Skocz do zawartości

Nowy na forum.


Michał Mac

Recommended Posts

@Jaskier

 

Well. Właściwie to nie jest tak, że jej nie lubię. Jest po prostu nudna. Zachowuje się jak typowy nastolatek szukający uwagi bądź typowa chłopczyca. Po prostu nie ma żadnego unikatowego czy ciekawego charakteru. Co więcej - przez odcinek z Tankiem jestem skłonna ją bardziej polubić.

Dla mnie jest specjalna mimo wszystko. A o Tanku już za dużo rozmawialiśmy- odcinek nie powinien tak się potoczyć, koniec.

 

 

 

Co masz na myśli?  :v

Proszę o więcej takich rzeczy jak to:

 

Był sobie raz pewien Mac,

Lubił bardzo błękitną klacz.

Uważał ją za twardą, silną!

Atoli przybyło być jej niestabilną.

Emocje naszej bohaterki poszły w górę,

Płacz jej, smutek stworzyły brawurę!

Michał nie wierzy, że to jego luba,

Ona nie jest taka! To wam się nie uda!

Niestety jednak, miłość ślepa,

Nie ma racji nasz przylepa,

Bom zakochał się nie w tej klaczy

A w myślach swoich, więc cudaczy.

 

 

 

Na forum masz cały dział poświęcony fanfickom.

Tutaj masz spis.

Dzięki.

@Uszatka
Dzięki, zawsze się coś znajdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dla mnie jest specjalna mimo wszystko. A o Tanku już za dużo rozmawialiśmy- odcinek nie powinien tak się potoczyć, koniec.

Według Ciebie owszem, według mnie już niekoniecznie. A, zapomniałabym napisać, ale w RD uwielbiam jej element - lojalność. Co prawda nie okazuje tego za bardzo, jednak zawsze uwielbiam postacie, które stawiają sobie lojalność i przyjaźń na pierwszym miejscu - może dlatego że kojarzą mi się ze mną.

 


Proszę o więcej takich rzeczy jak to:

Do tego trzeba natchnienia, weny, tematu. O czym miałabym pisać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jaskier

Według Ciebie owszem, według mnie już niekoniecznie. A, zapomniałabym napisać, ale w RD uwielbiam jej element - lojalność. Co prawda nie okazuje tego za bardzo, jednak zawsze uwielbiam postacie, które stawiają sobie lojalność i przyjaźń na pierwszym miejscu - może dlatego że kojarzą mi się ze mną.

No widzisz. Nazwałaś to "ślepą miłością".

 

Do tego trzeba natchnienia, weny, tematu. O czym miałabym pisać?

O Rainbow. Coś o chmurach i wiesz, lataniu na przykład. Proszę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To nie żadna inspiracja :|

 

Jesteś poetą! Na pewno zdołasz coś z siebie wykrzesać. Pomyśl o nim. Jak on na ciebie liczy. Wyobraź sobie RD śmigającą w chmurach, pozostawiającą za sobą ślad tęczy. Poczuj tę moc, tę prędkość i aerodynamiczność! 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jesteś poetą! Na pewno zdołasz coś z siebie wykrzesać. Pomyśl o nim. Jak on na ciebie liczy. Wyobraź sobie RD śmigającą w chmurach, pozostawiającą za sobą ślad tęczy. Poczuj tę moc, tę prędkość i aerodynamiczność! 

RD jest nudna. Nudne rzeczy mnie nie inspirują :v Toż jest brak szacunku dla barda. Znów coś pięknego wymyśle i będzie wytykanie błędów. Eh, bądź poetą w tych trudnych czasach~

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


RD jest nudna. Nudne rzeczy mnie nie inspirują Toż jest brak szacunku dla barda. Znów coś pięknego wymyśle i będzie wytykanie błędów. Eh, bądź poetą w tych trudnych czasach~

 

To ja mu coś napiszę. Na pewno nie dorównam twojemu poziomowi, ale mam wenę, bo polubiłam RD dzięki temu odcinkowi z Tankiem~ 

 

*ekhem ekhem* 

 

Gdy chmur kłęby zbierają się na niebie 

To piękne stworzenie znów gna przed siebie 

Skrzydłami uderza z gracją i wdziękiem 

I niebo rozbrzmiewa jej lotu dźwiękiem

 

A ja patrzę. 

