Skocz do zawartości

[Wywiad] Seluna


BiP

Recommended Posts

Dzisiaj mamy okazję powitać naszą forumową koleżankę z różowej grupy, Selunę która zgodziła się na udzielenie wywiadu Znaczkowej Lidze  :cmc:

Phinbella, BiP, Gość.

 

Wyobraź sobie. Masz kartkę przed sobą i możliwość narysowania jednego przedmiotu symbolizujące twoje marzenia. Co narysujesz?

 

 Samolot. Uwielbiam podróżować, choć niestety, nie robię tego zbyt często. Samolot kojarzy mi się z podróżami, chociaż ja najbardziej lubię jeździć samochodem. Mogę wtedy zwiedzić jeszcze wiele innych miejsc przy okazji.

 

Masz jedno życzenie do spełnienia. Jakie to życzenie?

 

 Mieć nieskończoność życzeń!

 

Jeśli byś musiała umrzeć.. to w gronie bliskich czy w samotni?

 

W gronie bliskich. Jestem typem samotnika, ale kocham moją rodzinę. Chciałabym ich zobaczyć w ostatnich momentach mojego życia.

 

 Czym byłby świat bez zła? Czy sądzisz, że mimo iż jest destrukcyjne jest nieodzowną częścią świata, ludzi?

 

Zło jest względne. To, co uważasz za zło, dla kogoś innego może być dobrem. Świat bez zła to świat gdzie wszyscy są tacy sami. Zło jest nieodzowną cześcią ludzi. I to, że umiemy z nim walczyć odróżnia nas od zwierząt.

 

Odkryłaś ostatnio jakąś ciekawą stronę w Internecie? Na jakich stronach spędzasz najwięcej czasu?

 

Nie znalazłam żadnej ostatnio. W internecie najczęściej wchodzę na fora lub strony typu filmweb. Jak mi się wyjątkowo nudzi to wchodzę też na jakieś satyryczne, ale to rzadko.

I odwiedzam też różne blogi. Lubię czytać jak ludzie piszą o swoich poglądach  :) .

 

 O czym najbardziej lubisz rozmawiać, na jakie tematy mógłbyś dyskutować godzinami?

 

O świecie, najogólniej mówiąc. Szczególnie o amerykanistyce. Rzadko mam z kim o tym dyskutować, bo znam małoludzi o podobnych zainteresowaniach. Zazwyczaj kończy się na "Seluna, przestań gadać o tych swoich głupotach". A szkoda.

No, i lubię też rozmawiać na różne kontrowersyjne tematy.

 

Ludzie mówią, że najważniejszy jest charakter. Dlaczego tylko mówią, a tak naprawdę przywiązują ogromną wagę do wyglądu? Nie lepiej od razu "przyznać się" do patrzenia na wygląd drugiego człowieka?

 

Bo wygląd też ma znaczenie. Inaczej spojrzy się na osobę o natapirowanych blond włosach i warstwą cementu na twarzy, a inaczej na gościa o przylizanej fryzurze, który nawet na zakupy chodzi w garniturze. Nie mówię oczywiście, że znaczenie ma to czy ktoś ma krzywy nos. Chodzi mi wyłącznie o sposób ubierania się, o makijaż itp. Ludzie się nie przyznają zazwyczaj do tego, że patrzą na czyiś wygląd, bo po prostu "nie wypada".

 

Czy twoim zdaniem wiek ma wpływ na odpowiedzialność?

 

Są trzy rodzaje dorosłości: prawna, fizyczna i psychiczna. Prawna następuje po ukończeniu osiemnastu lat. Fizyczna w okresie dwunastu-piętnastu lat. Psychicznie dojrzeć można nawet w przedszkolu, można nigdy.

Więc nie, nie uważam że wiek ma wpływ na odpowiedzialność.

 

Mam nadzieje, że pytania nie są zanudzające. Jestem bardzo ciekawa twojego toku myślenia. 

 

Pytania mi się bardzo podobały, lubię się zastanawiać nad odpowiedziami  :) .

 

Co sprawiło, że zostałaś fanką MLP?

 

Pilnowałam raz mojej młodszej siostry. Moja siostra oglądała na MiniMini jakąś bajkę o słoniach czy czymś takim... W pewnym momencie włączyła się autopromocja i reklamowali jakiś nowy serial "My Little Pony". Jak byłam mała to oglądałam starsze generacje, więc wyszukałam na YouTube pierwszy odcinek i soodobało mi się.

 

Co byś zmieniła na forum, gdybyś mogła?

 

Nie wiem, w sumie... Podoba mi się na forum.

 

 Jaką postać z serialu najbardziej lubisz?

 

Rarity. Podoba mi się, że pomimo bycia taką "typową kobietą", nie est stereotypowa jak w innych kreskówkach. Mam po prostu świetny charakter. 

 

Jakie lubisz filmy, gry i muzykę?

 

 Rzadko zwracam uwagę na gatunek filmu, dla mnie liczy się czy jest dobrze zrobiony i napisany. Nie trawię tylko romansów. Gier mam mało, ale jak już kupuję to strategiczne. Do czołówki moich ulubionych gier należy Cywilizacja i Age of Empires. Po prostu je uwielbiam.

Zespoły, które słucham to: Zaz, AC/DC, Stare Dobre Małżeństwo, Adele, Mark Knopfler, Bruce Springsteen, Mela Koteluk i rzadziej Avenged Sevenforth. Jak widać jest dość duża rozbieżność gatunkowa  :D . Nie słucham tylko elektronicznej i czystego popu typu Katy Perry.

 

Czy zdażyło Ci się kiedyś ostro pokłócić z kimś na forum? 

 

Nie przypominam sobie.

 

 Opowiesz o historii swojego nicku?

 

Kiedyś bardzo interesowałam się mitologiami. Teraz też, ale nie tak jak kiedyś. Bardzo lubię noc, więc mój nick wziął się od połączenia imion dwóch bogiń księżyca - Seleny i Luny.

 

 Dlaczego wybrałaś  akurat dział Derpy?

 

Weszłam na forum, zobaczyłam ogłoszenie i stwierdziłam "Derpy to taka fajna postać, co mi szkodzi wysłać podanie?" Wysłałam i się udało.

 

Co sądzisz o współpracy między działami?

 

Uważam to za świetny pomysł, szczególnie że ostatnim razem działy kucykowe przymierają.

 

W imieniu Znaczkowej Ligi, dziękuję za wywiad i poświęcony czas.

:cmc: pozdrawiają! 

Edytowano przez BRONIESiPEGASIS
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...