Skocz do zawartości

Archiwum pytań i odpowiedzi


Cipher 618

Recommended Posts

Witajcie. Znajdziecie tutaj wszystkie# pytania i odpowiedzi. Każdy chętny może je sobie poczytać.

# O ile czegoś nie przegapiłem ;)

 

Hej Wam! Tutaj Lyra i Bon Bon.

Będziemy odpowiadać na wszystkie interesujące pytania. Na te nudne odpowie Bon Bon ;D

Znowu?! Czemu ja zawsze mam przynudzać? D:

Bo ja tak chcę. A teraz uśmiech!

o2c2X.jpg?1

 

 

Pokłóciliście się kiedyś, ale tak mocno? :D

 

 

Powiedz mi Lyro, co łączy cię z Solarisem?

 

 

1:Lyro, czy byłaś bardzo smutna gdy parasprite zjadł ci ciasto? 2:Czy lubicie Derpy?

 

 

Hej, Bon Bon! Patrz na to!

Popatrz, co jam mam!

 

 

Lyro, czy naprawdę masz aż tak wielką manię na punkcie ludzi? I skąd się ona wzięła? No i jak reagujesz na fakt że teraz masz z naszym gatunkiem dosyć... bezpośredni kontakt.

 

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=sjPgzChtAwc#t=25s < kliknij xD> ____ porosto z mostu < bo i tak jestem uznawany za pervert'a < razem z brae xD>> Masz lyra jakieś "specialne" stosunki z bonbon ;3? Bo narazie wiadomo że chodzicie ponoć ze sobą xD

 

 

Gdzie jesteś, jak cię nie ma (w odcinkach)?

 

 

Lyro, Bon Bon - dlaczego macie takie Cutie Marki, a nie inne? Od czego to wszystko się wzięło?

 

 

Czemu twoje imię to Bon Bon?

 

 

Właśnie od czego ? ;)

 

 

Lyra, nikt nie zazdrości Ci unikatowego wyglądu? B. fajny kolorek swoją drogą, naturalny czy farbowany? ;d

 

 

*w łapach wilkołaka Wolfa pojawia się cukierek ,a na cutie marku Bon Bon znika*Auu! Patrz co mam!

 

 

Lyro, dlaczego nie lubisz być nazywana Heartstrings, skoro było to Twoje pierwotne imię?

 

 

Co robicie razem, poza niczym? Czy cała wasza przyjaźń to siedzenie na ławkach?

 

 

hai... do you like bananas?

 

 

Cześć Lyra,hejka Bon Bon,mam do każdej z was pytania: do Lyry: jakie masz marzenie(poza byciem człowiekiem)? do Bon Bon:bardzo lubisz cukierki,a jak tak to jakie? a poza tym,macie jakieś swoje ulubione zajęcia poza siedzeniem w ławce?

 

 

Pytanie Do Lyry - czy jeśli miała byś okazję, to chciała byś na stałe zostać człowiekiem ? I czy nie bolą cię plecy od siedzenia w ludzki sposób ? Ostatecznie kuce maja trochę inną budowę anatomiczną niż ludzie.

 

 

Dlaczego jesteście tak rzadko przedstawiane osobno? Najlepsze przyjaciółki czy może powiązania rodzinne?

 

 

Jaki jest wasz ulubiony ssmakołyyyk?

 

 

Podzielicie się ze mną słodyczami? Bo głodny trochę jestem a nie chce mi się ruszyć i sobie coś do jedzenia zrobić :P

 

 

hands

 

 

czy lubicie Naleśniki ?!

 

 

Lyra co by było gdyby ktoś poprosił Cię o.. ekhm... rękę?

 

 

Lyra samolub z ciebie :( Co mam na pocieszenie? Ręce! *złośliwie macha przed Lyrą mając nadzieję na to iż nie zostaną odcięte* *zaczyna szeptać* Dzięki za cuksy Bon Bon :) 1. Lyra co byś wybrała: - najważniejszy koncert życia - jedzenie najlepszych słodyczy razem z Bon Bon 2. Bon Bon..........przepraszam nie mam pytań :(

 

 

1. Bon Bon - podobno szukasz Avatara? 2. Pytanie do obu z was - coś tu cicho. Ile można pracować nad nowymi słodyczami? Toż to jak oczekiwanie na trzeci sezon :octcry:

 

 

dlaczego od bardzo dawna nie odpowiadacie na żadne pytania ??

 

 

Mam pytanie Lyry. Otóż spotkałem się kiedyś z informacją, że pochodzisz nie dość, że z samego Canterlot, to na dodatek z bardzo muzykalnej rodziny. Chciałbym wiedzieć, czy moje informacje są poprawne, a jeżeli tak, to co skłoniło Cię do zamieszkania w Ponyville?

 

 

Lyra - próbowałaś kiedyś zagrać coś nietypowego na lirze? Coś z innych gatunków muzycznych? Bon Bon - czy twój nowy avatar nie zamęcza prosząc cię o cukierki?

 

 

Lyra, Bon Bon, witam was

Jak to skomentujecie ?

