Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Gray Picture

Brony
 • Content Count

  555
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

256 Wzorowa

About Gray Picture

 • Rank
  Najwierniejsza służąca Wielkiego Imperium Kociego
 • Birthday 02/02/2000

Informacje profilowe

 • Gender
  Klacz
 • Miasto
  Bydgoszcz
 • Ulubiona postać
  Fluttershy, Rarity, Derpy, Chrysalis, Trixie

Recent Profile Visitors

7,021 profile views
 1. Gray Picture

  Nie musisz nikogo zabijać, wystarczy że napiszesz parę artykułów do ET :3 * Edit: A komiks Porcelanki jest mega super. Za każdym spojrzeniem coraz bardziej urzeka mnie mimika postaci z ostatniego kadru
 2. Kupienie kurtki dla psa to jest jednak nie taka łatwa rzecz. Większość producentów chyba myśli, że tylko yorkom jest zimno, więc większość fajnych jest za mała. Kiedy mojemu pitbulkowi też jest zimno. A jak już się znajdzie dość duża, to jest dość droga i nie ma do wyboru koloru różowego ;-;

  1. PervKapitan

   PervKapitan

   Wydaje mi się, że większość ubranek jest robiona dla psów, które mają włosy, a nie sierść, bo tym rzeczywiście jest o wiele, wiele zimniej. A to na ogół chyba małe są

  2. Gray Picture

   Gray Picture

   Może mieć to sens.

   Małe zwierzęta mają też gorszy stosunek powierzchni ciała (przez którą tracą ciepło) do objętości ciała (gdzie się wytwarza ciepło), więc też ma sens że małe pieski faktycznie bardziej marzną.

 3. Gray Picture

  Przyrodniczy kontekst do komisu: Okapi to kuzyni żyraf (a dokładniej mówiąc, oba zwierzaki należą do rodziny żyrafowatych). W przeciwieństwie do żyraf, mieszkają sobie w lasach. Jakby komuś przyszło do głowy grać z nimi w chowanego, to nie polecam, ponieważ muszą być całkiem dobre w ukrywaniu się, skoro zostały odkryte przez białego człowieka dopiero jakoś na początku XX wieku. Mają charakterystyczne paski na nogach, bardzo podobne do tych, jakie mają zebry, ale to nie znaczy, że są z nimi spokrewnione, bo jak mówiłam, bliżej im do żyraf. Niżej kilka fotek, bo to ładne zwierzę.
 4. Ktoś musi zadać pierwsze pytanie. . . . . Dokąd nocą tupta jeż? Proszę tylko poważne odpowiedzi. A tak serio, to spoko temat.
 5. Ktoś coś Bykon? W tym roku będę sobie gżdaczować

 6. Powiedziałabym, że jaram się nowym sezonem Gry o Tron jak księżniczka Shireen na stosie, ale wcale nie opowiadam suchych żartów. Wcale.

  1. PervKapitan

   PervKapitan

   Po pożarze to często sucho jest, więc nie ma co się przejmować.

  2. Wonsz

   Wonsz

   Jaram się nowym sezonem jak katedra w Paryżu xD

 7. Taki świąteczny pro-tip dla ludzi, którzy tak jak ja nie lubią wydawać za dużo pieniędzy: prezenty chyba najtaniej wychodzi pakować w papier pakowy i dzięki temu wyglądają fajnie minimalistycznie.

  1. Favri

   Favri

   Ja polecam zrobić pudełkową wersję matrioszki. Bezcenne będzie patrzenie jak mina obdarowanemu rzednie przy otwieraniu kolejnych warstw... ALE! Nie znaczy że na końcu nie może być czegoś fajnego :)

 8. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Enter Password
 9. Przeżyłam pierwszą część wymiany. Żydzi to dziwni ludzie.

  1. Show previous comments  4 more
  2. PervKapitan

   PervKapitan

   A co dziwnego robią?

  3. Gray Picture

   Gray Picture

   Myją zęby przed śniadaniem O.o
    

   Spoiler

   A tak serio, to przede wszystkim słabo u nich z angielskim. Na całą grupę 10 dzieciaków, 4 umie dobrze, ale 2 to imigranci, którzy nie mieszkają jakoś mega długo tam, więc powiedźmy, że uch nie liczę. Potem 2, która ledwo co umie. I jest oczywiście moja perełka, która zna praktycznie tylko yes, no i thank you. Pozostali słabo, ale dało się dogadać. Nie wiem, ja bym się bała wysłać tak daleko dziecko, które tak słabo zna języki.
   Poza tym, większość z nich nie chciała jeść u nas. Bo każdy ma "swojego Żyda", który w czasie wymiany mieszka z nim.
   No, i są bardzo mało zainteresowani samą wymianą. Mam wrażenie, że część przyjechała do Polski tylko na tanie zakupy (przelicznik cen to żart). Nie umieli się zachować w miejsca, które zwiedzaliśmy, mimo że przewodnicy w większości byli bardzo dobrzy. Nawet w muzeum Polin, spora część nie potrafiła się zachować. Nawet w tej części o holokauście!

    

  4. PervKapitan

   PervKapitan

   Brzmi rzeczywiście kiepsko. Chociaż co do angielskiego to nie wiem jak u nich wygląda szkoła, a poza tym jakby wziąć polskie dzieci i przeliczyć który by potrafił się dogadać z obcokrajowcem to by wyszło to samo. U mnie w pracy zatrudnili Hindusów. Po polsku jeszcze nie umieją więc trzeba po angielsku. I jestem jedną z nielicznych, która potrafi po angielsku, więc będę jednego szkolić. :drurrp: 

   Dodam, że u nas 99% ludzi jest młodych, nawet menadżerowie, więc to nie tak, że nie mieli.

 10. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Enter Password
 11. Jaki ładny spooky styl tła.  Podoba mi się ^^

 12. Gray Picture

  @Talar masz takie wielkie łapy czy taki mały kufel?
 13. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Enter Password
 14. Ktoś coś copernicon?

 15. Poleci ktoś jakąś durną kreskówkę dla dorosłych, ale żeby była na netflix, bo jestem leniem? Mam już za sobą Rick i Morty, Rozczarowani, Nie ma jak w rodzinie, Big Mouth i Bojack Horseman.

×
×
 • Create New...