Skocz do zawartości

_TK_

Recommended Posts

Howdy~!

 

Zastanawiam się czy ktoś z naszego pinknego Kraju wybiera się na Galacon 2015, który odbedzie sie jak co roku z Ludwigsburg'u (sąsiad Stutgartu) W zeszłym roku byłem całkiem sam T_T... A dwa lata temu było nas może z 7, zawsze cos ale nadal MAŁO ~!!!

Podobno ktos był jakiś koleś z łodzi , ale do dziś nie wiem kto to był.

W tami razie gorąco was zachecam do takiego wyjazdu. Możecie Spotkać wiele ciekawych osób Takich jak M.A.Larson, Peter New

 

i wiele innych Voice Aktorów albo znanych broniaczy np The Living Tombstone, JB, LazerPony,ShadyVox itd...

 

W tym roku wiadomo , że przyjedzie Daniel Ingram , czyli genialny twórca Poniaczowej Muzyki , takich chitów jak

Winter Warp Up ~!

 

Ogólne Info :

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Data--> 01/02  Sierpnia (sobota/niedziela)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Web --> http://galacon.eu/

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Web Ticket --> https://www.eventmanager-online.com/en/event/galacon-2015/if/ 

Z tego co wiem są jeszcze Bilety ale szybko się rozchodzą.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hotele -->

DJH youth hostel Ludwigsburg
rooms from 21,50€ (shared) to 27,50€

ibis Budget
rooms from 49€

NH Hotel
rooms from 69€

campuszwei - Hotel & Boardinghouse
rooms from 68€

Hotel Blauzeit
rooms from 82€

Nestor Hotel
rooms from 79€

----------------------------------------------

Jesli macie jakieś Pytania ile kasy wziąść, czym jechać , gdzie jest wygodnie zabookować hotel Piszcie~! Chetnie wam Pomogę~!

 

Brohoof /)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku byłem całkiem sam T_T.

Serio się dziwisz przy kosztach jakie ponosi osoba na niego jadąca :v Ja bym tyle ile to wszystko kosztuje przez rok nie uzbierał. To zabawa dla ludzi dużo zarabiających i dobrej znajomości językowej. Powiem tak: angielski znam bardzo dobrze, niemieckiego wcale, portfel pusty (a wiątpie że bym tyle forsy wydał na to wydarzenie. Kamputer bym se raczej kupił) Więc na mnie liczyć się raczej nie da. ;) Może gdybym zrobił grupowy wyjazd to może, może, MOŻE bym pojechał, ale wątpie że do tego dojdzie.

Edytowano przez Sajback Gray
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałem w zeszłym roku żeby pojechać. Obliczyłem sobie wszystkie koszty z tym związane, oprócz biletu to jeszcze transport, żarcie i coś bym sobie tam jeszcze kupił. Kilku znajomych było i ceny są zawrotne. Jest to zdecydowanie impreza dla ludzi operujących grubym kwitem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Serio się dziwisz przy kosztach jakie ponosi osoba na niego jadąca :v Ja bym tyle ile to wszystko kosztuje przez rok nie uzbierał. To zabawa dla ludzi dużo zarabiających i dobrej znajomości językowej. Powiem tak: angielski znam bardzo dobrze, niemieckiego wcale, portfel pusty (a wiątpie że bym tyle forsy wydał na to wydarzenie. Kamputer bym se raczej kupił) Więc na mnie liczyć się raczej nie da. ;) Może gdybym zrobił grupowy wyjazd to może, może, MOŻE bym pojechał, ale wątpie że do tego dojdzie.

 Wiesz większość ludzi się boi jechać bo koszta itd. "dla ludzi dużo zarabiających" meh raczej nie jeśli się odkłada można jechać. Kolega jedzie w tym roku na Bronycon. odkładał cały rok i jedzie. da się , da się :P A grupą wyjdzie cie jeszcze taniej. Pokój na 3 osoby wyszedł by cie na 3 dni około 150/200 zł + transport . Można się zamknąć spokojnie po niżej 1000zł i jest to możliwe tylko trzeba kombinować. Ale warto~!

