Skocz do zawartości

Witam, cześć, serwus, uszanowanko itp...


patrykus2010

Recommended Posts

Witam wszystkich bronies i pegaz sister. Jak już napisałem w temacie powitalnym nazywam się Patryk, mam lat 14. Żyje w Kielcach i chodzę do 2 klasy gimnazjum. W fandomie jestem od ponad roku (jak nie dwóch lat). Cały czas byłem w nim dla opowiadań i ogólnie literatury bronies. Zainteresowania mam przeróżne i niejednokrotnie są to zajęcia na pięć minut, ale kilka pasji które nie przemijają to gry komputerowe, języki obce, czytanie książek i piłka nożna. I trochę dziwniejsza, czyli gry bitewne, a w szczególności Warhammer, zarówno fantasy, jak i 40k (bardziej jednak ten drugi) zbieram zarówno figurki, biorę udział w grach itp. No to o mnie chyba tyle. To witam wszystkich jeszcze raz i mam nadzieje się przydać dla fandomu. Jakby ktoś miał pytania to niech wali śmiało, sam jestem trochę nieśmiały, dlatego dopiero teraz piszę w tym dziale, chociaż konto mam już dosyć długo.

Edytowano przez patrykus2010
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum :pinkie: , baw się dobrze łap :muffin: na start. :portalface:



Zadam ci parę standardowych pytań:
- Lubisz Pinkie Pie?

- Jaka jest twoja ulubiona zła postać?
- Luna czy Celestia?
- Jaką Twilight wolisz jako Alikorna czy Jednorożca

- Fanart/fanfic?

 

PS:Jeśli nie wiesz jak zacząć swoją przygodę na naszym forum to zapraszam do quizu Pinkie Pie :pinkie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj bracie, Pokaż mi swoje kung-fu,

Lat masz nie mało, jak na Broniesa przystało,

Cierpisz na kucykomanie?, zadam Ci pytanie,

 

Magia, czułe serce, przyjaźń?, co wybierasz,

Odpowiedzią swoją wszystkich wspierasz,

Nic z powyższych?, to nic złego, mój kolego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum! Zadam ci... kilka pytań, a tak, żeby było ci miło.

 

1. Czy lubisz budyń?

2. Grasz w jakieś gry komputerowe?

3. Czytałeś jakiś fanfik?

4. Czytałeś książke Svena Hassela ,,Generał SS"?

 

To tyle z mojej strony. Baw się dobrze!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum :pinkie: , baw się dobrze łap :muffin: na start. :portalface:

Zadam ci parę standardowych pytań:

- Lubisz Pinkie Pie?

- Jaka jest twoja ulubiona zła postać?

- Luna czy Celestia?

- Jaką Twilight wolisz jako Alikorna czy Jednorożca

- Fanart/fanfic?

 

PS:Jeśli nie wiesz jak zacząć swoją przygodę na naszym forum to zapraszam do quizu Pinkie Pie :pinkie:

1.To Pinkie da się nie lubić?  :pinkie:

2 Zdecydowanie Discord. Chyba też moja ulubiona postać w serialu  :discord2:

3 Obie szanuję, ale niewiele poza tym. Chociaż trochę bardziej Celestię. 1000 lat władzy nad państwem samej to już coś.

4 Raczej alikorn, bardziej królewska i dumna, ale jej przyjaciółki zostały pominięte. Sprawiedliwość...

5 Fanfic i to zdecydowanie. Fanarty niektóre też są epickie, ale wolę czytać. jeszcze wiele genialnych tłumaczy w fandomie i jak tu się nie skusić :pbtt:

 

Witaj bracie, Pokaż mi swoje kung-fu,

Lat masz nie mało, jak na Broniesa przystało,

Cierpisz na kucykomanie?, zadam Ci pytanie,

 

Magia, czułe serce, przyjaźń?, co wybierasz,

Odpowiedzią swoją wszystkich wspierasz,

Nic z powyższych?, to nic złego, mój kolego.

 

Kurczę czuję się trochę jakbym miał odpowiadać na lekcji polskiego z literatury :ppshrug:

Jeśli dobrze rozumiem to co lubię w serialu? Jak dla mnie niektóre momenty są przesłodzone i to bardzo. Jeśli zaś chodzi o wartość, czy postać która ją reprezentuję to wybieram Applejack. Sam jestem momentami wręcz bardzo kłamliwy, więc staram się na niej i jej zachowaniu wzorować. Poza tym lubię Pinkie, bo co prawda to prawda, bez uśmiechu i radości to życie jest beznadziejne (a kung-fu ci nie pokażę, ewentualnie karate   :rdblink: ) . Przy okazji fajny wiersz  :aj5: .

 

Witaj na forum! Zadam ci... kilka pytań, a tak, żeby było ci miło.

 

1. Czy lubisz budyń?

2. Grasz w jakieś gry komputerowe?

3. Czytałeś jakiś fanfik?

4. Czytałeś książke Svena Hassela ,,Generał SS"?

 

To tyle z mojej strony. Baw się dobrze!

1 Tak. Bardzo. W szczególności waniliowy i malinowy. Ewentualnie śmietankowy. Czekoladowy też jest pyszny.

2 Chyba cz nie gram w jakieś. Od pierwszych Fallout"ów i The sims 1, przez diablo 2, twierdzę,  Hearts of iron III, Dawn of war, metin 2 i Simcity (4 oraz 5), po Battlefield 3, Total war 2 rome itp.

3 Pełno  :pinkie4: , ale moje ulubione to "Fallout: Equestria", seria "Winningwerse", "Save me", "Price of mile", "szklistość: Hiperbola", "Klacz w czerwonym kapeluszu" i "But the kitchen sink"  oraz moje ulubione, czyli pierwsza i druga część "Silent Ponyville" oraz "Zrewitalizowana reduta Oriona". To tylko te moim zdaniem najlepsze.

4 Nie, a warto? Akurat interesuje się 2 wojną światową, ale do przeczytania czyjejś biografii dopiero się przymierzam. Myślałem nad "Przez wojenną zawieruhę" , Borisa Gorbaczewskiego, ale lenistwo okazało się silniejsze (jak zwykle) i zwlekam z tym do dziś. 

Wow ten post jest dłuższy, niż nie jedno moje wypracowanie :0. Nie spodziewałem się że ktoś się zainteresuje  :flutterblush: .

Edytowano przez patrykus2010
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...