PervKapitan

Brony
 • Zawartość

  1827
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

2105 Cutie Mark Crusaders - Łowcy Reputacji! YAY!

O PervKapitan

 • Ranga
  PervKapitan
 • Urodziny 28.10.1995

Kontakt

 • Instagram
  pervkapitan

Informacje profilowe

 • Płeć
  Neko
 • Miejsce zamieszkania
  Opole
 • Zainteresowania
  Gry, filmy (westerny, horrory, animowane), seriale animowane, zwierzęta, zjawiska paranormalne, tworzenie własnego świata i OCków, jedzenie i picie
 • Ulubiona postać
  Applejack, Pinkamena, Luna, Derpy, Chrysalis, Sombra

Ostatnio na profilu byli

8677 wyświetleń profilu
 1. Ocenianie powierzchowne to coś, czego nienawidzę. Szczególnie, że dziś to zawsze idzie w negatywnym kierunku. Czy to chodzi o ubiór czy co innego. Jedno zdanie nawet i drugi człowiek potrafi powiedzieć o Tobie wszystko, nie znając Cię w ogóle. Jeśli chodzi o ubieranie się samej to owszem, robię to tak by czuć się sobą, rzadko kiedy założę coś, co uważam, że do mnie nie pasuje. To samo z fryzurą i ogólnie wyglądem. Nie robię tego po to, żeby ktoś mnie oceniał, a po prostu bardziej dla siebie, albo żeby jakoś się rozróżniać, bo każdy człowiek jest inny od drugiego, ale coś musi rozróżniać. Naprawdę wisi mi to, czy chłopak nosi rurki czy dres, chociaż przez większość ludzi byłby już oceniony na 5 zdań "pewnie robi to, pewnie lubi tamto" i zapewne byliby w błędzie. Rani tym ubiorem kogoś? Nie. Więc co Ci to przeszkadza, że ktoś lubi nosić coś innego niż Ty?
 2. QM jest od uwaga... szybkich meczy. Dołączasz i wychodzisz kiedy Ci się podoba, nie zwracasz WIĘKSZEJ uwagi na zwycięstwo, chociaż fajnie wygrać, bo exp więcej. Nie przejmujesz się pickami, grasz czym chcesz. Gdyby Blizzardowi to nie pasowało to by to zmienili, ale no niestety nie po to zrobili QMy i Rankedy by ludzie srali się i spinali na QMach o wszystko co się da. Serio spinać się że straciło się 5 sekund życia i jeszcze za to exp więcej się dostało?
 3. Na tym polega qm...
 4. Po cholerę? W czym to właściwie przeszkadza? Dostajesz przez to dość sporo exp za 10 sekund meczu bo skład uzupełniłeś. A nie odejmuje Ci się nic. Chyba że kogoś boli dostanie porażki w qmach do statów
 5. Z początku była moją ulubioną klaczką, ale dość szybko mi się ona znudziła. W ogóle minimalny rozwój postaci, ale na to cierpi większość bohaterek, przez co jej wady tylko bardziej się uwydatniły i zaczęły mi przeszkadzać.
 6. Nie sugeruj się opiniami innych, to często tak zwani niedzielni gracze, które nie są przyzwyczajeni do "trochę trudniejszych" wyzwań. Jak napisał 1stChoice, jest o wiele, wiele więcej trudnych gier, szczególnie starych. Rayman 1, Battletoads, można wiele wymieniać, Cuphead przy tym jest bardzo łatwy. Dla mnie Run n Guny to koszmar, jak bossowie już mi nawet łatwo idą to zawsze pruje flaki na tym D: Przepraszam, muszę to napisać, ale najbardziej seksowym bossem jest Cala Maria
 7. Cuphead "Don't deal with the devil" czyli platformówka zespołu StudioMDHR. Co to dużo mówić? Klimat audiowizualny jest perfekcyjny, nawiązujący do amerykańskich kreskówek lat '30, tamtejszego wieku. Postacie, soundtrack, dźwięki uderzania, dużo wymieniać, bardzo ładna ilość szczegółów. Animacja ręcznie rysowana poklatkowo, akwarelowe tła, to coś, co naprawdę sprawia, że gra jest wyjątkowa i ma niepowtarzalny klimat. Fabularnie polega na tym, że chciwy jak żyd (mimo, że to jego niewinny brat ma nos jak żyd), uzależniony od hazardu, podpuszczony przez kostkogłowego King Dice'a zamierza zagrać z samym Diabłem o swoją oraz swojego brata (nawet nie pytając o zgodę, właściwe Mugman - jego brat - błagał go, by tego nie robić). Oczywiście przegrywa, błagając, by jednak nie zabierał ich dusz. Diabeł zastanawia się chwilę, po czym mówi, że jest coś innego, co by mogli mu dać. I tu zaczyna się nasza rozgrywka, bo to, co mamy mu dać to kontrakty pozostałych dusz, które zostały mu sprzedane. Czyli zbieramy kontrakty z bossów, których pokonamy. No to cóż. Jak wrażenia? Ktoś grał, ktoś przeszedł? Jaki boss był ulubionym pod względem designu, jaki był ulubiony pod względem rozgrywki? Czy lubicie Run n Guny? Itp itd.
 8. @Ziemowit "Don't regret your past -- learn from it." ~ Solid Snake Przypominasz trochę mnie za młodu. Ale nie chce tutaj swojej historii przytaczać. Cahan i Solid mają rację.
 9. Nie żeby co, ale niemal wszystkie bohaterki co odcinek zapominają czego się uczyły. I to już jest powoli coraz gorsze.
 10. Drwal wraca 22 listopada. Jakby ktoś lubił :fluttershy5:

 11. Witam! Chętnie dowiem się, czego studiujesz. Nie wstydź się. Dla motywacji powiem, że ja chciałam studiować medycynę, a skończyłam w maku, po tym jak nie dałam rady na najłatwiejszym kierunku na świecie (czyt. informatyka). Przy okazji zapytam czy lubisz grać w gry komputerowe, a jeśli tak to czy masz jakąś ulubioną/serię? Jakie gatunki preferujesz? Czego w grach szukasz?
 12. [UWAGA WULGARYZMY]

 13. Jezu, mam nadzieję, że będzie tego więcej. To jest cudowne Wiadomo coś o tym czy to będzie seria czy jak?