Jump to content

PervKapitan

Moderator
 • Posts

  2755
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  112

Everything posted by PervKapitan

 1. I AM THE STORM THAT IS APPROACHING-

  1. Zegarmistrz
  2. Decaded

   Decaded

   Było nie jeść tego kebsa u turasa

  3. PervKapitan
 2. No i jakby to powiedzieć... Tak. Dalej przez cały ten czas grałam w Genshina. Aż uroczo się czyta moje wypowiedzi stąd. Takie niewinne, jeszcze bez jakiejkolwiek wiedzy. Teraz wiedzę mam aż nadto i doświadczenia także. Jest jeden, moim zdaniem, bardzo ważny wniosek, który wyciągnęłam, grając w Genshina. Ta gra ma po prostu świetne lore. Świetne, głębokie postacie, a to jest coś, co Perv lubi najbardziej. Może nie każda postać jest głęboka, ale jak już postarają się i zrobią to po prostu potrafię dostać na jej punkcie hiperfiksacji. Kto mnie zna ten wie, że kocham analizować uniwersa, lore i postacie, a w Genshinie naprawdę jest się co wykazać. Ze swojego konta jestem bardzo dumna. Raczej bardzo rozmyślnie planuje wydawanie wishy. Nie, nie jestem już f2p, welkin miesięczny to mus, czasami też i bp. Nie raz się zdarzyło crystal top-upy kupić, ale to nie jest regularny wydatek. Do whale'a mi daleko. Tak mniej więcej się prezentuje: Warto jeszcze dodać, że z każdą postacią mam wbity 10 friendship, z czym idzie namecard. ^^
 3. Chciałabym więcej rysować, ale coś mnie powstrzymuje. Coś mnie powstrzymuje do jakichkolwiek działań, ale w ciągu tego czasu udało mi się narysować to i nawet w miarę mi się dalej to podoba. Jest to Baizhu i Changsheng, oboje z gry Genshin Impact. Changsheng w oryginale nie jest jednak pytonem, a raczej generic snekiem, ale po prostu nie mogłam się oprzeć, by nie narysować jej w taki właśnie sposób.
 4. Timere sanguinem veterem.

  1. Cahan

   Cahan

   Feeeeeeeeeeestivaaaaaaaa praestaaabeeeeeeereeeee, saaaaaaaaaaaaaanguuuuuineeeeeee saaaaaaaaaanctuuuuuuuuum!

  2. PervKapitan

   PervKapitan

   Ita veniteeee iste vinuuuuuuuuuuum langueoooo, oh succus temeroo

  3. Cahan

   Cahan

   Najlepsza piosenka do śpiewania pod prysznicem, 10/10.

 5. Chcę już poznać kucyka z dupoznaczkiem Netflix
 6. W końcu obejrzałam ten film i w sumie jest lepiej niż się spodziewałam. Nie będę jakoś specjalnie się rozpisywać jednak. Nie odczuwam jakiegoś niezadowolenia z powodu braku wyjaśnienia co te rasy pokłóciło, bo jestem raczej świadoma, że to też prowadzi do odpowiedzi na wiele innych pytań na przykład co z Twilight, Celestią, Luną, jak powstały kryształy, etc. Po prostu za dużo rzeczy. Dlatego też raczej oczekuje tych odpowiedzi w serialu, bo film musząc mieścić się w ograniczonym czasie mógłby te odpowiedzi po prostu spłaszczyć. Animacja cudowna, postacie spoko. Podobają mi się kolorystyki kucyków, zupełnie inne niż w G4. Styl mi się bardzo podoba, ale zobaczymy jaki będzie w serialu. Fabuła spoko, nie ciągnęła się nudno, a postacie nie kłóciły się na siłę do samego końca tylko rozumiały, że muszą pewne rzeczy pogodzić. Ciekawym faktem jest to, że nie było villaina, a zwyczajne nie porozumienie. Czyli zaczynamy na spokojnie. Chyba jedyne co mi się naprawdę średnio podobało to właśnie wątek Sprouta. Sam w sobie może nie był najgorszy, ale ten moment z maszyną się tak średnio oglądało. btw czy mi się wydaje czy tym razem zrobili dupoznaczki po jednej stronie dupy, jak na zabawkach?
 7. @lukas93 Tak tylko pragnę wtrącić, że odmienne zdanie to nie jest żaden hejt i w żaden sposób regulaminu nie łamie, także proszę o nie zgłaszanie postów, w których dana opinia Ci się nie podoba. Proszę także o nieodpowiadanie na ten post w tym wątku, bo to jedynie upomnienie słowne, w razie jakichkolwiek problemów zapraszam na PW.
 8. Arise, arise, Riders of Théoden!
  Fell deeds awake: fire and slaughter!
  Spear shall be shaken, shield be splintered,
  a sword-day, a red day, ere the sun rises!
  Ride now, ride now! Ride to Gondor!

