PervKapitan

Brony
 • Zawartość

  1789
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1980 Legenda Forum

O PervKapitan

Kontakt

 • Instagram
  pervkapitan

Informacje profilowe

 • Płeć
  Neko
 • Miejsce zamieszkania
  Opole
 • Zainteresowania
  Gry, filmy (westerny, horrory, animowane), seriale animowane, zwierzęta, zjawiska paranormalne, tworzenie własnego świata i OCków, jedzenie i picie
 • Ulubiona postać
  Applejack, Pinkamena, Luna, Derpy, Chrysalis, Sombra

Ostatnio na profilu byli

7170 wyświetleń profilu
 1. Tak się tylko wtrącę apropo tego cytatu. Akurat oba te zwierzęta muszą biegać, męczeniem ich by było nie wykorzystywanie ich zdolności. Co innego jeśli waga przekracza ich możliwości, ale z założenia to bezpieczne i zdrowe dla zwierzęcia. Ale żeby nie offtopować to nigdy nie miałam za bardzo możliwości by łowić ryby. Za to moja siostra to uwielbia, jak była mała to niemal non-stop łowiła, a teraz nie raz do tego wraca. Widzę też, że już większość wyjaśniła Triste, że wędkarstwo takie złe nie jest, więc nie będę też się powtarzać. To na pewno bardzo relaksujące hobby, ale jako że jestem raczej potworem z jaskini to raczej nie wypróbuje.
 2. Czyżby pierwszy to Gaster Blaster? Bardzo podoba mi się to, że nie ma kontur. To nie jest łatwa technika, a Tobie wyszło znakomicie. Te cieniowanie, przejścia kolorów... naprawdę cudo. Jedyne do czego bym się mogła przyczepić to te białe kropki. Drugie też świetnie. Niesamowicie władasz światłem i cieniem, a to bardzo się ceni. Nie znam anime, ale naprawdę wyśmienita praca. BTW. Wklejaj arty swoje w spoilery. BTW2. Możesz wkleić parę artów w jeden post, będziemy od razu mieć wgląd na całość ^^ A najnowsze będziesz aktualizować w nowych postach.
 3. @Talar Wow. A można zapytać czemu? Jakaś choroba? Początek?
 4. @Lemi Pieseł chce tylko insertnąć coina.
 5. @Servant Saber Ładna mordka
 6. Wiem, ale byłoby śmiesznie XD
 7. Btw kto uważa, że ta Pani Doktor zniknęła, bo zaraziła siebie i nie zdążyła wyleczyć, zamieniając się w drzewo? Może nawet w niej siedzieli?
 8. Kuce są słodkie, ale kuce mówiące po rusku jeszcze bardziej Obejrzany, w sumie dość fajny ten odcinek. Dziwi mnie, że Twiight znów magią nie mogła wydobyć po prostu miodu, zamiast próbować magią je uspokoić coraz bardziej ta magia potężnych kuców robi się bezużyteczna. Ale mimo to jakoś nie przeszkadza w oglądaniu, jedynie pozostawia dziwny niesmak. Znów się pojawiła Zecora, fajnie, że nie zapoominają o fajnych, starych postaciach.
 9. Mogłabym stworzyć temat ale raczej z zupełnie innego uniwersum, i w sumie to i tak byłby ideał kobiety Z kucyków nie zrobię to z powodu, którego tutaj pisałam ze 5 razy. Z kucyków bym mogła powiedzieć jakie typy dziewczyn są bardziej interesujące dla mnie, ale na pewno nie, że jakaś jest ideałem.
 10. @KrzysztofDalej nie rozumiesz o czym mówię. Nie istnieje człowiek podobny do postaci z MLP ponieważ człowiek nie potrafi być AŻ TAK prosty. Człowiek ma uczucia, reakcje, wspomnienia. Jest tyle rzeczy kształtujących go. Za to postacie w MLP nie mają tego. One są jak roboty, AI, ustawione że If X then Y.
 11. @KrzysztofWątpię, by komukolwiek chodziło o humorki kobiece, logikę kobiecą i inne takie śmieszki. LUDZIE ogółem są bardziej złożeni niż napisane zostały charaktery w MLP. Każdy człowiek jest o wiele bardziej rozwinięty. Postacie w MLP są płaskie.
 12. Zamiast rangi źrebaczek możesz sobie sama dowolny tytuł dać, pasujący do siebie. Nie wiem dokładnie od ilu postów jaka ranga jest ale głównie kropki pokazują czy ktoś jest nowy (jedna kropka), stary (trzy kropki) czy taki no średni (dwie). Oczywiście nie licząc rang funkcyjnych jak awatar, mod, admin, czy gamemaster
 13. Śniło mi się, że jestem Rickiem i mi Morty minusował posty na forum D:

  1. Pokaż poprzednie komentarze  [1 więcej]
  2. PervKapitan

   PervKapitan

   Ten zły Morty to zmieniony ciałem Rick :kappa: 

  3. 1stChoice

   1stChoice

   Akurat zacząłem oglądać ten serial dopiero co. Fajnie się zapowiada.

  4. PervKapitan

   PervKapitan

   Mam koszulkę z Rickiem :3 

    

 14. @WilczeK Zapewne masz rację, ale ciężko mi się patrzy z tej strony. Właśnie zapewne dlatego, że mam silne przekonanie jak płaskie są te postacie i z moim zamiłowaniem do złożonych nie potrafię pomyśleć jak to jest, mimo że się staram.