Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

SebastianRichCountryOwner

Brony
 • Content Count

  558
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

215 Great and Powerful Reputation

3 Followers

About SebastianRichCountryOwner

 • Rank
  Koń

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier

Recent Profile Visitors

2,691 profile views
 1. SebastianRichCountryOwner

 2. SebastianRichCountryOwner

  Jak miło jest mieć bratanicę
 3. SebastianRichCountryOwner

  Bożena Furczyk - Cheerilee, Żywy stos zielonych jabłek, Twinkleshine, Cloudchaser, Octavia, Delegatka z Konina, Cinnamon Chai, Raspberry Beret, Spoiled Rich, Pani Trotsworth, Profesor Fossil, „Minty Mocha”, „Cranberry Muffin” Beata Łuczak - Lyrica Lilac Dominika Sell-Kukułka - Juniper Montage, Pinkie Pie (w Milusińskich albumach Flurry Heart i pilotażowej wersji odcinka 3. w I serii).
 4. SebastianRichCountryOwner

  Niby serial się skończył, ale nadal jestem raczony pewnymi rodzynkami (tak wiem, że odcinek jest starszy, niż finał serialu, ale i tak oglądałem go później :P). Najbliżej mi do tego, co napisał Talar. Odmienna animacja wprowadziła trochę świeżości, odcinek sielankowy, dość przewidywalny, podobała mi się relacja burmistrza i tej klaczy. Najśmieszniejszy był ten niebieski Big Mac
 5. SebastianRichCountryOwner

  Szczerze, to się spodziewałem jednej historyjki na cały odcinek. W sumie zgadzam się, że wiele nie wnoszą, ani nie urwały części ciała.
 6. SebastianRichCountryOwner

  Przyznam, że ostatnie odcinki "Equestria Girls" jakoś mnie dość rozczarowywały. Ale tutaj zdecydowanie była wyższa forma. Pewnie wpływ miały na to całokształt udziału Sunset Bździmer (przyjemnie było patrzeć, jak oberwała wiele razy wiosłem po pupci ). I oczywiście współczułem jej poczucia utraty czegoś, co w normalnych warunkach nie dałoby się nadrobić. Cudownie ozdobiły odcinek Dazzlings, ich pojawienie się było sensowne i choć krótkie, to satysfakcjonujące i cieszę się, że ich głosy się zgadzały w polskiej wersji . Szczerze, to mi się ich żal zrobiło, gdy opisały swoje życie jak wyrok dożywocia :( Motyw z "Dnia świstaka" dość oklepany, w innej produkcji Hasbro "The Littlest Pet Shop" też się pojawił, choć w sumie nigdy nie zawodzi. Generalnie zauważyłem, że podobają mi się odcinki/filmy, mające miejsce w szkole, tak jakoś, a ten chyba jej moim ulubionym poza szkołą. I świetnie było zobaczyć kucykową Twilight w normalnych rozmiarach, po obejrzeniu ostatniego odcinka "Przyjaźń to magia", ta scena szczególnie rozczula Ogółem, było wybornie. Odcinek mnie bardzo rozruszał.
 7. SebastianRichCountryOwner

  Na to wychodzi, nikt po prostu nie zastanawiał się nad tym, że Grogar to nie Grogar. Szczerze gratuluję dedukcji, aż przyznałem medal za post w odcinku "Ostatnie takie święto", oczywiście nic nie pisałem, by nie psuć niespodzianki
 8. SebastianRichCountryOwner

  Co do sowy, to czy w ogóle była ona po zniszczeniu biblioteki?
 9. SebastianRichCountryOwner

