Skocz do zawartości

(Niezbyt) szara galeria Gray Picture


Gray Picture

Recommended Posts

Witajcie, w tym temacie zamierzam wstawiać swoje rysunki, zarówno te tradycyjne i "wirtualne".
 
Rysuje od, jeśli pamięć mnie nie zawodzi, lata 2013 roku z dłuuugą ponad pół roczną przerwą. Od września znowu męczę kartki i zarzynam ołówki, a w lutym kupiłam sobie tablet.
 
Ale nie przedłużając, oto moje bazgroły:
 
Tutaj trochę stworzeń fantastycznych.

 

Spoiler

Jeden z moich ulubionych rysunków.

two_dragons_by_graypicture-d8ifeos.jpg
 
griffin_by_graypicture-d8ifgzw.jpg

 

 


Trochę kolorowych osiołków.

 

Spoiler


Moje pierwsze OC.
carmen___my_first_oc_from_my_little_pony
Request zrobiony dla pewnej dziewczyny z forum.
9dbc732cdb3dbcd9m.jpg


Na koniec trochę bazgrołów zrobionych długopisem w zeszycie młodszej siostry.
 

 

Spoiler

33e7574924d44a94mc.jpg
89e9c53cee27c540mc.jpg
d3d2138d43d4bde8mc.jpg
631af385c3c9d96cmc.jpg


 
No cóż, zdjęcia są kiepskie, pewnie dlatego, że robiłam je ziemniakiem  :bemused:

Edytowano przez Gray Picture
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To 3 od samego dołu, to jest gronostaj? :awesomeface:

 

Same obrazki są ładne, ale portrety mnie zabiły.

 

Tak, to gronostaj, a na rogi i zupełnie inny ogon nie zwracamy uwagi  :bemused: Tak naprawdę to jest smok, ale jak mówiłam zdjęcie było robione ziemniakiem.

 

Co do portretów, tylko ten środkowy jest nowy, a powstałe dwa powstały długi czas temu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Przesłodka figurka Octavii, robiona na warsztatach na Przystanku Pinkoszcz. Od końca przednich kopytek do najbardziej wysuniętej części ogona ma około 4,5 cm, a od dołu do góry (jakkolwiek to brzmi) ma 3,5 cm.

octavia_by_graypicture-d8oi6al.jpg

 

Wstawię zdjęcie tylko z tej perspektywy, bo z innych widać zeza,który przez przypadek jej zrobiłam :octcry: 

 

Następne rysunki zrobiłam w czasie pobytu u babci.

water_dragon_by_graypicture-d8oi4i6.jpg

 

Ta łapa ;_; grr

 

heads_of_dragons_by_graypicture-d8oi3w8.

 

Same łebki, bo nie miałam pomysłu na ciała dla nich.

 

happy_easter_for_evrypony_by_graypicture

 

Konik z opaską z uszkami królika. Wesołego święcenia jajka, czy coś.

 

peacock_by_graypicture-d8oi4y7.jpg

 

Jak prawidłowo wypisywać długopis.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Twoje rysunki kucyków ( co do reszty się nie wypowiadam, bo się nie znam ) są naprawdę dobre. Poniżej przedstawię kilka argumentów:

 

1. Czarno-białość. Pozostawia ona wiele miejsca dla wyobraźni, dzięki czemu każdy może widzieć twój rysunek inaczej.

 

2. Różnorodność. Bohaterowie na twoich rysunkach są rysowani w różnych pozach i nastrojach, dzięki czemu nie można narzekać na monotonię.

 

3. Brak tła, a raczej - możliwość użycia wyobraźni do jego stworzenia.

 

Bardzo dziękuję za opinię :fshug: . Fajnie, że ktoś zagląda do tego tematu, zwłaszcza, iż ostatnio nawet mnie nie chcę się tego robić i wstawiać tu nowych rysunków. Co do argumentacji:

 

1. Uwielbiam czerń, biel, odcienie szarego (tego ostatniego można łatwo się domyślić ^^), więc rysowanie w tej tonacji to dla mnie czysta radość. I nie umiem dobierać kolorów, ale to już pomińmy :P

 

2. Nie wytrzymałabym, gdybym miała w kółko rysować coś monotonnego, powtarzalnego.

 

3. To zasługa mojego lenistwa (i tego, że nie umiem rysować tła). Dobrze, że komuś przypadło to do gustu.

 

A korzystając z okazji, że już piszę tego posta:

 

dragon_by_graypicture-d8w98pm.jpg

 

Tak, bardzo lubię rysować smoki. Rysunek trochę większy niż zwykle, zrobiony na kartce A3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Wreszcie wyciągnęłam tablet z szafy i coś narysowałam na nim. 

sad_morning_by_graypicture-d8ykv4j.png

 

Moja OC Carmen w połączeniu dwóch najmniej dla niej przyjemnych sytuacji: poranku i braku lakieru do włosów. 

