Skocz do zawartości

Wyciek 100 odcinka!


Clicker

Recommended Posts

Heh, nie ma tu nic. :5N9ul:  Ale skoro już ktoś tu wszedł...

Willkommen, bonjour, cześć. Iza jestem, lat 12. Trochę późno się witam, na forum jestem już z 4 miesiące, no ale czemu nie...

Moja historia z kucykami zaczęła się tak: pewnego dnia siedziałam sobie przed telewizorem i z nudów przełączałam kanały. Trafiłam na Minimini, gdzie właśnie puszczali reklamę jakiegoś kucykowego konkursu. Pamiętam, że był tam Kredens i zdiscordowane kucyki. Zaciekawiło mnie to, nawet bardzo, i wieczorem zasiadłam ponownie do telewizora, aby obejrzeć odcinek (już nie pamiętam jaki).

Pierwszą kucykową stroną na jaką trafiłam była polska MLPWikia (luty-marzec 2013) i właśnie dzięki niej odkryłam i obejrzałam cały 3 sezon z polskimi napisami (do dziś pamiętam... najpierw The Crystal Empire, zaraz potem Magical Mystery Cure  :grumpytwi: ). Fandom odkryłam gdzieś tak pod koniec marca tego samego roku, wciąż jednak będąc zielona w niektórych sprawach (po co temu brązowemu kucowi ta budka telefoniczna?), ale szybko zrozumiałam kto jest kim i o co biega. W maju obejrzałam cały 3 sezon z dubbingiem, a miesiąc później Equestria Girls z napisami. W tym samym momencie natrafiłam na For Glorious Equestria. Regularnie wchodząc na tą stronę dowiedziałam się o sezonie 4 i o... streamach (TO TAKIE CUŚ WOGÓLE ISTNIEJE?!) W czasie jego emitowania założyłam Deviantarta (16 kwietnia, pod nickiem Clickerpony) i zaczęłam wrzucać arty. Następnie było Rainbow Rocks, polski dub, no i MLPPolska. Długo zastanawiałam się, czy założyć konto, ale... myślę że widać.

Gratuluję tym, którzy przeczytali tą ścianę tekstu :twilight2: Pozdrawiam!   

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! Pozwól, że zadam Ci trochę pytań:

 

1.

 

tych słów wnioskuję, że znasz niemiecki i francuski. Czy umiesz mówić w innych językach zagranicznych?

 

 

 

 

Naprawdę, po twoim stylu wypowiedzi nie widać, że masz 12. lat. Wnioskuję więc z tego tyle, że czytasz dużo książek. Jakie są twoje ulubione?

 

 

 

 

Co sądzisz o tej części serialu?

 

 

 

 

Jaki był pierwszy fanfik, jaki przeczytałaś? Jaki jest twój ulubiony? Który rodzaj twórczości wolisz: fanfik, czy grafikę?

 

 

 

 

Dziękuję. Spójrz sobie na dyskusje - to, co napisałaś nie jest nawet niskim murkiem!

 

P.S.:

 

 

 

 

Naprawdę, nie musisz się reklamować w ten sposób. Czy naprawdę tak ciężko założyć zwykły temat powitalny, zamiast wywoływania zawodu u ludzi?

O te jezyki tez sie pytam :)

Ps: Czesc, hallöchen, bonjour :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Z tych słów wnioskuję, że znasz niemiecki i francuski. Czy umiesz mówić w innych językach zagranicznych?

Nie. To są jedne z tych niewielu słów, które znam. :twiblush:  Za to świetnie mówię po angielsku, a w gimnazjum będę uczyć się hiszpańskiego.  

 

2.Naprawdę, po twoim stylu wypowiedzi nie widać, że masz 12. lat. Wnioskuję więc z tego tyle, że czytasz dużo książek. Jakie są twoje ulubione?

"Hobbit" Tolkiena i "Doktor Jekyll i pan Hyde" Stevensona. Czasami czytam też pisemko "Świat Wiedzy".

 

3.Co sądzisz o tej części serialu?

Mój najmniej ulubiony sezon. Chyba tak naprawdę podobał mi się tylko "The Crystal Empire".

 

4.Jaki był pierwszy fanfik, jaki przeczytałaś? Jaki jest twój ulubiony? Który rodzaj twórczości wolisz: fanfik, czy grafikę?

Fanarty rules! :) Fanfików nie czytam prawie wcale, jeśli już jakieś czytam, to bardzo krótkie.

No i przeczytałam Rainbow Factory ;-;

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam cię serdecznie w naszych skromnych progach~  :fluttershy5:

Życzę wielu miło spędzonych chwil. Chociaż ty już nas trochę znasz skoro siedzisz tu od jakiegoś czasu. 

 

W każdym razie, korzystając z okazji, zadam kilka pytanek. Ot, bo lubię zadawać pytanka~ 

1. Jaki jest twój ulubiony kucyk?

2. Ulubiona zła postać z serialu?

3. Ulubiona księżniczka z serialu? 

4. Ulubiona zła postać poza fandomem? 

5. Lubisz sowy i arbuzy? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma setnego odcinka :octcry: A tak pozatym to Witaj :vinylhug: Myśle że na długo nigdzie się  nie wybierzesz :) Pozwolisz że zadam tobie dwa pytanka?
1.Słuchasz fandomowej muzy? Jeśli tak to ulubiona nuta?

2.Lubisz DJ-PON3? :djpon3:

Edytowano przez Degtarev
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o ulubiony czarny charakter z innych uniwersów niż MLP. 

Aaaaaaa. W takim razie:

Major Nixel!

QOkwNmZ.png

No i oczywiście cybermeni (tak, mam 12 lat i oglądam Doctora Who).

 

1.Słuchasz fandomowej muzy? Jeśli tak to ulubiona nuta?

2.Lubisz DJ-PON3?

 

1. Słucham dość rzadko, zazwyczaj kiedy rysuję :) A ulubionych piosenek mam całe mnóstwo...

2. Nie obrazisz się, jeśli powiem, że nie za bardzo? :flutterblush:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...