Skocz do zawartości

Co leci teraz w kinie?


Bezik

Recommended Posts

Ehh, poszedł bym do kina, ale jak patrze teraz na repertuar heliosa, to nic ciekawego nie widzę... Chciałbym pójść na facetów w czerni III, ale te dziady z heliosa już go nie puszczają, no więc zna ktoś jakieś kino we wrocławiu w którym puszczają jeszcze Facetów w czerni 3?

A jak nie, to pytanie:

Patrząc na obecny repertuar heliosa, co byście mi polecili?

Zaciekawiło mnie z tytułu tylko to, ale boje się, że ten właśnie odgrzany kotlet słabo wypadł.. Był ktoś na tym?

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=V6-1ACySBzg&feature=player_embedded

Link do komentarza

Epoka Lodowcowa zajefajna :D Zakończenie z wiewiórem mega epickie! I dat babcia Sida: "Jeszcze zatańczę na waszych grobach!" Jak dla mnie teraz nic fajnego nie ma. Ewentualnie Merida Waleczna mogłaby być fajna, ale specjalnie się nie wybieram. Za 401 dni film Miasto Kości, a za 493 dni (tak, jestem fanatyczką i liczę dni) Igrzyska Śmierci: W Pierścieniu Ognia.

Link do komentarza

Nie lubię chodzić do kina, jak już idę to tylko na coś naprawdę wysokiej jakości. Chwilowo czekam na ekranizację Gry Endera, ma wyjść 1 Listopada 2013 r.

Ja też muszę czekać z moimi filmami do końca 2013 :brohoof: Ale moje życie będzie spełnione jak ogłoszą, kto będzie grał Valentine'a :cadanceawesome: Ale ponoć mają problemy z wyborem aktora :cadance:

Link do komentarza

Ja czekam na Prometeusza (tylko dlaczego u nas tak późno?) i Hobbita (dopiero w grudniu). Swoją drogą nie rozumiem, dlaczego go rozłożyli na dwie części.

Ponieważ nie zmieścili wszystkiego co było w książce w jednym dwugodzinnym filmie, podobno nawet mają być 3 części, ale to nie potwierdzone

Link do komentarza

W przypadku ekranizacji książek zawsze wycinają masę rzeczy. Z Gry o Tron zrobili wieloodcinkowy serial, a mimo to i tak pominięto wiele wątków. Dlatego chyba najlepiej najpierw przeczytać książkę, a potem pójść do kina. Swoją drogą film Igrzyska Śmierci był całkiem spoko, choć słyszałem, że książka lepsza.

Link do komentarza

W przypadku ekranizacji książek zawsze wycinają masę rzeczy. Z Gry o Tron zrobili wieloodcinkowy serial, a mimo to i tak pominięto wiele wątków. Dlatego chyba najlepiej najpierw przeczytać książkę, a potem pójść do kina.

Swoją drogą film Igrzyska Śmierci był całkiem spoko, choć słyszałem, że książka lepsza.

Książka może i lepsza, ja tam nie narzekałam i na film. Dali Senece Crane fajną brodę, scena parady była super, ale ludzie narzekają na to może dlatego, że czas zdaje się upływać tak szybko :D A film jest trochę cichy, bo i w książce główna bohaterka niewiele mówi. Wkurzają się też, że wycięli postać dziewczyny, która dała Katniss broszkę (w filmie dostaje ją od zupełnie innej kobiety).

Link do komentarza

Kontynuacja - W pierścieniu ognia (Catching fire) ma wejść do kin chyba w listopadzie 2013 roku. Obsada raczej pozostanie bez zmian, więc zanosi się na kolejny dobry film:).

Dokładnie 22 listopada 2013 roku, czyli jeszcze 491 dni :cadanceawesome:

Stare postacie, które przeżyły, pozostają takie same, a z nowych obsadzili na razie tylko Philipa Seymoura Hoffmana i Amandę Plummer.

Link do komentarza

Dokładnie 22 listopada 2013 roku, czyli jeszcze 491 dni :cadanceawesome:

Stare postacie, które przeżyły, pozostają takie same, a z nowych obsadzili na razie tylko Philipa Seymoura Hoffmana i Amandę Plummer.

Katherine, chce Ci się codziennie korygować te zapisy w jakimś specjalnym kalendarzu?

Bo ja rozumiem, by czekać np. na Black Ops II (116 dni:yay: ), którego premiera jeszcze w tym roku, ale żeby tak czekać na coś, co będzie w listopadzie 2013?

Link do komentarza

Katherine, chce Ci się codziennie korygować te zapisy w jakimś specjalnym kalendarzu?

Bo ja rozumiem, by czekać np. na Black Ops II (116 dni:yay: ), którego premiera jeszcze w tym roku, ale żeby tak czekać na coś, co będzie w listopadzie 2013?

Niom :yay: A mianowicie w sygnaturze na innym forum ^^

A książka Miasto Niebiańskiego Ognia w marcu 2014... dlaaaczeeeegooo? :rainbowcry:

Link do komentarza

Nie polecam Prometeusza, taki nudny :/, chyba że ktoś jest wielkim fanem obcego

Jakoś słabe noty zbiera ten film. Na YT też chyba wszyscy ludzie go nie polecają.

Obsadzili już Jenę Malone jako Johannę Mason w "Igrzyska Śmierci: W Pierścieniu Ognia". Finnick mi trochę wisi, więc czekam na Cashmere i Glossa, ewentualnie Brutusa i Enobarię :crazy:

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...