.

Wiem, że początki są trudne oraz że są płatne edytory MLP dlatego stworzyłem poradnik, w którym po 5 min będziesz kucykiem :)

PORADNIK

Link do gry http://secondlife.com/

Nowi użytkownicy zgłaszają się do:

Przewodniczący: XYZ - w grze jako: SiegeTank

Zastępca: Guzik - w grze jako Guzik5500

w celu zapisania do grupy,

Zaczynamy zawsze przy ognisku, tutaj jest link do ogniska:

http://maps.secondlife.com/secondlife/Everfree%20Forest/223/212/22

Mamy ok 30 min na zebranie się, oraz powitanie nowych członków. W grze jest opcja "znajomi", tam będziemy się dodawać, żebyśmy się nie pogubili.

Po 30 min będziemy zwiedzać okolicę i wymyślać ciekawe rzeczy - w grupie gra się o wiele lepiej. :)

ZAPRASZAMY!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Second Life Viewer Download the SL Viewer on Linux. Fuuuuuu nie, niejestem taki słaby, niejestem taki słaby... Ufff, zabraknie mi trasferu z komórki... uff... do puki nie założe sobie internetu stacjonarnego. Mam nadzieję że sytłacja z Eve-online się nie powtórzy, naszczęcie tam zlikfidowali klineta na linuxa i nie mogłem już grać więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że mnie niema ale mam problemy z Internetem (tego posta napisałem w „Wordzie”). Nie chcę wam psuć zabawy dlatego ogłaszam „pony meet w SL”  Możemy się spotkać (jeśli Internet zostanie naprawiony to dołączę) np. w środę o 20.00 koło ogniska. Po uruchomieniu gry wklejcie ten adres: http://maps.secondlife.com/secondlife/Everfree%20Forest/223/212/22 i automatycznie przeniesiecie się koło ogniska. Tam już ustalimy jak będziemy się dalej kontaktować, czy będziemy wymieniać numery gg, czy wyłonimy przewodniczącego (będziemy mogli wtedy wszyscy teleportować w to miejsce co on). Jeszcze raz przepraszam za kłopot. P.S. udało się przywrócić Internet na komputerze, a ja zwykle siedzę na laptopie, więc trzeba jeszcze go naprawić 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA! Zmiana całego regulaminu. Odtąd w tym temacie będą pokazywały się godziny spodka w SL. Zobaczcie pierwszy post!

Następne spotkanie w Niedzielę o 16.00.

Czekamy na nowych do godziny 16.30, potem ruszamy w świat.

Zachęcam do wzięcia udziału w tym spotkaniu, to nic nie kosztuje.

Zdjęcie z ostatniego spotkania:

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuję wpaść. jeśli mi zadziała bo ostatnio większość gier jak np: Call Of Duty mi nie działa nie wiem dlaczego :( Edit. Tak jak myślałem. nie działa : muszę czekać do końca wakacji na laptopa. dostanę go na końcu wakacji dlatego że muszę napisać komisyjkę z matematyki. jeśli napisze pozytywnie to w nagrodę dostane pro elo laptopa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następne spotkanie odbędzie się w poniedziałek o 19.00. Do 19.30 czekamy i ruszamy w świat. Jeśli ktoś się dołączy później niech pisze na moje gg a go znajdziemy :) I oczywiście zaczynamy przy ognisku

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz pomysł odnośnie SL, może zamiast zwiedzać Ponyville (są tam same domy i nic się nie dzieje) to można umówić się na obejrzenie np. jednego odcinka. Znalazłem w jednym miejscu pokój z telewizorem gdzie można obejrzeć któryś odcinek, można też obejrzeć odcinek na dużym ekranie, również znalazłem tam takie miejsce, myślę że było by to ciekawsze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie pojawił się na spotkaniu, a ja też długo nie siedziałem przy ognisku. Nie mam pomysłu co dalej z tym zrobić. Prawda jest taka, że poza zwiedzaniem świata nic tam się nie dzieje.

Jeśli ktoś ma plan jak dalej prowadzić te spotkania, niech tu napisze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...