Skocz do zawartości

[Wywiad] Dog in the fog (Cuddly)


BiP

Recommended Posts

Witamy Panią Moderator w naszym Domku na drzewie :cmc:

​Dziękujemy za poświęcony czas i każdą odpowiedź!

BRONIESiPEGASIS, Zandi, Timber, Gość.

 

Ja też Was witam.

 

Ciężka jest praca moderatora?

 

Zależy, jak było nas niewielu to naprawdę było ciężko, bo więcej roboty było, teraz jak jest nas więcej jest dużo lepiej, ale pracy nadal całkiem sporo. 

 

A czy gdy zostałaś moderatorem to zauważyłaś jakieś zmiany typu np że stałaś się bardziej znana?

 

Raczej nie, jak rejestrowałam się na forum, to aktywnych dziewczyn było niewiele, więc nic dziwnego, że byłam kojarzona, poza tym byłam wtedy avatarem Rainbow Dash, więc jak zostawałam moderatorem to już byłam znana.

 

Mówisz, że byłaś avatarem Rainbow Dash. To trudne zadanie? Czy "modowanie" jest trudniejsze?

 

Trudno powiedzieć, bo to są wbrew pozorom dwie zupełnie różne funkcje. Jak byłam avatarem to musiałam się martwić o to by aktywność w dziale była, no i żeby dział prezentował jakiś poziom, co czasami było trudne. A tutaj, jako moderator, trzeba pilnować porządku na forum, co nie zawsze jest przyjemne. 

 

Czy często spotykasz się z hejterami, którzy wściekają się o warna?

 

Niezbyt często. 

 

A jaki był początek twojej znajomości z fandomem ?

 

Na początku moja działalność powiązana z fandomem ograniczała się do przeglądania Equestria Daily, potem odkryłam mlppolska, ale zanim się tam zarejestrowałam to chyba pół roku minęło. I tutaj poznałam całkiem sporo miłych ludzi.

 

Zdajesz sobie sprawę z tego, że Moderatorzy Globalni (dawniej inkwizycja) nie jest zbyt szanowaną funkcją? Ba, należy do jednej z nienawidzonych przez użytkowników. Co sądziłaś o tej funkcji gdy byłaś userem? Czy miałaś z nią problemy?

 

Nie, nie miałam, wszystkie warny jakie dostawałam były słuszne. Sama też z nienawiścią jako moderator nie spotykam się zbyt często, ale chłopakom taka nienawiść ze strony userów zdarza się częściej, z tego co się zorientowałam.

 

Avatarem jakiej klaczy wolałaś być AJ, czy RD?

 

Rainbow Dash, bo to moja ulubiona postać. 

 

 A dlaczego jest twoja ulubioną postacią czy to kwestia podobieństwa charakteru czy ma fajny wygląd?

 

I to i to, właściwie. Ale przy wyborze ulubionego kucyka sugerowałam się ich charakterem, głównie. Rainbow Dash była najbardziej chłopięca i przez to podobna do mnie, więc padło na nią.

 

Czy dogadujesz się z innymi Modami, czy zdarzają się kłótnie?

 

Nie, nie kłóciłam się nigdy z żadnym z nich. Spokojnie można z nimi dogadać się bez kłótni. 100% potwierdzone info.

 

 Jaka była najmilsza rzecz jaka cie spotkała związana z fandomem oczywiście?

 

Trudno powiedzieć, dużo było miłych sytuacji związanych z fandomem i wszystkie tak samo fajne. Ale najfajniejsze jest, było i będzie poznawanie nowych ludzi z podobnymi zainteresowaniami.

 

Co sądzisz o CMC? Która z nich jest twoją ulubioną i jakie odczucia budzą u Ciebie odcinki z nimi?

 

Prawdę mówiąc, to średnio przepadam za CMC, czasami są zbyt irytujące. No jakbym miała wybrać jednego konika z tej czwórki to wybrałabym Scootaloo. 

