PervKapitan

Moderator
 • Zawartość

  2440
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

3362 Pióro Starswirla Brodatego

O PervKapitan

Kontakt

 • Instagram
  pervkapitan
 • Discord ID
  PervKapitan#8055

Informacje profilowe

 • Płeć
  Neko
 • Miasto
  Opole
 • Zainteresowania
  Gry, filmy (westerny, horrory, animowane), seriale animowane, zwierzęta, zjawiska paranormalne, tworzenie własnego świata i OCków, jedzenie i picie
 • Ulubiona postać
  Chrysalis, Starlight Glimmer

Ostatnio na profilu byli

21200 wyświetleń profilu
 1. Dziwnie bym się z tym czuła. Zapewne jak to leży w ludzkiej naturze bym starała się oszukać przeznaczenie. Ale też zależy czy ta data bylaby bliska czy daleka. Cieszyłabym się, gdyby okazało się, że umrę dopiero na starość. Co byś zrobił gdyby ktoś Ci rozbił Twój ulubiony kubek?
 2. Znowu mój art, tym razem jednak inny xD
 3. Powiedziałabym, że zwykłe zauroczenie nie zniszczy mojej 9-letniej miłości. Co byś zrobił gdyby ogłosili nową część/sezon, czegoś, co było już ogłoszone jako skończone?
 4. To może po prostu nie pisz posta pod postem, tylko go złącz, a nie płacz, że może się moderacja przyczepić? Żeby nie było łyso to odpowiem od razu w zabawie. Zapewne nie miałabym zbytnio obecnie warunków do utrzymania takiego, więc oddałabym w dobre ręce. Co zrobiłbyś pierwszego, rozbijając się na bezludnej wyspie?
 5. 53682520_3113516822052374_35103614505960

  1. Pokaż poprzednie komentarze  [2 więcej]
  2. PervKapitan

   PervKapitan

   Sam jesteś skrzatem, to hobbit.

  3. Starlight Sparkle

   Starlight Sparkle

   Skrzaty są fajne :rwink:

   Nie podobny, ale i tak fajne to to:rarityexcited:

  4. PervKapitan
 6. Żeby nie było, że dzień mężczyzn jest przez cały rok, to wszystkiego najlepszego, chłopczyki. :fluttershy5:

  1. Pokaż poprzednie komentarze  [7 więcej]
  2. Decaded

   Decaded

   Duszone mięsko nie jest takie złe :pepe: 

  3. PervKapitan

   PervKapitan

   Niestety tutaj więcej smalcu niż mięska :pepe: 

  4. Decaded

   Decaded

   Smalec zapobiega wysuszeniu się mięska podczas obróbki w dużej temperaturze :pepe: 

 7. @KruczekNo, nawet w nim nie mogli poruszyć tematu śmierci, co było beznadziejne.
 8. A ja właśnie bym może nie tyle, co cieszyła się, ale w tym serialu przydałaby się śmierć jakiegoś bohatera. Nie na siłę, ale tak naturalnie. Śmierć bliskich to jest poważny temat, życiowy, każdemu dziecko może się przydarzyć stracić kogoś bliskiego. Niestety kreskówki usilnie omijają ten temat. Ludwiczek pokazał bardzo fajnie i mocno, że jednak w serialu dla dzieci, który ma być komedią, da się dobrze pokazać tak poważny, życiowy temat.
 9. Ale czemu rezygnacja Celestii i Luny z funkcji miałaby nie być Happy Endem? One są zmęczone już tym, chcą odpocząć. To kwestia czasu, czy ktoś je zastąpi czy nie, czy to będzie jutro, czy to będą eony później. Teraz mają godne następczynie, więc dlaczego nie mają skorzystać z okazji? W sumie tam też Starswirl coś robił. Może znów zobaczymy Stygiana? On też może pomóc z magią. Jak dla mnie Celcia i Luna zasługują na wakacje w jakimkolwiek tego słowa znaczeniu. A co do alikornizacji Mane6 to będzie kontrowersyjne, ale szczerze to jak zwykle będę się śmiała z tych pękających tyłków fandomu xD Ja nie mam nic przeciwko, chociaż szczerze nie liczę na to specjalnie.
 10. Jestem zdania, że Starlight zasługuje na to o wiele bardziej niż Twilight. A skoro ta dostała skrzydełka...
 11. Kredens ma swoje królestwo do rządzenia, trochę dziwne by to było tak na odległość współpracować. Ale kto wie. Starlight alikorn? Jestem za
 12. Na pewno o wiele lepszy niż teaser, fakt. Ale ja bym nie nazwała tego smutnym, według mnie bardziej dominują uczucia takiej powagi, podniosłości, wzruszenia, poczucia obowiązku. Nie jest mi smutno, że generacja się kończy. Chcę by się skończyła jak najlepiej. Swoją drogą ciekawe jak to będzie wyglądało, czy Twilight przejmie obowiązki i Luny i Celestii apropo wznoszenia ciał niebieskich? Samo rządzenie jeszcze nie jest takie straszne, ma przyjaciółki, ale ona jedyna jest alikornem.
 13. O tak, na siłę próbowanie wcisnąć finału w dwa odcinki na ogół wychodzi na minus. A tutaj macie ciekawy trailer.
 14. Kolejny maraton reżyserskiej przeżyty, teraz od tego czasu mam to non-stop w głowie, więc proszę, i wy miejcie to w głowie xD

   

  1. Pokaż poprzednie komentarze  [11 więcej]
  2. KougatKnave3

   KougatKnave3

   kur** czuje się staro

  3. Triste Cordis

   Triste Cordis

   A tutaj reakcja Orlando Blooma...

    

   Spoiler

    

    

  4. D.E.F.S

   D.E.F.S

   Kurła, nawet jest wersja mlp

    

 15. Nie. Wręcz bardzo mało. Smakuje Ci Lech?