(Pytanie jednak głównie do Lyry, ponieważ jestem ciekaw jak reaguje na jedną z dwóch rzeczy, które sprawiły że zdecydowanie ją lubię [drugi to "Antropologia])

 

 

Lubicie skitelsy ?

 

 

Mam jedno pytanko mianowicie:

Czemu w każdym odcinku z rolą mówioną Bon Bon ma inny głós?

 

 

Co zmieniłybyście w dzisiejszym świecie?

 

 

Lyra, czy oglądałaś film "Thumb Wars"? Myślę, że Ci się spodoba.

 

Od kiedy studiujesz antropologię? Czy łatwo Ci było znaleźć książki i inne źródła informacji na ten temat? Podobno zachowały się jakieś relacje z zamierzchłych czasów (niektórzy mówią o "generacjach"), ale zdaje mi się, że do niedawna mało który kucyk w ogóle wiedział o tych zapiskach, a i ci którzy wiedzieli nie dawali im wiary. Zresztą wiedza na temat ludzi w nich zapisana była skąpa i mało dokładna. Czy miałaś jakieś inne źródła informacji?

 

 

 

Bon Bon, jaka jest Twoja opinia o pogłoskach jakoby Twój znaczek przedstawiał trzy kokardki, a nie cukierki?

Często odwiedzasz Cukrowy Kącik? W jakich jesteś relacjach z państwem Carrot i Cup Cake?

Myślałaś nad karierą aktorki głosowej? Masz niezwykły talent do naśladowania różnych głosów, czy jakoś go wykorzystujesz w życiu?

 

 

Czy dokuczacie sobie czasem?

 

 

Droga Lyro, jakbyś zareagowała, gdybym dała Ci żywego człowieka w prezencie? (Oczywiście za jego pozwoleniem c:)

 

Droga Bon Bon, jak to jest tworzyć różne słodycze? Czy masz jakiś ulubiony smak Twoich wyrobów?

 

 

Hej, Lyra!

 

Co myślisz o Equestria Girls? Czy jest jakiś konkretny powód czemu nie wystąpiłaś w filmie? Czy wiesz czemu "ludzie" z Equestria Girls nie za bardzo przypominają ludzi z Ziemi? Może reżyser filmu nie zatrudnił antropologa do pomocy...

 

 

Witaj Lyro!

Jeśli się nie pogniewasz to zadam ci parę pytań:

 

- Czy gdybyś miała okazję to zgodziłabyś się na taką permanentną zamianę miejsc? Polega ona na tym że zamienisz się z jakimś człowiekiem (np. ze mną) na miejsca, czyli on stanie się kucykiem w Equestrii a ty człowiekiem na ziemi na okres, powiedzmy tygodnia.

 

- Od jak dawna fascynujesz się ludźmi i jak się o nich dowiedziałaś?

 

- Czy zagrałabyś dla mnie na swoim instrumencie? 

 

- czy kiedykolwiek spotkałaś kogoś kto podzielałby twoją pasję?

 

Ok, na razie to tyle.

 

Do następnego!

 

 

Bon Bon,

masz jakieś ulubione słodycze????

 

 

Droga Bon Bon, czy Ty tak na prawdę lubisz jabłka?

 

 

Jako że Lyr nieco zapomniał o tym dziale, mam zamiar nieco go odkurzyć,

więc jeśli macie jakieś pytania czy do Lyry, czy do Bon Bon, śmiało zadajcie,

już nie będziecie musieli czekać miesięcy na odpowiedź.

A jakby Lyrze się nie chciało, znajdzie się na nią jakiś bat... albo dłoń.

Moje odpowiedzi były prawie że natychmiastowe, a to że nie było żadnych pytań to inna sprawa :lie:

 

 

Hej BonBon, czemu tu jest taka pustka?

 

 

Być może już wiedzą o nas wszystko co chcieli wiedzieć?

 

 

Lyra, Bon Bon - W jakim wieku jesteście?

Bon bon jakie słodycze lubisz najbardziej?

Lyro lubisz jak Bon bon opycha cię słodyczami?

 

 

Gdzie sie poznaliscie .

 

 

Lyro, czy pomagasz czasem Bon Bon w robieniu słodyczy? A jeśli tak to jakie najbardziej lubicie robić wspólnie?

 

 

Temat odświeżony, teraz znowu możecie zacząć pytać, ale odpowiem dopiero, jak będzie przynajmniej 8 pytań (coś za coś)

 

 

Cześć! Mam parę pytań:

Lyro: Czy grałaś kiedyś na innym instrumencie, niż lira?

Bon Bon: Czy lubisz chdzić do cukrowego kącika?

I pytanie do was obydwu:

Czy lubicie Derpy?

Temat odświeżony, teraz znowu możecie zacząć pytać, ale odpowiem dopiero, jak będzie przynajmniej 8 pytań (coś za coś)

 

 

Cześć! Mam parę pytań:

Lyro: Czy grałaś kiedyś na innym instrumencie, niż lira?

Bon Bon: Czy lubisz chdzić do cukrowego kącika?

I pytanie do was obydwu:

Czy lubicie Derpy?

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...