Jump to content

Wafel
 Share

Recommended Posts

Na pewno każdy z was nie jeden raz był na wycieczce autokarowej.Ja swoich nie potrafię policzyć, byłam nie tylko na wycieczkach klasowych, ale i osiedlowych, te drugie wspominam o wiele lepiej.Zacznę od klasowych.We wszystkich klasach miałam wycieczki autokarowe, oprócz szóstej.Zwykle było fajnie, przywoziłam pamiątki i wspomnienia ze zwiedzania nowych miejsc, ale, no właśnie, nie miałam w klasie przyjaciół i zwykle musiałam siedzieć z osobą, której nie lubię.O wiele lepiej wspominam wycieczki osiedlowe.Byłam dotychczas na dwóch (wczoraj z jednej wróciłam), ale wiem, że mogę powiedzieć,że są zajebiste.Jest ich dużo, będzie jeszcze więcej.

15.07.2015 Wycieczka do Warszawy

Była to moja najweselsza wycieczka w życiu, miałam niezwykłe szczęście, bo usiadłam obok moich najlepszych przyjaciół, całą drogę, w tę i z powrotem śmialiśmy się z amelinium xD.Nie wolno było nam jeść w autokarze.I wiem kto złamał ten zakaz.Wszyscy!Obżarłam się żelków, chipsów, paluszków, ciastek i wszystkiego innego co tylko możliwe.Prawie się ze śmiechu posikałam, jak usłyszałam, że mój kolego jadł hamburgera w autokarze, bo nie zdążył w Maku.I wtedy już wiedziałam czemu się schował pod bluzą ;D.Byliśmy w Warszawie w Grodzie Wikingów i w takim Hula Parku.Poznałam aż pięć osób, na okrągło leciał Gang Albanii z tyłu, bo ja siedziałam z przyjaciółką na przedostatnich siedzeniach, a ekipa z tyłu była...wkurzająca, ponieważ siedzieli tam sami chłopacy i ciągle walili Nas po głowach, mówiąc, że jesteśmy autopilotami.Jak ktoś próbował spać puszczaliśmy mu piosenki do ucha.Moja przyjaciółka coś takiego:wchodzi do autokaru, zajmuje miejsce i zaczyna się bawić takim stolikiem przyczepionym do siedzenia na przeciwko.Po chwili pani mówi:

-Nie ruszajcie stolików, bo są pod napięciem xD

W Grodzie Wikingów jeden z Wikingów usłyszał, że mówimy, że jego tarcza jest z amelinium i się z tego śmiał i żartował z Nami, jeden z nich mnie nawet polubił.Dwa razy strzelałam z łuku i dwa razy trafiłam prawie w sam środek!Byłam przez chwilę mistrzem w walce workami z sianem.W Hula Parku najfajniejsza była pizza :3

14.18.2015 Wycieczka Kielc

Byliśmy tam w Wiosce Indian i w Muzeum Ziemi, nie miałam takiego szczęścia jak poprzednio, bo obok były tylko dwie osoby, które znam.Byłam zmuszona przez całą jazdę oglądać porypane filmiki i jakieś nagrania z gier.Wioska Indian była całkiem okej, oprócz tej chińskiej podróbki łuku.W Muzeum Ziemi byłam na siedmiominutowym filmie 5D i było naprawdę fajnie.Film był o tym, że jedziemy do jądra Ziemi.Pryskała na Nas prawdziwa woda, czuć było wszystkie zapachy, szyba statku naprawdę pękała i leciała gorąca para, a fotele się ruszały.Szlifowaliśmy skamieliny, które potem stały się naszymi pamiątkami.

Czeka mnie jeszcze wycieczka do Janowca, niedługo wstawię jej opis

A wy jak wspominacie wycieczki? Chcecie się podzielić wspomnieniami? Podyskutować na ten temat? Możecie wstawić opisy swoich ulubionych wycieczek :3

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Skoro ten temat nazywa się "Wycieczki", to skorzystam z tego faktu :P

Dzisiaj wyruszam na tygodniową wycieczkę po Półwyspie Iberyjskim, czyli zwiedzę Hiszpanię i Portugalię. Jeśli nie będzie ode mnie żadnych komentarzy przez tydzień, to tylko z tego powodu :) Wyruszam z biurem turystycznym Rainbow Dash Tours rainbow_tours__dash__by_golden_fly-d58nk:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wróciłem z wycieczki w Hiszpanii i Portugalii.

I tak mi przyszło do głowy, że może pochwalimy się krajami, w których mieliśmy okazję być. Ja byłem w takich krajach jak:

Polska, Czechy, Słowacja, Maroko, Austria, Włochy, Watykan, Egipt, Izrael, Chorwacja, Bośnia i Hercegowina, Czarnogóra, Grecja, Albania, a także właśnie Hiszpania i Portugalia. Czy któryś z forumowiczów może się pochwalić podobną liczbą zwiedzonych krajów albo był też w dużo dalszych zakątkach? Bardzo chętnie się dowiem :) Osobiście planuję odwiedzić jak największą ilość krajów.

Edited by SebastianRichCountryOwner
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...