Skocz do zawartości

Wprowadzen


Gość Nie sądzę

Recommended Posts

Gość Nie sądzę
Welcome, welcome! Jak można było zauważyć powstał nowy poddział, tak więc mam zaszczyt zaprosić was na pierwsze w historii forum 'mlppolska' Zawody w niszczeniu! Polegać one będą na jak najlepszym opisaniu rozkładania na części pierwsze kolejnych konstrukcji. Trzeba będzie wcielić się w rolę Derpy i podjąć się wymagającego wyzwania. Jesteś na to gotów? Szykuj się! Ilość rund w pierwszej edycji zależeć będzie od liczby uczestników, a zwycięzca otrzyma specjalnie specjalny award oraz wieczną chwałę, szacunek i zniszczenie. Tak więc warto próbować. Szczegółowe zasady pojawią się już wkrótce, a tymczasem w razie potrzeby zapraszam do zadawania pytań tu, w tym temacie. That's all!
  • +1 1
Link do komentarza

A więc mogę spokojnie szykować swoje kopyta, kije, maczugi i co tylko się da

 

 

Eee tam.. Lepiej użyć materiału wybuchowego albo czegoś mocniejszego, niż maczugi, kija, lub kopyta.. A zwłaszcza kopyta... Szkoda jest go zmarnować..

I takie pytanie... Za zniszczenie całego... no nie wiem.. Państwa, lub unicestwienie istot niewinnych też są punkty?

Edytowano przez DarkEpisod
Link do komentarza
Gość Nie sądzę

Tsa, można opisać destrukcję 'kucykową' bądź 'ludzką', według uznania. Tylko wiadomo bez przesady, że jakieś bomby atomowe czy np. dla jednego budynku małego jakieś wielkie rakiety, co nie.

Link do komentarza

To rozwal schron kopytem. Powodzenia!

A kilka ciężkich rakiet i po sprawie ( kilka, chyba kilkaset, mniejsza z tym).

 

A czy ktoś powiedział, o schronach? Przecież nie budowali hitlerowskich bunkrów, które mają 3-5 metry żel-betonu.. :grumpytwi:  Jeżeli już, to jedna średnia rakieta na mocniejszy budynek (taki Equestriański) i masz połowie budynku.

Edytowano przez DarkEpisod
Link do komentarza


To rozwal schron kopytem. Powodzenia!

 

Z tego co się orientuję budynki w takim Ponyville są z drewna. W Canterlocie może będzie to mieszanka drewna z jakimś lżejszym kruszcem, ale schron? Pierwsze słyszę o schronach w Equestrii. 

 

A tak w ogóle, nasza droga Elfko, nie offtopujemy ci tu? Jeśli byś miała dość naszych wywodów to napisz  :fluttershy5:

Link do komentarza

Z tego co się orientuję budynki w takim Ponyville są z drewna. W Canterlocie może będzie to mieszanka drewna z jakimś lżejszym kruszcem.

 

 

1x lekka/średnia rakieta = pół zniszczonego budynku.

1x C4 = Cały zniszczony domek.

Edytowano przez DarkEpisod
Link do komentarza
Gość Nie sądzę

A tak w ogóle, nasza droga Elfko, nie offtopujemy ci tu? Jeśli byś miała dość naszych wywodów to napisz  :fluttershy5:

Obserwuję was moimi elfickimi oczami. Na początku stwierdziłam, że sobie chwilę pogadajcie, ale now już stop pls i jak coś na pw

Link do komentarza
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...