 9.  

  1. Marudkeł

   Marudkeł

   Darwini, Pogchamp <3

  2. Po prostu Tomek

   Po prostu Tomek

   Darwin zawsze na propsie

    

 10. PervKapitan

  Ahoj

  Zdrastwuj~ Jakie filmy oceniasz jako te dobre~?
 11. Stawiam śmiałą teorię, że czasy tego filmu to będą wiele lat albo nawet wieków po czasach, które znaliśmy z FiM. Mane6 (oprócz Twilight) nie żyją, bo zwyczajnie przeżyli już swoje życie, a Twilight albo zostaje sama albo też jest już u kresu życia. Szczególnie biorąc pod uwagę jak brzmi fabuła - że jednorożce, ziemniaki i pegazy znów mają się nienawidzić. Czy pojawią się windygo? Coś wątpię by ukrywali to, chcąc nakreslić fabułę, ale podejrzewam, że ci co piszą scenariusz do tego filmu nawet nie znają do końca świata jaki poznaliśmy w serialu. Wydaje mi się, ze możemy doczekać się wielu niespójności w tym zakresie. Graficznie mi się podoba. Animacja też jest w porządku. Wydaje mi sie, że będzie w tym zupełnie inny vibe niż znaliśmy, więc wiele osób może to odrzucić. Mnie osobiście nie odrzuca.
 12. Raczej są nazywani częściami ciała stawonogów, a kłów takowe nie mają no i nazwa jednak mocno kojarzy się z psami. Oczywiście spoko jak Ci pasuje, tak tylko wspomniałam
 13. Widząc te imię spodziewałam się, że w jej historii będzie coś psiego, a tu proszę, niespodzianka, nie ma. Skąd więc takie akurat imię dla tej postaci?
 14. Witamy na cmentarzysku ^^ Lubisz pisać fantasy, więc wypada spytać czy masz swoje własne uniwersum? :3
 15. Ktoś poleci jakieś dobre słuchawki nauszne? Tak do 100 zł albo koło. Bez mikrofonu.

 16. Najlepsza świąteczna piosenka :D

   

  1. Flutterhugger

   Flutterhugger

   kotek

   Spoiler

    

    

 17. Nie pamiętam kiedy bym była aż tak zakochana w filmie po jego obejrzeniu jak wczoraj, kiedy obejrzałam The Greatest Showman (Król Rozrywki)
  Aż ciężko mi jakkolwiek ująć emocje w słowach, ale ogromnie polecam. Piszę to by przy okazji wstawić scenę/piosenkę, która najbardziej w całym filmie mnie urzekła. Słucham w kółko i nie mogę przestać.

   

 18. Co to jest przejście Hasbro na ten serial? Przecież Hasbro od zawsze jest właścicielem marki My Little Pony.
 19. Triste, ja mam lepszy przykład. Ogólnie wzrok to potężna broń i u Fluttershy działa właśnie tak samo jak u ludzi w prawdziwym życiu.
 20. @DblekiHello, I have a request for You - can You put all the images on spoiler? Because many images on page are making the page loading slowly so please do it for us Your drawings are really cute. I like the style! But to be honest... I don't think Polish sites are good for selling commisions in dollars, our currency is really weak so it's not cheap for us. I would recommend more English sites if you want to earn monies ^^ And I don't mean those prices are too high, they are even too low for someone who is earning in dollars, but you will surely have more clients in English sites.
 21. Genshin nie jest mmorpgiem, tylko j-rpgiem z mechaniką gacha. A to spora różnica i w dodatku system gacha jest bardzo charakterystyczny. Można się od niego mocno odbić, szczególnie jeśli będzie się na Genshina chciało patrzeć jak na mmorpga.
×
×
 • Create New...