Skocz do zawartości

Czarno-biała - Ćwiczy rysowanie na tablecie.


Gość

Recommended Posts

Hejka wszystkim! :yay:

Z tej strony po raz kolejny po małej przerwie Wasza Blacky.

Tak jak powiadomiłam w temacie z zamówieniami, przez jakiś (jeszcze nie określony) czas robię przerwę od rysowania on order.

Muszę odświeżyć umysł i porysować coś własnego, by mieć więcej zapału do powrotu do rysunków na życzenie.

W między czasie zaczęłam ćwiczyć rysownie na tablecie. Dwa pierwsze rysunki jakie tu zobaczycie są moimi dopiero 3 i 4 zrobionymi w całości. Chodź całkiem możliwe, że postanowię coś w nich w wolnym czasie jeszcze poprawić, może nawet dodać jakieś tło. Zobaczymy. 

Dwie postacie przedstawione poniżej są mojego autorstwa i są to dwie te same postacie tylko: "w odmiennych odsłonach". Ten kto czytał mój fanfic ten domyśli się o co dokładnie chodzi.

 

Czekam na Wasze opinie jak i konstruktywną krytykę. I przypominam, że dopiero zaczynam przygodę z rysowaniem graficznym, a więc jakieś rady z strony tych bardziej doświadczonych się przydadzą. Um... jeśli to nie problem... :flutterblush:

Co do rysunków jeszcze:

Wiem, że mały format, muszę to dopracować i poza tym w jednym rysunku, tym pierwszym, wybrałam trochę za gruby pędze.

 

Rysunki:

 

01e48840ca.jpeg

 

0ed3a8053c.jpeg

 

W celu zapoznania się z moimi rysunkami zrobionymi metodą tradycyjną, zapraszam w link poniżej: :fluttershy5:

- "Rysunki Blacky_White - Ołówek, kredka i gumka to moi przyjaciele"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze z Waszej strony.

Ogólnie rysuje na Photoshopie. Chodź wcześniej rysowałam również na gimpie i też wychodziło.

Co do Waszej opinii, to lekko się zdziwiłam. Albowiem myślałam, że z rysunkami jest na odwrót. Być może wygląd grzywy w pierwszym obrazku i więcej cieni w grzywie dały taki efekt. Postaram się go jeszcze powtarzać. Gdy tylko będę mieć ochotę to coś narysuje i wrzucę tutaj, najprędzej jutro, ale nie obiecuje, albowiem mam dość sporo do zrobienia. Z jeden strony MLK, z drugiej rozpoczęcie studii, urodziny brata i przyjazd chłopaka + parę obowiązków domowych. Naszczęscie zazwyczaj siedzę do późna. Jak widać na ten przykład teraz po poście.

Swoją drogą jeśli macie jakieś pomysły czy wizje, co bym mogła spróbować narysować to śmiało piszcie. Być może któryś z pomysłów mnie olśni i zainspiruje :RPHVO:

Ostatnio również jestem zajęta czymś innym. W końcu odkryłam jak dobrze nagrywać pliki na mikrofonie i staram się ćwiczyć robienie dubbingu. Nie... nie do odcinków czy animacji. Na razie przystałam na robieniu dubbingu do komiksów z co poniektórych blogów (najczęściej typu ask) na tumblerze. Więc rysowanie ostatnio często schodzi na drugi plan. Jednak mimo wszystko postaram się znajdować parę chwil w tygodniu, by i w tym się jakoś spełniać.

Edytowano przez Blacky_White
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...