Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

PervKapitan

Moderator
 • Content Count

  2,630
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by PervKapitan

 1. PervKapitan

  @Triste CordisZgadywanie postaci to też pytanie, więc musisz wybrać jedno
 2. PervKapitan

  Tak Nie Nie Nie Nie I podsumowanko, które chcieliście, by zostało: Postać ta jest człowiekiem, mężczyzną, nie jest w wieku dziecięcym. Nie używa czarów, ani broni palnej, nie jest także najemnikiem do wynajęcia. Postać pochodzi z kreskówki, która ma już ponad 10 lat, ale nie leciała nigdy na jedynce jako dobranocka. Czy już wiecie w kogo się przemieniłam? Gdyby ktoś po takiej małej ilości informacji zgadł to bym klaskała
 3. PervKapitan

  @Discord Ble Ble 10 już jest wyleczonym ząbkiem chyba, że chcesz zrobić z niego złoty ząbek ^^ Wybieram 7
 4. PervKapitan

  Definitywnie się od tego uzależniłam. Pls no judge.
 5. PervKapitan

  Co to? Jakaś prasa hydrauliczna?
 6. PervKapitan

  Kurde, strasznie to smutne. Z jednej strony rzeczywiście ciężko żyć z kimś, kto robi coś, czego Ty nie uważasz za słuszne, ale czy naprawdę te tatuaże aż tak złe są? Nie wpływają na otoczenie ani na samą ją jak używki i papierosy, jak wspomniano wyżej. To wpływa na jej wygląd. Ludzie często mają tak, że muszą się sobie podobać, wszelkie zmiany fryzur, nawet kolor włosów, ubiór - robią to przede wszystkim dla siebie. Chcą się dobrze czuć w swoim ciele, chcą być dla siebie estetyczni. I wychodzi na to, że Twoja kobieta też tak ma. Ciężko jej zrezygnować z tatuaży, będzie się źle czuła, że nie może wyglądać tak jak sobie zamarzyła, bo wtedy Ty powiesz nie. Ciężka i niefajna sprawa. Ale spróbowałabym dojść do tego co naprawdę nie podoba Ci się w tatuażach. Czy jest to sam wygląd? Według Ciebie z tatuażami jest mniej atrakcyjna? Albo może w ogóle? Jeśli tak to może pomyśl w ten sposób, że to jak zmiana koloru włosów. Tobie nie podoba się rudy, ale ona postanowiła sobie tak zafarbować i to właśnie jej idealny kolor, w nim się dobrze czuje. Ale napisałeś, że Tobie tatuaż negatywnie się kojarzy, więc przypuszczam, że może w tym postrzeganiu tatuaży jest problem? To jest zakorzenione w naszym społeczeństwie. To jest tak zwany "mem", który wyewoluował już w zupełnie inną drogę niż był pierwotnie. Dziś tatuaże nie oznaczają żadnego naznaczenia, przestępstwa czy marynarza. Dziś tatuaż jest podobną ozdobą ciała jak koraliki, bransoletki, apaszki. Tylko bardziej upierdliwe do "zdjęcia". Szkoda kończyć taki związek, ale też nie dobrze jest, kiedy jedna osoba w nim źle się czuje.
 7. PervKapitan

  Discord. Ponieważ rozwiązuje problem długowieczności Celci, a w dodatku idealnie by się dogadywali trollując razem niewinne kucyki. No i za każdym razem jak byli razem w odcinkach to uroczo wyglądali
 8. PervKapitan

  To dobrze, że nie dasz sobie uciąć ręki, bo najnowsza część to normalnie Devil May Cry 5, a to co mówisz to może Ci się pomyliło z tym "wspaniałym" rebootem, który nazywa się DmC: Devil May Cry. W każdym razie i tak generalnie chodziło o serię Dla każdego w sumie jest kluczowe, dobrze, że piszesz i przepraszam za brak konkretów ;_; Już naprostuję - w kategoriach będę rozróżniać czy chodzi o kreskówki (bez anime) czy chodzi o anime. Zakładając, że anime to animacja japońska. Tak. Tak. Częściowo Nie. A teraz ja mam pytanie: Uważacie, że powinnam robić podsumowania pod koniec rund czy wy powinniście sami zapamiętywać?
 9. PervKapitan

