Gray Picture

Brony
 • Content count

  552
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

292 Wzorowa

About Gray Picture

 • Rank
  Najwierniejsza służąca Wielkiego Imperium Kociego
 • Birthday 02/02/2000

Informacje profilowe

 • Gender
  Klacz
 • Miasto
  Bydgoszcz
 • Ulubiona postać
  Fluttershy, Rarity, Derpy, Chrysalis, Trixie

Recent Profile Visitors

5,977 profile views
 1. Powiedziałabym, że jaram się nowym sezonem Gry o Tron jak księżniczka Shireen na stosie, ale wcale nie opowiadam suchych żartów. Wcale.

  1. PervKapitan

   PervKapitan

   Po pożarze to często sucho jest, więc nie ma co się przejmować.

  2. Wonsz

   Wonsz

   Jaram się nowym sezonem jak katedra w Paryżu xD

 2. Taki świąteczny pro-tip dla ludzi, którzy tak jak ja nie lubią wydawać za dużo pieniędzy: prezenty chyba najtaniej wychodzi pakować w papier pakowy i dzięki temu wyglądają fajnie minimalistycznie.

  1. Favri

   Favri

   Ja polecam zrobić pudełkową wersję matrioszki. Bezcenne będzie patrzenie jak mina obdarowanemu rzednie przy otwieraniu kolejnych warstw... ALE! Nie znaczy że na końcu nie może być czegoś fajnego :)

 3. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Enter Password
 4. Przeżyłam pierwszą część wymiany. Żydzi to dziwni ludzie.

  1. Show previous comments  4 more
  2. PervKapitan

   PervKapitan

   A co dziwnego robią?

  3. Gray Picture

   Gray Picture

   Myją zęby przed śniadaniem O.o
    

   Spoiler

   A tak serio, to przede wszystkim słabo u nich z angielskim. Na całą grupę 10 dzieciaków, 4 umie dobrze, ale 2 to imigranci, którzy nie mieszkają jakoś mega długo tam, więc powiedźmy, że uch nie liczę. Potem 2, która ledwo co umie. I jest oczywiście moja perełka, która zna praktycznie tylko yes, no i thank you. Pozostali słabo, ale dało się dogadać. Nie wiem, ja bym się bała wysłać tak daleko dziecko, które tak słabo zna języki.
   Poza tym, większość z nich nie chciała jeść u nas. Bo każdy ma "swojego Żyda", który w czasie wymiany mieszka z nim.
   No, i są bardzo mało zainteresowani samą wymianą. Mam wrażenie, że część przyjechała do Polski tylko na tanie zakupy (przelicznik cen to żart). Nie umieli się zachować w miejsca, które zwiedzaliśmy, mimo że przewodnicy w większości byli bardzo dobrzy. Nawet w muzeum Polin, spora część nie potrafiła się zachować. Nawet w tej części o holokauście!

    

  4. PervKapitan

   PervKapitan

   Brzmi rzeczywiście kiepsko. Chociaż co do angielskiego to nie wiem jak u nich wygląda szkoła, a poza tym jakby wziąć polskie dzieci i przeliczyć który by potrafił się dogadać z obcokrajowcem to by wyszło to samo. U mnie w pracy zatrudnili Hindusów. Po polsku jeszcze nie umieją więc trzeba po angielsku. I jestem jedną z nielicznych, która potrafi po angielsku, więc będę jednego szkolić. :drurrp: 

   Dodam, że u nas 99% ludzi jest młodych, nawet menadżerowie, więc to nie tak, że nie mieli.

 5. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Enter Password
 6. Jaki ładny spooky styl tła.  Podoba mi się ^^

 7. @Talar masz takie wielkie łapy czy taki mały kufel?
 8. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Enter Password
 9. Ktoś coś copernicon?

 10. Poleci ktoś jakąś durną kreskówkę dla dorosłych, ale żeby była na netflix, bo jestem leniem? Mam już za sobą Rick i Morty, Rozczarowani, Nie ma jak w rodzinie, Big Mouth i Bojack Horseman.

