SebastianRichCountryOwner

Brony
 • Content count

  529
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

209 Great and Powerful Reputation

3 Followers

About SebastianRichCountryOwner

 • Rank
  Nastoletni kucyk

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier

Recent Profile Visitors

2421 profile views
 1. Oj jak mi tego brakowało, w końcu
 2. W sumie fajnie by było, gdyby twórcy poluzowali trochę schemat i mogłoby być więcej odcinków dwuczęściowych, a finał mógłby być trzyodcinkowy
 3. Byłem przekonany, że Sombrero przestał istnieć Jestem pewien, że co by nie było, będzie jakoś smutno się żegnać z tym serialem, nawet jeżeli dobrze mu to zrobi. Wciąż uważam, że Szkoła Przyjaźni jakoś średnio mi pasuje, ale fabuła musi się jakoś rozwijać.
 4. Polska to sławny kraj za granicą i ta sława jest pozytywna, jak to mają rozwinięte kraje.
 5. Aleksandra Radwan - Chestnut Magnifico
 6. Iwona Rulewicz - Gilda, kucyk z tłumu i gwary
 7. Jak oglądałem ten odcinek za pierwszym razem, to faktycznie poczułem się rozczarowany, ale gdy oglądałem go już ponownie, znając zakończenie, to już było o wiele lepiej. Skupiłem się na komizmie sytuacyjnym i detalach i wyszło z tego całkiem przyjemne widowisko. Gdy się zapomni, że ten odcinek nie miał być epicką zemstą Krysi, to jest naprawdę super.
 8. Niestety koleżka podebrał jedną z ładniejszych waifu w tym serialu, co jest dość dużą stratą. Choć ja akurat typka dosyć lubię, nie był dla mnie denerwujący ani nic. Nawet dostrzegam w nim pewne swoje cechy Ale skoro Maud jest przy nim bardzo szczęśliwa, to dobrze, że jest tak nie inaczej. Miłości się nie wchodzi w drogę. Ogółem odcinek całkiem przyjemny, lubię do niego wracać. Ironią jest, że Pinkie Pie trafiła na kogoś, kogo znielubiła i nie jest on złodupcem
 9. Muszę powiedzieć, że nie przepadam za tym odcinkiem. Jakoś on jest mało w klimacie tego serialu. Podobało mi się oczywiście kilka rzeczy, w tym klacz z jej naturalnym zapachem Nie zapałałem jakąś wielką sympatią do rodziców głównych bohaterów, może też po prostu problem przedstawiony w odcinku jest mi obcy i nie utożsamiam się z nim. Pewnie też ogólny brak Mane6 i inna lokalizacja powoduje, że odcinek nie pasuje klimatem do serialu. Moje odczucia są czysto subiektywne.
 10. Dobrze wiedzieć, że nie tylko ja to uważam za słabsze od "Zapomnianej przyjaźni" Ta część jakoś tak mnie nie porwała jak poprzednie, chyba motyw główny nie był w moim guście, choć też wolę, kiedy odcinki "Equestria Girls" dzieją się w szkole. Było dużo dziewczęcych rumieńców i Megan z 1. generacji kucy
 11. Najwyraźniej mam opóźniony zapłon, bo zacząłem się domyślać dopiero od momentu, gdy zaczął Spike'a wykorzystywać do usługiwania
 12. Po raz pierwszy w życiu Spike'a pojawia się postać, która mówi mu, że jest jego ojcem i wtedy to brzmiało wiarygodnie, dlatego nie dziwię się jego głupawce. Sam dałem się nabrać naprawdę wierząc, że jest brakującym elementem układanki serialu.
 13. Finał jak dla mnie był kozacki! Pełen niesamowitych zwrotów akcji, dobrze poprowadzonych wątków, fajna antagonistka, powrót Tireka, rasista się nawrócił. Proporcje wszystkiego były odpowiednie. Było epicko! Jestem zachwycony W zasadzie inni się już powiedzieli ogółem to, co mi leży na sercu i zgadzam się z poglądami TheSilverCheesa co tego, jak pokazali Cozy. Aha, i też byłem nieco rozczarowany tym Tartarem. Faktycznie to był bardziej zwierzyniec, niż więzienie dla najgorszych oprychów. I z każdym kolejnym finałem nie mogę się nadziwić, jak ten czas przelatuje. Czuję się, jakbym dosłownie poprzedniego dnia oglądał finał poprzedniego sezonu (swoją drogą słabszy od tutaj omawianego). Zacząłem ten serial oglądać od finału 4. serii, gdzieś tak, a odcinki zacząłem regularnie śledzić na bieżąco od 5. serii, czyli od pojawienia się Starlight. Niby to taki kawał czasu minął, ale ja czuję, że to było tak niedawno. Swoją drogą, całkiem sprawnie wypuszczono w Polsce odcinki tej serii. Praktycznie wszystko za jednym zamachem, bo w poprzednich seriach bywało inaczej. Trochę przeraża mnie myśl, że to już tylko jedna seria została, ale z drugiej strony to dobrze, bo nie ma co ciągnąć w nieskończoność.
 14. Kurczę! Strasznie się napalałem na ten odcinek, myślałem, że poznamy rodziców Spika, a tu taki klops Czyli jesteśmy w punkcie wyjścia. Tak w skrócie można opisać moje przemyślenia.
 15. Czy smakują ci inne owoce, niż jabłka?