Skocz do zawartości

Forum Nie Włącza Się Poprawnie.


Dead Radio Man

Recommended Posts

Może wiecie co się mi dzieje, forum mi się nie chce ładować. Jak się załaduje i coś tam uda mi się uda napisać to mi wywala 404, czasami ładuje tak że wyświetla mi tylko tło forum i dalej nic się nie dzieje. Ciągle muszę odświeżać stronę żeby cokolwiek załadować :< Internet dobrze mi chodzi bo normalnie oglądam filmy i gram z pingiem 90-140. 
 
 
W informacji wyświetla mi coś takiego, zmiany serwera proxy dla sieci LAN nie pomaga. 
 
Połączenie z serwerem mlppolska.pl zostało przerwane.
Sprawdź połączenie internetowe.
Sprawdź wszystkie kable i uruchom ponownie wszelkie używane routery, modemy i inne urządzenia sieciowe.
Zezwalaj Chrome na korzystanie z sieci w ustawieniach zapory sieciowej lub oprogramowania antywirusowego.
Jeśli ten program znajduje się na liście programów mogących korzystać z sieci, spróbuj go z niej usunąć i dodać ponownie.
Jeśli używasz serwera proxy...
Sprawdź ustawienia serwera proxy lub skontaktuj się z administratorem sieci, by upewnić się, że serwer proxy działa. Jeśli uważasz, że nie powinien być on używany: Wybierz menu Chrome > Ustawienia > Pokaż ustawienia zaawansowane... > Zmień ustawienia serwera proxy > Ustawienia sieci LAN i usuń zaznaczenie „Użyj serwera proxy dla sieci LAN”.
Kod błędu: ERR_CONNECTION_RESET
 
Pomoże ktoś? 
Edytowano przez Phoenix Luce
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...