Skocz do zawartości

System punktacji działu i nagradzania najaktywniejszych użytkowników


Burning Question

Recommended Posts

Ze względu na mały "ruch" w dziale, nagroda "Przyjaciela Daring Do" będzie przyznawana tylko raz na 3 miesiące. Przynajmniej na razie.
 
Zasady punktacji:
  • post w dziale  z grami: 1 pkt
  • post w sesji RPG/ kartach postaci (jeśli te tematy powstaną): 1 pkt
  • post w dyskusji i innych zwykłych tematach: 1-3 pkt (zależnie od długości/ jakości)
  • udział w konkursie (przesłanie pracy) bez względu na jego wyniki: 5 pkt
Każdemu użytkownikowi taka nagroda będzie przyznana tylko raz i już z nim zostanie na zawsze. Jeśli ponownie zdobędzie najwięcej punktów stara odznaka zostanie w jego profilu, a nowa nagroda przypadnie osobie o drugim najwyższym wyniku.
 
 
Ikonka "Przyjaciela Daring Do"
34ig37p.png
 
Sugestie, komentarze lub uwagi mile widziane.
Edytowano przez Burning Question
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sugestie, komentarze lub uwagi mile widziane.

To ja zacznę.

Moim zdaniem raz na trzy miesiące to za mało. Dalej, z tego co zrozumiałem tylko jedna osoba na raz może mieć taką odznakę, to trochę nie fair. Moim zdaniem powinny być one stałe.

To z grubsza wszystko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej, z tego co zrozumiałem tylko jedna osoba na raz może mieć taką odznakę, to trochę nie fair. Moim zdaniem powinny być one stałe.

 

Och, może źle się wyraziłam. Chodzi o to, że taką odznakę dostajesz raz i już z tobą zostaje, ale jak potem znów zdobędziesz najwięcej punktów to nie walniemy ci drugiej identycznej odznaki. Ale starą zachowasz. Edytowałam post, mam nadzieję, że teraz zasady są opisane jasno (ale dobór słów nigdy nie był moją mocną stroną więc dajcie znać).

 

Co do tych 3 miesięcy to nie wiem... dział powaznie przymiera. Jeśli się rozkręci może to zmienię, ale jeśli nie to nawet raz na te 3 miechy praktycznie nie będzie czego podliczać. :/

Edytowano przez Burning Question
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach




Och, może źle się wyraziłam. Chodzi o to, że taką odznakę dostajesz raz i już z tobą zostaje, ale jak potem znów zdobędziesz najwięcej punktów to nie walniemy ci drugiej identycznej odznaki. Ale starą zachowasz.

 

Uff, dobrze, że napisałaś, bo już się martwiłem. Jak tak to spoko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do tych 3 miesięcy to nie wiem... dział powaznie przymiera. Jeśli się rozkręci może to zmienię, ale jeśli nie to nawet raz na te 3 miechy praktycznie nie będzie czego podliczać. :/

 

Moim zdaniem przy obecnej aktywności w jakimkolwiek dziale kucykowym raz na trzy miesiące jest w porządku. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Pierwsze podliczanie punktów działowych odbędzie się pod koniec tego miesiąca- posty od listopada do końca stycznia. Nie ma ich tak z nowu wiele. Po tym pomyślę, czy coś zmieniać czy zostawić jak jest.

 

Edit: zostawiam. Nawet po 3 miesiącach nie miałam zbyt wiele podliczania i szybko się z tym uwinęłam.

Edytowano przez Burning Question
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...