Ja myślałem w zeszłym roku żeby pojechać. Obliczyłem sobie wszystkie koszty z tym związane, oprócz biletu to jeszcze transport, żarcie i coś bym sobie tam jeszcze kupił. Kilku znajomych było i ceny są zawrotne. Jest to zdecydowanie impreza dla ludzi operujących grubym kwitem.

Wiesz oliczać , a jechać to dwie różne rzeczy. Bo jak raz byłeś to już wiesz na co wydać pieniądze,  a na co nie. Obliczanie sobie " a może tyle a tyle" jest złym pomysłem. I nie, to nie jest impreza dla ludzi z grubym kwitem. Dlatego właśnie zrobiłem tego Posta, jeśli ktoś ma jakieś pytania co do wydawania kasy, jak naj taniej, wygodniej jechać .  Tak samo możesz powiedzieć np o Pyrkonie czy Magnificonie, duże Polskie Konwenty gdzie wydaje się dużo pieniędzy. Same wejściówki kosztują już ponad 65zł, osobiście wole wydać tą kasę na Wejściówkę na Galacon niż na kolejny Polski Konwent. . Jedyne co wszystkich rusza to przelicznik euro i brak chęci.

 

"Kilku znajomych było i ceny są zawrotne." wiesz jeśli chcesz Vinyla z Kolekcji to musisz dać te 35 euro = 120 zł tyle samo dał byś w Polsce (ha nie dał byś bo nie można ich kupić w naszym kraju) Pluszaki po 90/200 Euro. Zgadza się , custom pluszak w Polsce kosztuje od 100 zł do nawet 1000 zł . Więc takie przeliczanie bo DROGO jest złym pomysłem. No ale Polaczki :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

MAŁE INFO~!

 

Z tego co wiem na Galacon'ie ma pojawić się

 

Daniel Ingram (kompozytor)

ingram_1-1.210x0.jpg

 

Jayson and Jocelan Thiessen (animatorzy)

jaysonthiessen.210x0.jpg

 

Tabitha St. Germain (Rarity)

germain.210x0.jpg

http://galacon.eu/#CommunityGuests

 

Oraz ostatni ale w cale nie najgorszy~!

 

Black Gryfon

black_griffon_with_char.180x0-is.jpg

http://galacon.eu/en/news/we-have-a-visitor-from-griffon-kingdom/

______________________________________________________________

 

Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś pytania proszę pisać ~!!!!!

Edytowano przez _TK_
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma Jana z Jan Animations? Do tej pory zawsze był z ekipą  :fluttershy3:

Co do Jana na razie nic nie wiadomo, nie wiadomo nawet nic na temat ShadyVox'a

 

Ale mam nowe info~!

AppleBlum ( Michelle Creber )przyjedzie razem z BlackGryfonem~!

michelle_creber_apple_bloom_sweetie_bell

 

Niestety nie pojawi się brat  Gryfona  czyli Basic.  

Na moje pytanie czy pojawi się na Galaconie :

 

"

@MichelleCreber @BlackGryph0n @gala_con

Awesome, but I wonder if @baasikmusic will show up to?

"

Odpis:

 

"

B/|\SIK @baasikmusic 1 kwi

@_tikeyx_ @MichelleCreber @BlackGryph0n @gala_con

ha! Nope!

"

Na co ja ... jak to ja..

 

_TK_ @_tikeyx_ 1 kwi

@baasikmusic @MichelleCreber @BlackGryph0n @gala_con

but but but...

 
CBiug50WEAEREFN.png
 
 

 

Niestety.... nie znane są scieżki Basica szkoda...

Może zbyt zajety nie wiem,albo go zatkało :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...