  szósteczka
 10. PervKapitan

  1. Oto ja, kiedy bardzo dobrze i dużo się najem~ Takie przyjemności często się nie zdarzają, gdyż nasz głód jest wieczny... 1. Ale dziwna pozycja! Taka wyprostowana... Ale widziałam, że wy, ludzie, lubicie tak rysować inne istoty. Wychodzi to bardzo różnie, ale z pewnością ta mina bardzo ładnie przedstawia moją osobowość~ 2. Znów ludzka, ale tym razem... Jak to było? Chibi, o! Minimalistyczny, ale bardzo uroczy styl. Ugh, ja powiedziałam uroczy? Ale bardzo podoba mi się kolorystyka dobrana w tym arcie. 3 i 4. Jako, że wcześniej się pojawiło to nie będę drugi raz się wysilała~ 1. Kolejna ludzka ja. Naprawdę jestem tak niesamowita, że chcecie mnie jako swoją rasę~? Ten soczek, zapewne wypełniony miłością zabraną niewinnym kucykom, mmmm~ 2. Podoba mi się ten art bardzo. Kolorki takie wypłowiałe, ale to bardzo dobrze wyszło. I ładnie cały kadr zapełniony. 3. Hmm... Chyba musiałam zjeść za dużo miłości i się nią wręcz upić, że dotykam w taki sposób jakiegoś kucyka! 4. Uwielbiam jak przedstawiają mnie w takim stylu! Wyglądam wtedy jeszcze bardziej creepy niż normalnie 1. Hmm... Ciężko mi to skomentować. Dziwaczne. Znowu ludzka, ale jakby... Dziecko? I to z innymi dziećmi? Co moja mina ma wyrażać?! Czekam na więcej obrazów, wychwalających moją osobę~ Szczególnie, że dziś walentynki. Idealna okazja by z kogoś wyssać miłość.
 11. PervKapitan

  Wybieram opcję A, ponieważ później może w ogóle nie mieć możliwości odpoczynku, a zapewne będzie miała się o wiele gorzej.
 12. PervKapitan

  Odpowiedź Triste jest prawidłowa, chociaż teoretycznie niepełna, ponieważ prosiłam o pełne nazwy serii, a nie skróty ^^ Nikt nie dostanie punktów! Triste dostanie, jako że nikt nie był sprytniejszy, a każdy mógł napisać to samo z rozwiniętą nazwą. No i to pierwszy raz. Jesteś zbyt łagodna. Wiem zbyt dobrze o tym :c Punktacja została zaktualizowana. Następna kategoria: kreskówka (bez anime)
 13. PervKapitan

  Tak, tak jak to jest napisane w kategorii Nope. Tak. Tak. Nie. Nie. Tak. Podsumowanko: Postać ta: Posiada oraz używa broń, w tym na pewno broń palną. Nie jest kobietą. Nie porusza się na więcej jak dwóch nogach. Częściowo posiada skrzydła. Nie jest olbrzymia. Częściowo posiada pazury. Nie występuje jako wróg. Nie jest postacią z serii Assassin's Creed. Nie jest superbohaterem. Nosi płaszcz, lecz kapelusza nie. Nie zawsze jest tak samo ubrana. Gra, z której pochodzi nie jest bijatyką, ale została wydana przed rokiem 2010. Nie jest to: Raziel z Legacy of Kain, Sephiroth z Final Fantasy Czy teraz wiecie kogo mam na myśli, a może potrzebujecie więcej pytań? Oczywiście to tego nie ma co się wstydzić C:
 14. PervKapitan

  Wow... Nie będę póki co czytać wcześniejszych postów, bo spoilery i w ogóle. Ale chciałam napisać, że dawno temu obejrzałam parę odcinków i generalnie to dupy nie urwało, wręcz momentami zapowiadało się mega słabo. Przedwczoraj jednak wraz z Uszatką obejrzałyśmy kolejne odcinki, kolejne... No aż dotarłyśmy do początku sezonu 4-tego. I powiem, że mega pozytywnie zaskoczyłam się, bo rzeczy, które uważałam wcześniej za słabe zaczęły się rozwijać w bardzo ciekawy sposób. Masa przeróżnych postaci, bardzo różnie rozwijających się, posiadających mocne wady, także mocne zalety. Póki nie dotarłam do końca serialu to nie będę pisała więcej. Strasznie fajnie spodobało mi się puszczenie oczka w stronę fanów Awatara i zrobienie Toma w jednym odcinku w Zuko
 15. B-baka, Dehaka-chan!
  6XqiIkg.jpg

 16. PervKapitan

  Nie. Nie. Nie. Nie. Jak jest to seria to wystarczy nazwa serii, nie trzeba każdej części po kolei wymieniać Ale... Nie. Nie. Pierwsze próby zgadywania za nami! Niestety nikomu nie udało się zgadnąć postaci. Hehehe, ciekawe jak szybko im się uda~ Małe podsumowanko odpowiedzi: Postać ta: Posiada oraz używa broń. Nie jest kobietą. Nie porusza się na więcej jak dwóch nogach. Częściowo posiada skrzydła. Nie jest olbrzymia. Częściowo posiada pazury. Nie występuje jako wróg. Nie jest postacią z serii Assassin's Creed. Nie jest superbohaterem. Nie jest to: Raziel z Legacy of Kain, Sephiroth z Final Fantasy
 17. h3XCBDU.png
  Tu nic nie ma, scrolluj dalej.

×
×
 • Create New...