 

Patrzę jak leci niepomna na troski

Jak delikatna bryza układa jej włoski 

Jak chmura za chmurą rozpada się w pył 

Zostawia ślad, gdzie pegaz ten był 

 

Tęczowy jej ogon i grzywa tęczowa 

Zostawia za sobą ślad piękny, a słowa 

Nie są w stanie opisać tej sceny

Gdy niebo tęczowym kolorem się mieni 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mu coś napiszę. Na pewno nie dorównam twojemu poziomowi, ale mam wenę, bo polubiłam RD dzięki temu odcinkowi z Tankiem~ 

 

*ekhem ekhem* 

 

Gdy chmur kłęby zbierają się na niebie 

To piękne stworzenie znów gna przed siebie 

Skrzydłami uderza z gracją i wdziękiem 

I niebo rozbrzmiewa jej lotu dźwiękiem

 

A ja patrzę. 

 

Patrzę jak leci niepomna na troski

Jak delikatna bryza układa jej włoski 

Jak chmura za chmurą rozpada się w pył 

Zostawia ślad, gdzie pegaz ten był 

 

Tęczowy jej ogon i grzywa tęczowa 

Zostawia za sobą ślad piękny, a słowa 

Nie są w stanie opisać tej sceny

Gdy niebo tęczowym kolorem się mieni 

 

Ja potrzebuję też buffa w postaci bursztynowego bądź przeźroczystego płynu, ewentualnie coś dobrego i pożywnego na żołądek, z żołądka do serca, a z serca do ballady~ 

Pięknie <3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jaskier

Że....was?

Znowu za szybko piszę- chodziło mi o to, że nazwałaś moje uwielbienie RD ślepą miłością. Nieważne.

 

To nie żadna inspiracja :|

To zastanówmy się. Nie znam Cię wcale, ale spróbuję. Spójrz na niebo za dnia, w nocy. Wyluzuj, wyczyść myśli. Pomyśl o prędkości, Rainbow Dash, tęczy na niebie. O drzemce na chmurce, o spokoju i ciszy. O tym, jak fajnie by było latać i widać wszystko z góry. Że można by było zatrzymać się na każdej chmurce i widzieć to, czego nie można zobaczyć na co dzień w naszym świecie [z góry]. I patrzeć na góry, łąki, a niekoniecznie miasto.
Proszę... Wiem, że jestem dla Ciebie szarym internautą, który prosi o "nudy", ale proszę...
 

@Uszatka

Jesteś poetą! Na pewno zdołasz coś z siebie wykrzesać. Pomyśl o nim. Jak on na ciebie liczy. Wyobraź sobie RD śmigającą w chmurach, pozostawiającą za sobą ślad tęczy. Poczuj tę moc, tę prędkość i aerodynamiczność! 

Dziękuję! To też jest dobre. (dla mnie)
 

@Jaskier

RD jest nudna. Nudne rzeczy mnie nie inspirują :v Toż jest brak szacunku dla barda. Znów coś pięknego wymyśle i będzie wytykanie błędów. Eh, bądź poetą w tych trudnych czasach~

No przecież nie jest taka zła znowu. Pomyśl o jej życiu, o tym, co powyżej napisałem. Jak wygląda jej codzienność, wynieść z tych dni piękno!...
W poprzednim nieco nie zrozumiałem co napisałaś ("miłość ślepa" a "zakochanie się w myślach, nie w niej" to raczej przeciwności, chociaż...).
Ja nie oceniłem tego źle, zachwyciłem się. Tylko zacząłem pisać, że "to to tak, a nie tak" i wyszło, że zhejtowałem.

 

 

To ja mu coś napiszę. Na pewno nie dorównam twojemu poziomowi, ale mam wenę, bo polubiłam RD dzięki temu odcinkowi z Tankiem~ 

 

*ekhem ekhem* 

 

Gdy chmur kłęby zbierają się na niebie 

To piękne stworzenie znów gna przed siebie 

Skrzydłami uderza z gracją i wdziękiem 

I niebo rozbrzmiewa jej lotu dźwiękiem

 

A ja patrzę. 

 

Patrzę jak leci niepomna na troski

Jak delikatna bryza układa jej włoski 

Jak chmura za chmurą rozpada się w pył 

Zostawia ślad, gdzie pegaz ten był 

 

Tęczowy jej ogon i grzywa tęczowa 

Zostawia za sobą ślad piękny, a słowa 

Nie są w stanie opisać tej sceny

Gdy niebo tęczowym kolorem się mieni 

DZIĘKI!!
DZIĘKI!!!
*oklaski*
Bardzo lubię takie utwory!
Piękne słowa...
Dziękuję!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Znowu za szybko piszę- chodziło mi o to, że nazwałaś moje uwielbienie RD ślepą miłością. Nieważne.

