Anathiela

Brony
 • Zawartość

  1284
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

127 Świetna

O Anathiela

 • Ranga
  Siostra - Bleu_le_Corbeau

Informacje profilowe

 • Płeć
  Klacz
 • Miejsce zamieszkania
  Wioska
 • Zainteresowania
  Przyroda, wiara, sztuka, radość i pokój
 • Ulubiona postać
  Pinkie Pie, Princess Luna.

Ostatnio na profilu byli

7021 wyświetleń profilu
 1. Na ludzki rozum można tak rozumieć, jednak Bóg ma co innego na myśli. Dlatego wyżej pisałam Pismo Święte bez pomocy Ducha Świętego nie da się czytać. Dlatego odradzam.
 2. Nie wiem czy pamiętasz ,ale to Izraelici byli nie posłuszni Bogu, choć przysięgali mu tylko służyć i stąd to o czym piszesz (Księga Wyjścia). To co piszesz to na dłuższą rozmowę jest, jeśli Cię to tak frapuje to posłuchaj tego
 3. Dairinn oto twoje OC: Batpony
 4. Tylko jeszcze muszę dokupić blok.
 5. Rozumować sobie każdy może o Biblii, byle byście nie przeszli na Islam. Jednak Biblia to jest jak Kod Boży, rozumieją ci którzy chcą doświadczyć prawdziwego Boga.
 6. Przepraszam za zwłokę, jeszcze to potrwa, pracę są w trakcie realizacji. Jednak nauka więcej czasu mi zajmuje.
 7. Pogoda dobija, kiedy spada ciśnienie, można tylko spać.... ^.^"

 8. Nie wiem czego tutaj oczekujesz po wypowiedzi księdze Hioba? Ale ona opowiada również o nas samych. Innego przesłania raczej nie powinna mieć. Po za tym całe Pismo Święte jest natchnione przez Ducha Świętego i tylko w taki sposób można je zrozumieć.
 9. Księga Hioba przedstawia człowieka imieniem Hiob, który żył w dobrobycie jednak wierzył w Boga. Choć wiele na niego spadło, stracił swój majątek, dzieci a potem sam zachorował na trąd, to ufał Bogu nawet w tak trudnych chwilach, jego wiara nie zachwiała się nawet jak rodzina i sąsiedzi oskarżali Boga za jego nieszczęścia i również dziwili mu się dlaczego on Bogu nie złorzeczy za jego nieszczęścia. Jak sam powiedział "z łona matki wyszedł nagi tak i do ziemi wróci nagi". Krótko mówiąc w trudnych dla nas chwilach naszego życia, powinniśmy UFAĆ BOGU, bo nasze życie jest tutaj tylko chwilowe. Bo nawet jeśli byśmy mieli bogactwa tego świata i tak wszystko pozostawimy tutaj.
 10. W mojej grupie anime, manga miałam nick Hotori, choć nawet prywatnie na mnie tak wołano. Jednak wolę swoje imię od chrztu.
 11. Zdecyduj się bo "może" znaczy inaczej - nie wiem. Co do requestów jak tylko znajdę więcej czasu wykonam je... teraz muszę skupić się na nauce. Tak więc: 1. Dairinn 2.Polineks96 3.WhiteHood (nie zdecydowany, pony czy human)
 12. Więc jednak kucyk jak rozumiem?
 13. Też wystarczy opis wyglądu i charakter. Tylko w wyglądzie musisz być jak ty go widzisz.
 14. 1.Rozbawi Cię do łez, a jego uśmiech będzie jak tęcza i to właśnie jest w nim najwspanialsze! 2.Jesteś osobą poukładaną, lubiącą schludność i porządek. Ważne jest dla Ciebie, by w miejscu pracy panował porządek lub tak zwany "artystyczny nieład" i bardzo się denerwujesz, gdy ktoś poprzekłada Twoje rzeczy. Zależy Ci na dobrym wyglądzie oraz starasz się zdobyć uznanie wśród innych osób. Jesteś osobą również szczodrą. Lubisz pomagać innym. 3. Możesz być z siebie dumny, właśnie zostałeś najsłodszym kucykiem w Equestrii! Kochasz zwierzaczki, pomagasz przyjaciołom... Cukier sypie się garściami! Jedyną Twoją wadą jest to, że skrycie jesteś jabłkożernym wampirem. Ale to szczegół...
 15. Trudno wypowiadać się na temat prac, które są tak dobre.