Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Imoen Svartheim

Uczeń Isena Pana Chaosu. Czyli Imoen.

Recommended Posts

A więc przedstawmy się.

Istotną sprawą jest, że kocham czyta. Jestem wybredny i wyselekcjonowany, a moim ulubionym gatunkiem są Fantasy. 

I to wszystko wszystko co mogę napisac smiertelnikom. Reszta jest zapisana w księdze Svartheim.

Dowiecie się więcej w swoim czasie.

• Upvote 1

Mój kolega Isen powiedział o tym forum i razem zrobilismy mi konto z tego samego konta. Pomagał mi pisac.

Tworzymy razem prawdę magii, więc wiadomo, że mamy podobne nazwy, i profilowe. Ja robiłem je w gimpie.

no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?

Edited by Nadczłowiek Wanadu

Guest ChrisEggII

Przedstawia on obrazki z naszego swiata.

:derp6:

Czy mam przez to rozumieć, że jeden jest tulpą drugiego i piszecie z wonderlandu?

Wasz świat powinien przeżyć Noc Św. Bartłomieja. Taka przyjacielska rada.

Bardzo kulturalne święto. Istoty magiczne wręcz lgną do każdego, kto zna to święto, a będą oddane jeszcze bardziej tym, którzy wiedzą, jak świętować.

Czy słyszałeś o magicznym rytuale?

Podobno jeśli napiszesz :otaku : bez spacji przed dwukropkiem to uzyskasz dostęp do potężnych mocy.

• Upvote 2

O piękny przykład pisania z tego samego IP. Albo masz brata i piszecie z tej samej sieci domowej. Albo jest to perfidne multi. Za multikonta są poważne kary w postaci %% i banów.

Czy nie chciałby pan porozmawiać chwilę o naszym panie i władcy, Lordzie Szatanie?

Nieeeeeeeeeeeee mam tego MULTIKONTA!!!!!!!!!! 

A więc przyszedłem do domu Isena i on powiedział mi o tym forum. Przedstawił je atrakcyjnie, więc założyłem konto. Teraz przygląda się tematowi i się dziwi dlaczego od razu taka afera. Tylko mi pomagał i uczył jak pisac.