Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Shine Star

Brony
 • Content Count

  2998
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Neutral

About Shine Star

 • Rank
  Kucykowy specjalista

Informacje profilowe

 • Gender
  Klacz
 • Zainteresowania
  Muzyka, moda, jazda konna. Krotko i na temat.
 • Ulubiona postać
  Sombra, Luna, NM

Recent Profile Visitors

4317 profile views
 1. Shine Star

  Gdy trwał wyścig liści
 2. Shine Star

  Gdy trwało już święto Koszmarów. Wracam na forum! [emoji14]
 3. Shine Star

  "Wielbcie mnie"
 4. Shine Star

  Łóżko
 5. Shine Star

  Kiedy zwiedzała wraz z resztą Mane 6 fabrykę pogody
 6. - Ale ja nie udaję! - zaśmiała się. Czując dotyk chłopaka uśmiechnęła się lekko. - Przykro mi, że tak myślisz.
 7. Shine Star

  Wybaczcie, ale zawieszam sesję na czas nieokreślony, a na pewno do końca czerwca. Skąd taki powód? Mam dużo spraw na głowie. Rzeczy, którymi muszę się zająć. Mam przyjaciół, którzy okazali się nie być przyjaciółmi i w ogóle... Ostatnio w moim życiu wiele się dzieje... wiele niekoniecznie dobrego, któremu muszę stawić czoła. Mam nadzieje, że to zrozumiecie i zaczekacie na mnie i na kontynuację sesji. A jeśli nie... trudno. Nikogo nie mam prawa do niczego zmuszać. Na ten moment to tyle. Dziękuję tym, którzy doczytali ten krótki komunikat do końca
 8. Dziewczyna uśmiechnęła się. - Mnie nie nudzisz. - powiedziała spokojnie.
 9. Shine Star

  ((Nie, pełni jeszcze nie było. Bosman nie dyryguj. Wszystkie wilkołaki wrócą do lasu to zaczniemy. ))
 10. ((Jak na razie nie mam pomysłów na moją sesję... ale trochę mogę popisać. )) Thera rozejrzała się, a widząc Garreta z tyłu zatrzymała się, żeby się z nim zrównać. - Czemu idziesz sam? - spytała spokojnie.
 11. Shine Star

  Gdy tak szliście w ciemności coś naskoczyło Angusowi na nogę. Spojrzał na to 'coś' i zobaczył Cicero.
 12. Shine Star

  Wilkołaki nie były zadowolone. Luc spojrzał jeszcze na oddalającego się wampira. - Jeśli jeszcze raz się tu przypałętacie nie będzie tak miło! - warknął za nimi. - I radzę znaleźć tego królika jak najszybciej - dodał z chytrym uśmieszkiem, po czym cała szóstka ukryła się wśród drzew.
 13. Shine Star

  Luc spojrzał na chłopaka z niedowierzaniem. - Fenrir, ty już kompletnie straciłeś łeb? - krzyknął wściekły. - Nie będzie mi tu jakiś krwiopijca łaził pod nosem! - warknął. - Albo się stąd wyniesie albo wywlokę go siłą! Reszta wilkołaków zbliżyła się do Luca, popierając go w zupełności. - Na sentymenty mu się zebrało. - mruknął inny wilkołak.
 14. Shine Star

  Jeden z wilkołaków o imieniu Luc byl chyba najbardziej niezadowolony. - Fenrir, ty mi chyba nie powiesz, że cię nie rusza fakt, iż krwiopijca jest na naszym terytorium. - warknął. - Nie ma tu żadnego królika, won stąd! - krzyknął ktoś inny. - A nawet, gdyby był, to zostanie pożarty. - dodał Luc.
 15. Shine Star

  Nigdzie nie mogliście znaleźć królika, a im dalej zagłębialiście się w las, tym ciemniejszy i złowrogi się stawał. Nagle przestaliście słyszeć nocne zwierzęra, wiatr również ucichł. Nie znaczyło to dobrze, cisza nigdy nie oznaczała czegoś dobrego. Poczuliście, że ktoś was otacza. Sześć wilkołaków okrążyło was, ich oczy świeciły na czerwono w mroku na znak złości. - Czego tu chcecie?! - usłyszeliście niski głos zza drzew i aż podskoczyliście.
×
×
 • Create New...