SebastianRichCountryOwner

Brony
 • Dodanych treści

  458
 • Dołączono

 • Ostatnia wizyta

2 obserwujących

Informacje o SebastianRichCountryOwner

 • Ranga
  Kucyk
 • Data urodzenia

Informacje profilowe

 • Płeć
  Ogier

Ostatnie wyświetlenia profilu

1446 wyświetleń profilu
 1. Czy pocałowałabyś człowieka ?
 2. zapytajka

  Czy pocałowałabyś człowieka?
 3. Czy pocałowałabyś człowieka?
 4. Czy pocałowałabyś człowieka?
 5. Czy pocałowałabyś człowieka ?
 6. Czy pocałowałabyś człowieka ?
 7. Czy on taki najbardziej podstawowy, to nie sądzę. Bardziej mi zależy by się najeść i wydalić, a przedłużanie gatunku mogłoby dla mnie nie istnieć, poza tym nie każdy to może, w przeciwieństwie do bardziej podstawowych potrzeb.
 8. Witam Pani Nocy, oto kolejna porcja pytań 1.Co Pani robi zazwyczaj w dzień? 2.Jak Wasza Wysokość znosiła te 1000 lat na księżycu? Umiała Pani tak zagospodarować czas, by mieć choć trochę radości w tym cierpieniu? 3.Szczerze nie podoba mi się Twoje złe wcielenie. Lepiej niech Pani już nigdy do niego nie wraca. Podoba mi się ta dobra Luna. Ona i tylko ona jest super.
 9. Poprawione. Fakt, głupio, że nie przeczytałem zasad, bo po prostu skopiowałem pytania z poprzedniej edycji zabawy, nie zastanawiając się.
 10. Ostatnio udało mi się spotkać aktorkę dubbingową Agnieszkę Fajlhauer (czy ktoś kojarzy tutaj Wielką i Wszechmocną Trixie ?)
 11. Witaj, Droga Luno 1.Czy odwiedzasz mnie w snach? Jeśli tak, to dlaczego praktycznie żadnego nie pamiętam? 2.Mam wielką prośbę. Czy mogłaby Pani sprawić, bym za pomocą snów mógł odwiedzać Equestrię, Ponnyville i mógł się spotykać np. Mane6? Sny potrafią być bardzo realistyczne, dlatego chciałbym doświadczyć takiego stanu, a wiem, że Wasza Wysokość potrafi mi pomóc w tej kwestii. 3.Słyszała Pani o czymś takim, jak człowiek?
 12. Wczoraj spotkałem Brygidę Turowską w portierni Teatru Rampa. Ona dobrze pamięta Middle Equestrian Convention i osoby, które na nim były, tak dało się zrozumieć z kontekstu. Mnie też pamiętała
 13. #mylittlepony

  W tym wieku, to są przecież jeszcze dzieci. Właśnie jest na odwrót. Tych pierwszych jest więcej.
 14. zabawa

  01-02. Jak widać "Wszystkie kucyki są równe" nie oznacza "Wszystkie kucyki mają równe prawa". 03. Tam jest Twój dom, gdzie serce Twoje. 04. Dobra, teraz zrobiło się naprawdę dziwnie! 05. Natury nie oszukasz. 06. Znalazł się ktoś na równi wzrostem Celestii. 07. Jest Discord, jest impreza! 08. Cudownego nawracania ciąg dalszy... 09. DJ Pon-3 i Octavia wspólnie jammują - odleciałem. 10. Spike podejmuje dobre decyzje, po prostu miał niefart. 11. Naśladowanie obcej kultury na siłę, to faktycznie zły pomysł. 12. Nawet z pozoru najbardziej błahe decyzje doprowadzają do dramatów życiowych. 13. Luna emo do potęgi nieskończoności. 14. Musi być serce, by robota cieszyła. 15. Rarity znowu ukradła ekran 16. A jednak trochę żal kapelusza Applejack :( 17. Z Big Macintosha jest dobry materiał na transwestytę. 18. W końcu! Ile można czekać ?! 19. Jak zwykle Pinkie szaleje. 20. Urocza jest rodzinka Pie 21. Jak Fluttershy chce, to umie. 22. Discord nie umie bez intrygi. 23. Wszyscy zapominają, jak się konflikty zaczynają. 24. Oczywiście Lady Gaga w kucykowej wersji też musiała zaistnieć. 25-26. a) Niespodziewanie wróg dwuodcinkowca rozpoczynającego serię staje się jedną z bardziej znaczących pozytywnych bohaterek. b) Wielką magię wyczuwam w Starlight.
 15. Być może wszystko pokręciłem. W sumie mam też inne rzeczy na głowie i mam swój punkt widzenia, także tego. Osobiście ucieszyłbym się, gdyby Krysia nigdy się nie nawróciła. Ktoś musi być tym złym. Nie bądź śmieszny. To ani trochę nie jest straszne. Ta kreskówka jest zbyt kolorowa, nowocześnie wyglądająca i estetyczna, by mnie przestraszyła. I jestem pewny, że nie bałbym się tego, widząc to w wieku pięciu lat. Spodziewam się, że dzisiejsze dzieci szybciej dojrzewają i są bardziej oswojone z takimi rzeczami. Starsze kreskówki, to potrafiły momentami mnie straszyć. Właśnie przez tą ich staroświeckość i mniej radosne kolory. Taki przykład: Jakoś nie sądzę, aby ktokolwiek mógł się bać Krystyny, czy jakielkowiek postaci z "MLP: Przyjaźń to magia". Owszem, sceny mogą budzić dreszczyk emocji, ale to za ładna animacja, by się bać. To znaczy, zbyt ładna, zbyt ciepła.