Ale to nie ma nic do tego, co ja wcześniej napisałam o_O Pisałam wtedy o samej RD, nie o Tobie...

 

 


To zastanówmy się. Nie znam Cię wcale, ale spróbuję. Spójrz na niebo za dnia, w nocy. Wyluzuj, wyczyść myśli. Pomyśl o prędkości, Rainbow Dash, tęczy na niebie. O drzemce na chmurce, o spokoju i ciszy. O tym, jak fajnie by było latać i widać wszystko z góry. Że można by było zatrzymać się na każdej chmurce i widzieć to, czego nie można zobaczyć na co dzień w naszym świecie [z góry]. I patrzeć na góry, łąki, a niekoniecznie miasto.
Proszę... Wiem, że jestem dla Ciebie szarym internautą, który prosi o "nudy", ale proszę...

:octcry:

 


No przecież nie jest taka zła znowu. Pomyśl o jej życiu, o tym, co powyżej napisałem. Jak wygląda jej codzienność, wynieść z tych dni piękno!...
W poprzednim nieco nie zrozumiałem co napisałaś ("miłość ślepa" a "zakochanie się w myślach, nie w niej" to raczej przeciwności, chociaż...).
Ja nie oceniłem tego źle, zachwyciłem się. Tylko zacząłem pisać, że "to to tak, a nie tak" i wyszło, że zhejtowałem.

I uraziłeś moją delikatną, niczemu winną, poetycką i bardzią duszę D:

 


Kurczę, aż poczułam się w tym momencie bardem. Publiczności podoba się moje dzieło~ 

Możesz być Oczko, będziemy zalewać forumę balladami :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Uszatka

Kurczę, aż poczułam się w tym momencie bardem. Publiczności podoba się moje dzieło~  :lunaderp:

Bo jest o RD. Bo zrobiłaś to, co sprawia mi czystą przyjemność. Bo jest ładny i ładnie opisuje. Dziękuję! A głupio mi prosić o więcej... *błagalna mina*  :OTE2F:
@Jaskier

 

Ale to nie ma nic do tego, co ja wcześniej napisałam o_O Pisałam wtedy o samej RD, nie o Tobie...

Nieważne, NIEWAŻNE!
 

 

 

:octcry:

Zachęciłem?... Proszęęęę...
 

 

 

I uraziłeś moją delikatną, niczemu winną, poetycką i bardzią duszę D:

Nieeee, proszę, nie! Ja... Nieważne, proszę tylko o napisanie jeszcze jednego takiego utworu o RD...
 

 

 

Możesz być Oczko, będziemy zalewać forumę balladami  :v

Byle o kucykach, jestem za!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Thornix

Witaj!

Uczęszczasz na Ponymeety?

Cześć!

Nie uczęszczam, chociaż chciałbym. Walczy tutaj myśl "co mi tam" vs "lepiej nie". Aczkolwiek gdybym mógł to czemu nie.
Ogranicza mnie: dyskrecja (jak to wytłumaczysz rodzicom chociażby, nie chcę nawet próbować), niepełnoletność (sam się nie zawiozę), odległość, czas.

Edytowano przez Michał Mac
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Thornix

I co? Pytania typu "jak można uwielbiać kucyki, jak można jeździć na ponymeety?!?", tak?

Co sądzisz o Rainbow Dash? :rd7:

Hm...zanim powiedziałem wprost na CZEGO zlot naprawdę idę trochę minęło...jak szedłem na drugi czy tam trzeci...Rodzice to praktycznie olali tylko czasem jest to tematem różnych żartów z ich strony...

Co sądzę o Rainbow...długoby gadać :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Thornix

Hm...zanim powiedziałem wprost na CZEGO zlot naprawdę idę trochę minęło...jak szedłem na drugi czy tam trzeci...Rodzice to praktycznie olali tylko czasem jest to tematem różnych żartów z ich strony...

Co sądzę o Rainbow...długoby gadać :D

Serio? Nic więcej? Ja bym nie ryzykował...
Co do Rainbow: pisz, nawet nie wiesz, z kim gadasz ;) (czytaj: tytuł użytkownika)
I nie wiem, jak to robisz, ale o 15. sprawdzałem, czy nie ma niczego nowego- a Ty napisałeś odpowiedź o 14.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Thornix

Serio? Nic więcej? Ja bym nie ryzykował...

Co do Rainbow: pisz, nawet nie wiesz, z kim gadasz ;) (czytaj: tytuł użytkownika)

I nie wiem, jak to robisz, ale o 15. sprawdzałem, czy nie ma niczego nowego- a Ty napisałeś odpowiedź o 14.