Dodatkowo, możecie zobaczyć jak wygląda mój charakter pisma :)

Edytowano przez Gray Picture
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Jakoś ostatnio nie mam pomysłów... Może powinnam zacząć przyjmować requesty? Ale to teraz nieważne, albowiem skończyłam kolejny rysunek, który ponownie przedstawia moją ulubioną OCkę, Carmen. Spróbowałam swoich sił w innym stylu niż ten, w którym jak dotąd rysowałam.. Nie jestem pewna, czy mi wyszło, ale jak na pierwszy raz jest całkiem dobrze. Może narysuje moje pozostałe OCki w tym stylu... albo w steampunk'owych strojach?

 

Ale nie przedłużając. 

 

carmen_by_graypicture-d93zvrz.png

 

Zajęło mi to jakieś cztery czy pięć godzin.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Może narysuje moje pozostałe OCki w tym stylu... albo w steampunk'owych strojach?

 

Nie ma to jak przestrzeganie własnych zamiarów...

 

Miały być steampunk'owe kuce, ale jest coś innego...

 

Uwaga, w tym spojelrze znajduję się najbardziej przerażająca rzecz, jaką dane wam będzie oglądać (i to nie dlatego, że to ja jestem autorką tych bazgrołów) - Nightmere...

... Seabreeze. Bo dlaczego by nie?  

 

nightmere_seabreeze_by_graypicture-d95n0

 

Narysowany na konkurs na FGE. A skoro już o konkursach mowa, to wrzucę trochę starszy rysunek zrobiony na inny konkurs, tym razem zorganizowany przez Maginarium.pl. Zajął drugie miejsce, więc chyba nie jestem takim beztalenciem, jak mi się zdaję.

 

 

derpy_by_graypicture-d95n1um.png

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Twoje nowsze rysunki bardzo mi się podobają. Dobra anatomia, kolorystyka i tak dalej. Najlepiej wyszła Seabreeze - nie dość, że jest ładna, to jeszcze śmieszy.

Bardzo dziękuję za kolejną opinię <3 

Seabreeze również uważam za najlepszy jak dotąd rysunek, bardzo przyjemnie się ją tworzyło. Co do anatomii to odnoszę wrażenie, że niewłaściwie rysuję pyszczki. Choć może tylko mi się wydaje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Ostatnio nic tu nie dodawałam, bo dopadła mnie jakaś niemoc rysownicza... Potem jeszcze z kilku innych powodów nie miałam czasu ani ochoty rysować. Do tego doszła szkoła, zaczęłam czytać Wiedźmina i inne takie...

Ale nie, postanowiłam coś wreszcie zrobić. Siadam do kompa, jedna trzecia rysunku gotowa. Cieszę się, że będę mogła coś wrzucić do tematu. Lecz nie ma tak dobrze! Monitor wziął i umarł. Na śmierć.

Ale przecież są jeszcze ołówki i kredki, nie? Patrzę, nie ma, ponieważ wykazałam się geniuszem  i nie zabrałam ich ze szkoły po zajęciach artystycznych. Jutro szkoła zamknięta, mogę je zabrać dopiero we wtorek.

Ewentualnie, jakby ktoś chciał, to mogę dać zdjęcia moich bohomazów ze "Zniszcz ten dziennik" i kolorowanek z "Inwazji bazgrołów".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Stało się coś niezwykłego, Gray ruszyła rzyć i coś narysowała. Fanfary, piski radości i tym podobne. Whatever...

 

 

gift dla Custiego by GrayPicture

 

Gift dla Custiego z fandomu bydgoskiego, w podzięce za organizowanie meetów, próbowanie ogarnięcia tego fandomu i pożyczanie mi kurtki. Zwłaszcza za pożyczanie mi kurtki <3

Ogier to OCek (ponysona?) Custosa, natomiast klacz to moja OCetka.

 

EDIT: Może mi ktoś wytłumaczyć, jak wstawiać obrazki w spoilery?

Edytowano przez Gray Picture
spoiler nie działa ;_;
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu Gray Picture napisał:

Dzisiaj kolejne bazgroły, miały być już wczoraj, ale coś było nie tak z karta SD w moim ziemniaku, którym robię zdjęcia.

  Ukryj zawartość

Wombat Andrzej z Margonem by GrayPicture

 

 

Wombat Andrzej z MMORPG Margonem, narysowany na konkurs na forum gry.

 

Spoko rysunek ^^ Też w to grasz? Na jakim świecie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...