Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

PervKapitan

Moderator
 • Content Count

  2,638
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  89

PervKapitan last won the day on January 25

PervKapitan had the most liked content!

Community Reputation

3,700 Pióro Starswirla Brodatego

About PervKapitan

 • Rank
  КГБ СССР
 • Birthday 10/28/1995

Kontakt

 • Instagram
  pervkapitan
 • Discord ID
  PervKapitan#8055

Informacje profilowe

 • Gender
  Neko
 • Miasto
  Opole
 • Zainteresowania
  Gry, filmy (westerny, horrory, animowane), seriale animowane, zwierzęta, zjawiska paranormalne, tworzenie własnego świata i OCków, jedzenie i picie
 • Ulubiona postać
  Chrysalis, Pinkie Pie, Starlight Glimmer, Applejack

Recent Profile Visitors

26,961 profile views
 1. PervKapitan

  Okej... Przybywam więc tutaj by ogarnąć tę całą sytuację. Co prawda widzę, że w końcu, po wielu postach dyskusja toczy się w temacie do tego przeznaczonym (10 sezon MLP - komiks), jednak dopiero teraz nadrobiłam cały wątek (mea culpa) i chwytam się za głowę, patrząc jak co chwila @MarianWisniewski usiłuję wszelkimi próbami zmienić jego temat, a co gorsza - nikt na to nie reaguje, tylko odpowiadają dalej nie w temacie. Dlatego jest to upomnienie dla wszystkich uczestników dyskusji i wszelki kolejny offtop będzie już karany punktami - czy to wy zaczęliście czy to wy ciągniecie. Dla @MarianWisniewski osobno krótka również notatka - odświeżanie w ten sposób tematu nie jest ani skuteczne, ani odpowiednie. Zalicza się również do offtopu. Jeśli chcesz zrobić to odpowiednio to możesz dodać coś nowego, ciekawego. Sam post, który zwraca jedynie uwagę nie wnosi nic do tematu. Możesz również skorzystać z opcji statusu, jeśli bardzo chcesz by więcej osób zwróciło uwagę na Twój post. Proszę nie odpowiadać na tę wiadomość, ten post służy jako informacja oraz upomnienie moderatorskie, za to jak najbardziej zachęcam do dyskusji W TEMACIE, czyli o 10 sezonie MLP, który jest KOMIKSEM! Jeżeli macie ochotę na inne dyskusje to zapraszam do skorzystania z opcji wyszukaj bądź jeżeli dany wątek nie został jeszcze poruszony to do założenia własnego tematu.
 2. PervKapitan

  Tak Nie Nie Nie Dużo odpowiedzi albo nie albo zagadkowych... Nie wpływa to dobrze na zgadywanie! Podsumowanko kolejne: Postać ta jest człowiekiem, mężczyzną, nie jest w wieku dziecięcym. Nie używa czarów, w tym nie używa także żadnej innej magii, ani broni palnej, nie ma dostępu do zaawansowanej technologii, nie dysponuje supersiłą, nie jest także najemnikiem do wynajęcia. Nie jest bogaczem. Nie posiada wnikliwych zdolności analityczne odpowiadające detektywowi ani zdolności podróżowania w czasie i przestrzeni. Żyje w świecie fantasy. Ma swoją drużynę, z którą przeżywa wspólnie przygody. Postać pochodzi z kreskówki, która ma już ponad 10 lat, ale nie leciała nigdy na jedynce jako dobranocka. Coś ich nie interesuje wygląd postaci, w którą się zmieniłam.
 3. PervKapitan

  Nie, nie padło, ich strona działa pod domeną https://sparklesubs.pl/ Ale pytanko nie ma w ogóle związku z tematem, więc na przyszłość proszę pisać posty w odpowiednich miejscach, nie robiąc offtopu. (odpowiedzi na to też będą offtopem)
 4. PervKapitan

  "Mały" zastój się pojawił... Kobieto, to prawie miesiąc, jaki mały? No zaznaczyłam przecież w cudzysłowie D: Poza tym Pan z avka musiał się zająć zarazą... Ale mniejsza, jedziemy dalej! Tak Częściowo Nie Nie Nie Podsumowanko: Postać ta jest człowiekiem, mężczyzną, nie jest w wieku dziecięcym. Nie używa czarów, ani broni palnej, nie ma dostępu do zaawansowanej technologii, nie jest także najemnikiem do wynajęcia. Nie jest bogaczem. Nie posiada wnikliwe zdolności analityczne odpowiadające detektywowi. Żyje w świecie fantasy. Postać pochodzi z kreskówki, która ma już ponad 10 lat, ale nie leciała nigdy na jedynce jako dobranocka.
 5. 4FQtPTI.png

  1. Triste Cordis

   Triste Cordis

   Sylveon! Tuliłbym i drapał za uchem :starcute:

 6. PervKapitan

  Ten komiks jest taki uroczy, nie mogę xD
 7. PervKapitan

  Eh, to zabawne, że tutaj jestem dentystą, w sumie jedynym póki co, a na rl mam taką fobię, że przy dłuższych myślach o dentystach robi mi się słabo, a moje uzębienie to uzębienie doświadczonego pirata xD W każdym razie 6
 8. PervKapitan

  Zobaczyłam komiks, zootopia i borba i pomyślałam tylko o jednym komiksie
 9. PervKapitan

  A oszczędzić. Jestem za tym wyborem, ponieważ zwierzęta w bólu i agonii radzą sobie znacznie lepiej niż ludzie, bardziej instynktownie. Zwierzę ma szansę, a przede wszystkim jeśli chodzi o los Zecory to też dla niej lepiej, ponieważ zadanie komuś śmierci, nawet z litości, może się źle odbić na psychice, która już zebrze siada. A mięsa nie je więc nawet nie może nabrać sił dzięki zabiciu sarny.
 10. PervKapitan

  @Triste CordisZgadywanie postaci to też pytanie, więc musisz wybrać jedno
 11. PervKapitan

  Tak Nie Nie Nie Nie I podsumowanko, które chcieliście, by zostało: Postać ta jest człowiekiem, mężczyzną, nie jest w wieku dziecięcym. Nie używa czarów, ani broni palnej, nie jest także najemnikiem do wynajęcia. Postać pochodzi z kreskówki, która ma już ponad 10 lat, ale nie leciała nigdy na jedynce jako dobranocka. Czy już wiecie w kogo się przemieniłam? Gdyby ktoś po takiej małej ilości informacji zgadł to bym klaskała
 12. PervKapitan

  @Discord Ble Ble 10 już jest wyleczonym ząbkiem chyba, że chcesz zrobić z niego złoty ząbek ^^ Wybieram 7
 13. PervKapitan

  Definitywnie się od tego uzależniłam. Pls no judge.
×
×
 • Create New...