 

Co byś zmieniła na forum, gdybyś została Adminem?

 

Chyba nic. Forum większej rewolucji nie potrzebuje, a poza tym to co jest do zmiany, to tym się zajął Dolar.

 

zajmujesz się czymś jeszcze czy modowanie zajmuje cały twój czas?

 

Nie no, mam dużo zajęć, choćby fakt, że jeszcze jestem w klasie maturalnej dodaje mi całe mnóstwo zajęć, oprócz tego, ćwiczę, biegam, chodzę siłowanie, pływam i czytam całkiem sporo i filmy oglądam. 

 

Jakie gry i filmy lubisz najbardziej?

 

Filmy to wojenne, scfi, postapokaliptyczne, historyczne, w zasadzie oglądam większość gatunków z pominięciem komedii romantycznych, melodramatów i innego dziadostwa tego typu. Z gier to różnie, ale chyba strategiczne są najfajniejsze.

 

Mówisz że dużo czytasz a jaka była najgrubsza książka jaką czytałaś?

 

Najgrubsza to nie wiem, bo nie zwracam uwagi na ilość stron, a grubych książek całkiem sporo czytałam.

 

Jak oceniasz siebie, jesteś surowym modem, czy może bardziej wyrozumiałym?

 

Jasne, że wyrozumiałym. Nie strzelam warnami na prawo i lewo.

 

A czy spotkałaś kiedyś kogoś kto wyczerpał twoje pokłady wyrozumiałości?

 

Na forum? Raczej nie.

 

Za jakim byłym członkiem/członkinią ekipy najbardziej tęsknisz?

 

Za nikim, ci z którymi utrzymywałam kontakt są nadal na forum, więc nie ma problemu.

 

A z iloma z nich masz realny prawdziwy kontakt w życiu?

 

W zasadzie tak na co dzień to z nikim. Z Torunia nie poznałam nikogo bardzo wartego uwagi. 

 

Czy lubisz poprzednie wersje MLP?

 

Tylko pierwszą, pozostałe były przesłodzone tak bardzo, że aż fuj.

 

Ok teraz pytanie o twój gust muzyczny jaki on jest?

 

Jeszcze niedawno bym powiedziała, że tylko i wyłącznie metal, ale teraz słucham też innych gatunków. Dość dużo uwagi przykładam też do tego o czym śpiewają. Ale popu w ogóle nie słucham.

 

A czy są na forum osoby które chciałbyś spotkać w realu?

 

Tak, ale to tajemnica państwowa, więc niestety nie mogę zdradzić kogo.

 

A co byś zrobiła gdybyś miała okazję spotkać się z RD?

 

Stwierdziłabym, że od jutra nie piję.

Serio, dla mnie jak coś nie istnieje, to nie istnieje, więc się nawet nad tym nigdy nie zastanawiałam.

 

Czy lubisz pracę moderatora i co Ciebie skłoniło do zostania nim? Może wolałabyś ponownie zostać avatarem, lub odejść z ekipy całkowicie?

 

Nie, niedawno zrezygnowałam z bycia avatarem AJ i nie mam zamiaru w najbliższym czasie zostawać awatarem czegokolwiek. A pracę moderatora lubię. A co mnie skłoniło to nie wiem, była rekrutacja więc wysłałam podanie i tyle.

 

Co najbardziej lubisz na forum?
A co najmniej?

 

Trudno powiedzieć co najbardziej lubię, bo dużo jest takich rzeczy. A najmniej lubię debilizm. 

 

Ostanie pytanie ode mnie co sadzisz o ostatnich sezonach MLP?

 

Mi tam się 4 sezon podobał, 3 ma wyjątkowo mało fajnych odcinków, ale jakieś perełki tam też się znajdą. 

 

Cóż, dziękujemy Pani Moderator, za ten wywiad i życzymy sukcesów w dalszym pełnieniu tej funkcji!

 

I uśmiechu.

 

Spoko, nie ma za co.

 

 

 

 

 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...