Tego dnia akurat wcześniej byłem w domu, więc napisałem :D

Hm...Rainbow...Mam o niej trochę różne opinie. Lubię ją ze względu na to że dąży do tego by spełnić swe marzenie (mimo iż czasem to lekceważy) oraz za to że reprezentuje element lojalności, co według mnie w tym świcie jest cechą coraz rzadszą. Co prawda ona sama momentami w pewnych sprawach nie postępuje do końca zgodnie ze swoim elementem, lecz tu już się czepiam :v Momentami jest również strasznie impulsywna, co też mi się trochę w niej nie podoba...ok, tak na szybko to tyle :v

Przy okazji, na swoim profilu napisałeś że lubisz gry, wymienisz jakieś tytuły? I co sam sądzisz o RD? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Thornix

Tego dnia akurat wcześniej byłem w domu, więc napisałem :D

Hm...Rainbow...Mam o niej trochę różne opinie. Lubię ją ze względu na to że dąży do tego by spełnić swe marzenie (mimo iż czasem to lekceważy) oraz za to że reprezentuje element lojalności, co według mnie w tym świcie jest cechą coraz rzadszą. Co prawda ona sama momentami w pewnych sprawach nie postępuje do końca zgodnie ze swoim elementem, lecz tu już się czepiam :v Momentami jest również strasznie impulsywna, co też mi się trochę w niej nie podoba...ok, tak na szybko to tyle :v

Przy okazji, na swoim profilu napisałeś że lubisz gry, wymienisz jakieś tytuły? I co sam sądzisz o RD? :D

Co do Rainbow: uważam ją za chodzący ideał. Bardzo krótko (i jakże szczerze) się streściłem :) Kilka/naście osób może potwierdzić :DDDD
Co do gier: Assassin's Creed wszystkie poniżej 3., gry, które nie mają trzeciej części (if you know what I mean), GTA stare (5-tkę kiedyś może kupię), Need For Speedy stare (np. "nowy" MW mi się nie podoba), Minecraft, Mortal Kombat 9, Gothic (zmierzch bogów+4ta część NIE wliczać), Re-volt (haha), Hitman (tyci, Blood Money), i może coś by się jeszcze znalazło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Thornix

Co do Rainbow: uważam ją za chodzący ideał. Bardzo krótko (i jakże szczerze) się streściłem :) Kilka/naście osób może potwierdzić :DDDD

Co do gier: Assassin's Creed wszystkie poniżej 3., gry, które nie mają trzeciej części (if you know what I mean), GTA stare (5-tkę kiedyś może kupię), Need For Speedy stare (np. "nowy" MW mi się nie podoba), Minecraft, Mortal Kombat 9, Gothic (zmierzch bogów+4ta część NIE wliczać), Re-volt (haha), Hitman (tyci, Blood Money), i może coś by się jeszcze znalazło.

Assain do trzeciej częśći, gothic też tylko do 3 (zmierzch bugów,fuj)...ciekawe kiedy gaben nauczy się liczyć do 3...jeżeli chodzi o to już lubię twój gust do gier XD Przy okazji...team fortress...12 liter...w grze jest 9 klas...12-9=3...wiesz co to znaczy?!

TEAM FORTRESS 3 CONFIRMED...zaraz..coś chyba pomyliłem...

Przy okazji,może porozmawiamy na PW by tu bałaganu nie robić? :v

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Thornix

Assain do trzeciej częśći, gothic też tylko do 3 (zmierzch bugów,fuj)...ciekawe kiedy gaben nauczy się liczyć do 3...jeżeli chodzi o to już lubię twój gust do gier XD Przy okazji...team fortress...12 liter...w grze jest 9 klas...12-9=3...wiesz co to znaczy?!

TEAM FORTRESS 3 CONFIRMED...zaraz..coś chyba pomyliłem...

Przy okazji,może porozmawiamy na PW by tu bałaganu nie robić? :v


Hm... Mam średnią 3.8(3). Jaka liczba się cały czas powtarza? HL3 POTWIERDZONY!
Chociaż mi najbardziej zależy na Portalu... Hm... Ile przycisków funkcyjnych (pod ekranem) ma smartfon?

3! PORTAL 3 POTWIERDZONY! Nareszcie trochę GLaDOS będzie! ;D



Jak chcesz to pisz, bo i tak nie mam co robić w fandomie. W każdym temacie możesz. A jak piszesz o Rainbow Dash to tym bardziej pisz bez ograniczeń, nawet gdyby to była książka :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...