 11. Mądrze prawi, polać mu. Inna możliwość jest taka, że Celka i Luna to narcystyczne dyktatorki, więc chciały mieć swoje podobizny na fladze, żeby każdy wiedział kto tu rządzi. Trochę jak z portretami władców na monetach.
 12. Taki przedmiot jest, ale nie przypominam sobie, żeby przez wszystkie swoje lata edukacji (kończę liceum w przyszłym roku, więc jest na bieżąco) była tam choć lekcja o seksie. A nie, raz była o tym mowa. Puszczono nam filmy z lat 90 czy 80, o tym że seks to tylko po ślubie. A poza tym, to jakieś pierdoły o przyjaźni, rodzinie, testy osobowości.
 13. Biorąc pod uwagę, ile kontrowersyjnych tematów poruszono tu naraz, zastawiam się, ile trzeba będzie czekać, aż zacznie się gównoburza, a temat spadnie z rowerka. Otwieram zakłady, osoba, która poda najbliższy czas, wygrywa talon na wiadro niczego (wiadro do zwrotu) Po co ten dwukropek w tym skrócie? Bo to od "Lesbian, Gay, Bisexual, Transgender", więc dwukropek nijak nie pasuje. Osobiście widzę sporą różnicę między byciem bronym, a byciem queer (swoją drogą, fajne słowo, bo nie trzeba się męczyć z tymi przydługimi potworkami jak "nieheteronormatywny", którym szczerzę gardzę, bo długie i brzydkie). Począwszy od tego, że oglądanie bajki o kolorowych osiołkach to wybór, a skończywszy na tym, że nikt ci za to nie odbiera praw, które mają nie-bronies. W tym postulacie raczej nie chodzi dosłownie o wyrzucanie osób niepełnosprawnych, ale o sam brak ułatwień dla nich, jak chociażby miejsca parkingowe czy specjalne toalety. Jako ktoś, kto ma niepełnosprawnych w rodzinie (bo jednak normalnie nie zwraca się zbytniej uwagi na takie rzeczy), muszę powiedzieć, że ostatnio zaczęło przybywać tych wszystkich udogodnień dla niepełnosprawnych, ale nadal w niektórych miejscach ich brakuje, niestety. Może to przez to, że mój mózg odmawia współpracy po pracy i z barku snu, ale serio nie widzę związku między tym, co piszesz, a postulatem 9, w którym jest mowa tylko o edukacji seksualnej w szkołach. 9. Rzetelna edukacja seksualna prawem każdego człowieka Żądamy wprowadzenia do wszystkich szkół i przedszkoli rzetelnej, nowoczesnej i neutralnej światopoglądowo edukacji dotyczącej ludzkiej seksualności, dostosowanej do możliwości percepcyjnych i wieku. Dobra, ja się na dzieciach nie znam. Ale mimo wszystko nie wydaje mi się to takie trudne do wytłumaczenia, nawet kilkulatkowi Dzieci chyba nie są takie głupie. *kaszl* Wydaje mi się, że sierota z domu dziecka, jest narażona na zbliżoną liczbę docinek, co adoptowana przez parę homo. *kaszl* Spację daje się tylko po znakach interpunkcyjnych, a nie przed. Tutaj dużo zależy od światopoglądu. Ja tam myślę, że ciąża i wychowywanie dziecka (okay, to opcjonalne, bo można oddać do adopcji) to trochę za duże konsekwencje, za np. jedną bezmyślną noc. Zwłaszcza, że często "z problemem" zostaje sama dziewczyna. Ale jak mówiłam, dużo zależy od światopoglądu, plus to temat na osobną dyskusję.
 14. Zaczęłam oglądać "Disenchantment" ("Rozczarowani"). Krótko mówiąc, super serial. Dawno mocno nie utożsamiałam się z jakąś postacią jak z Bean.

  1. PervKapitan

   PervKapitan

   Myślałam, że napiszesz "dawno nie byłam tak rozczarowana" xDDDDD

  2. Gray Picture

   Gray Picture

   Wykorzystałam swój przydział na "daddy joke", gdy na "jestem głodna" odpowiedziałam "a ja Klaudia" :v

 15. Byłam już na tym. Zacna animacja, polecam każdemu.