  W przypadku tych postaci, wolę myśleć, że są biseksualne, a przynajmniej mam zamiar siebie oszukiwać Poza tym można było odnieść pewnie wrażenie, że Rainbow interesuje się Wonderboltsami, chociażby w odcinku z ponaddźwiękowym boom czy flirty z Soarinem w odcinku, gdzie stała się członkiem Wonderbolts (nawet jeśli wcielała się tylko w Rarity :P).
 10. Wybierałem pomiędzy seriami 3. i 4., bo mam do nich największy sentyment, od nich zaczynałem. Z kolei 1. i 2. to klasyki. Najmniej lubię 8. serię z powodu Szkoły Przyjaźni, jakoś mi ten motyw psuł wrażenia. A 9. seria też mnie dość rozczarowała. Chciałem, np. by dali chociaż sugestie co do śmierci rodziców z farmy Sweet Apple.
 11. SebastianRichCountryOwner

  W sumie kolega wyżej ma trochę racji, Spike nie powinien mieć głosu z dzieciństwa, ten szczegół mnie nieco rozczarował. A Twilight raczej nie powinna była aż tak urosnąć w takim czasie. Myślałem raczej, że osiągnięcie takich gabarytów zajmuje ze 100 lat. I trochę wadą faktu, że akcja dzieje 20 lat później, jest pokazanie shipów. Wolałbym tego w serialu nie widzieć, mogło to zostać otwartą furtką, każdy mógłby sobie dopowiedzieć. A tak, co czuję, że trochę to schrzanili. Bardziej by mi prędzej pasowała Rarity do Applejack. A Discorda i Fluttershy nawet nie chce mi się traktować jako związek.
 12. SebastianRichCountryOwner

  Wzruszyłem się! Odcinek godnie zamyka generację i na pewno nie ma zgrzytów, co finał finałów. Myślałem, że wszystkie bohaterki pozostaną singielkami, ale tak się nie stało, no cóż, życie, fabuła siłą rzeczy musi toczyć się do przodu. Poza tym na szczęście pokazali to w taki sposób, który nie boli Ja w przeciwieństwie do was niekoniecznie z wypiekami czekam na G5, ten serial mi jakoś wystarczy. Poza tym animacyjnie może mi nie podejść. Mimo, iż się skończyło, to czuję się nad wyraz dobrze, jakoś pogodzony z tym faktem, daleko mi do rozpaczy. Poza tym przecież nadal trwa Equestria Girls
 13. SebastianRichCountryOwner

  Byłoby miło, gdyby ktoś w końcu mógł wrzucić ostatni odcinek po polsku. Już miał premierę w Polsce. Chcę zakończyć ten wątek życia z poznawaniem nowych epizodów serialu.
 14. SebastianRichCountryOwner

  Mam bardzo mieszane uczucia do tego finału i pokrywają się w dużej mierze z waszymi. Discord jako Grogar było największym WTF?! w całym serialu (dla mnie większym nawet, niż teledysk "Rubber Johnny" czy sławetna scena z "Imperium Kontratakuje") Długo jeszcze jęczałem ze zdziwienia nie ogarniając tego, co się właśnie wydarzyło. Szkoda, że kozioł z pierwszej generacji tak naprawdę nie zaistniał, bo byłoby mocne pieprznięcie. Załamka Twilight i mowa motywacyjna dla niej, wydały mi się tak strasznie trywialne. Zamiana w posągi wywołuje we mnie najwięcej mieszanych uczuć. Z jej strony czuję satysfakcję, ale z drugiej jest mi ich żal, zwłaszcza Cozy może by się jakoś mimo wszystko zrehabilitowała. Reszta aspektów finału była OK, choć trochę kulały z powodu niedoskonałości, które rzucały cień na całość. I tak jestem pewien, że kiedyś może nawet nie w G5 czy serialu w ogóle, za kulisami, znajdzie się jakiś szajbus, który przywróci trójkę złodupców do życia. Jakoś mi się nie widzi, by ostali się tak po wieki Został odcineczek podsumowujący
 15. SebastianRichCountryOwner

  Ktoś nagrał może odcinek "Prawda o Dzielnej Do"?
×
×
 • Create New...