Skocz do zawartości

[Konkurs mały taki] Obrazek działowy


Gość Nie sądzę

Recommended Posts

Gość Nie sądzę

Czas na konkurs! Właściwie bardzo mały konkurs, a mianowicie - na obrazek działowy. Obrazek o wymiarach około 750x450 lub zupełnie innych. Byle dobrych. Na obrazku ma się znaleźć Derpy i nick avatara, w sensie mój. Nic więcej od was nie wymagam. Prace można wykonać własnoręczne lub powklejać vectory, jednak ta pierwsze opcja ma premię, ponieważ trzeba się więcej namęczyć. Czas? Do 15 grudnia godziny 23.59.59. Nagrody? Odznaki za 1, 2 i 3 miejsce:
118-AwardImgMaster-1399919244.png
120-AwardImgMaster-1399919406.png
122-AwardImgMaster-1399919750.png
Uznanie Wielkiej i Potężnej Derpy i dla pierwszego miejsca, ogłoszenie pracy obrazkiem działowym. Kto będzie oceniać? Ja plus losowo wybrane osoby. Obowiązuje regulamin działowy, forumowy i... to już wszystko w sumie. Have fun!


Ps. Prace na pw~. Edytowano przez Elfka z Amanu
Link do komentarza
Gość Nie sądzę

Ile dusza zapragnie, w sensie dużo, ale max. 5. Tytuł w sensie napis? Jakiś typowy, witaj w dziale Derpy lub coś w tym stylu plus oczywiście nick avatara. Napis może być też mniej typowy, byle do ogarnięcia.

Link do komentarza
  • 2 weeks later...
Gość Nie sądzę

Niedługo czyli teraz. To tak, mam dobre i złe wieści. Prac było nawet więcej niż na 3 miejsca, więc yay. Teraz złe wieści - żadna praca nie zachwyciła mnie i Derpy na tyle, byśmy chciały ją umieścić jako obrazek działowy, to też 1 miejsce niestety nie będzie się tym szczycić. Ale bez zbędnego gadania, oto zwycięzcy!

3 miejsce...

Dayan! Praca kredkowa, ale kto powiedział, że zła.

 

ezDYmfP.png?1

2 miejsce należy do...

Bleu_le_Corbeau! Praca wektorowa, prezentuje się ładnie.

derpy2_by_bleulecorbeau-d88geoh.png

 

No i zaszczytne, 1 miejsce...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

Napięcie rośnie... i

Hedwiga! Praca własna i chwała za to.

msg-6103-0-64900800-1417971516.png

 

No i to by było na tyle, dziękuję za udział!

Edytowano przez Elfka z Amanu
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...