Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Sign in to follow this  
Silver Shield

V Wałbrzyski Ponymeet

Recommended Posts

background714.png

Po kolejnym roku kopania pokaźnej, o dziwo zliczonej masy minimeetów zbliżamy się do odkrycia wyjątkowego, dotychczas nieeksploatowanego na naszych ziemiach złoża. Coalminer - najbardziej pracowity kucyk w Wałbrzychu - dwoi się i troi, aby dołączyć do zaszczytnego grona księżniczek, w których miastach odbywają się zorganizowane ponymeety. Dla wałbrzyskiego fandomu oznacza to tyle, że po 52 tygodniach od pamiętnej wyprawy na zamek Stary Książ znów czeka nas spotkanie - V Wałbrzyski Ponymeet.
Odbędzie się on dnia 6 czerwca 2015r. o godz. 10.00 w siedzibie Rady Wspólnoty Samorządowej „Śródmieście” przy ul. Bolesława Chrobrego 1/6 w Wałbrzychu.
W planach jest wiele ciekawych paneli, konkursów oraz kucykowych gier. Zapraszamy do wzięcia udziału między innymi w kompleksowym panelu rysowniczym. Pierwszą część poprowadzi Ignis Lamina (traditional art), a drugą Conrie (digital art). Obowiązkową dawkę osobliwego, “jelitarnego” humoru oraz informacji o lokalnej społeczności zapewni podczas swojego panelu główny organizator imprezy - Silver Shield, z kolei szampańską kucykową imprezę rozkręci Mrozo wraz z fandomową muzyką oraz turniejem Dance Dance Revolution (nie mylić skrótu z Niemiecką Republiką Demokratyczną).
Zostały nam również wolne miejsca w terminarzu spotkania. Masz pomysł na ciekawy panel? Możesz go zrealizować właśnie na naszym Ponymeecie. Wystarczy, że wypełnisz formularz na stronie internetowej Bronies Wałbrzych. Za jego pomocą możesz również zgłosić się jako helper albo ochroniarz, do czego gorąco zachęcamy.
Rejestracjaarrow-10x10.png na Ponymeeta z możliwością zakupu biletu online poprzez serwis Przelewy24 (5 zł rabatu), jak i wszelkie informacje o spotkaniu są dostępne na oficjalnej stronie internetowej: http://bronies.walbrzych.pl
Wydarzenie na Facebooku: http://facebook.com/events/391359934368809/
Grupa Bronies Wałbrzych na Facebooku: http://facebook.com/bronies.walbrzych/

Edited by Silver Shield

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yay, wreszcie coś blisko mnie, postaram się wpaść. Pytanko czy osoby "niepełnoletnie" mogą przyjść na meeta?

Edited by DaringDo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pewnie, wszyscy są mile widziani  :fluttershy5: Zgodnie z regulaminem jako osoba niepełnoletnia musisz jedynie przynieść na meeta zgodę od rodzica lub prawnego opiekuna. Wzór będzie udostępniony na naszej stronie internetowej. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sorka panowie że pytam ale co jest z tą zgodą? Do meeta niecałe dwa tygodnie zostały a jest szansa że się pojawię :yay:

Edited by DaringDo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...