Jump to content

SebastianRichCountryOwner

Brony
 • Posts

  604
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier

Recent Profile Visitors

3891 profile views

SebastianRichCountryOwner's Achievements

Koń

Koń (6/17)

214

Reputation

 1. Dosłowne mogę tego słuchac cały czas Szczerze ogółem polecam ten włoski zespół, który domyślam się, bardziej jest znany z takich utworów jak "Mamma Maria" czy "Acapulco"
 2. E, pomyliłeś się. Ona była Christalis, królową Podmiencow
 3. Jej znów można pisać Serial obejrzałem, wbrew temu, co gdzieś tu napisano, niestety pierwszą połowę serialu widziałem w różnej kolejności. Ale koniec końców potem odcinki oglądałem od deski do deski i tak obejrzałem całość. Historia i postacie są naprawdę spoko, najbardziej zaciekawiły rewelacje na temat Hordaka i skąd się wziął. I moją ulubioną postacią była Angela, jakoś strasznie mi się podobała, była urocza, co dużą zasługą w tym glosu Joanny Węgrzynowskiej-Cybińskiej Szczerze podobała mi się Catra i jej zadziorność. Oglądało mi się miło, wątki się fajnie domykały, ale koniec końców wydało mi się to trochę banalne. Jestem w pewnym sensie rozczarowany. Zdecydowanie nie nazwałbym tego najlepszym serialem animowanym wszechczasów, już choćby za sam fakt, że styl animacji nie zachwyca mnie aż tak bardzo.
 4. Fakt, że co na który temat nie wejdę, to się pojawia komunikat, że nie strona jest niedostępna. I widzę, że przez to wiele tematów umarło, a przynajmniej przygasło. Nie wygląda to zbyt fajnie tym bardziej, że mam sporo do napisania w niektórych tematach.
 5. Na Teeletoon + są emitowane kolejne odcinki, znaczy od 27., więc pewnie wyemitują już wszystkie
 6. Ale była scena, gdzie narysowała siebie z jakąś męską postacią i obrazek miał wydźwięk romantyczny. Więc powiedziałbym, że ona też jest bi.
 7. Uf, myślałem, że jestem jedyny Naprawdę nie wiem, czemu ludzie tak strasznie jojczą. Czego się niby spodziewali? Aż z ciekawości odpaliłem kawałek oryginału, by się przekonać, że ma to rację bytu, ale stwierdzam, że polskie głosy jakoś daleko od oryginałów nie są.
 8. Jak ktoś chce się w szybki sposób nauczyć nazw miesięcy po angielsku, to ta piosenka powinna pomóc
 9. Dlatego, że dopiero teraz trafiłem na ten odcinek z normalnym głosem Apple Bloom, więc wypadało się po prostu do tego odnieść i naprostować.
 10. Oglądałem dzisiaj ten odcinek na TVP ABC i jej głos został naprawiony, brzmiał już normalnie. Swoją drogą, na tym kanale tytuły odcinków są pisane po polsku
 11. Odkąd pojawiła się polska wersja, to zacząłem to regularnie oglądać. I kurde nawet podoba mi się Oczywiście, za Chiny to nie ma klimatu naszego ukochanego serialu, ale jako głupawka na jesienne koronawirusowe wieczory i osłoda po zakończeniu "Przyjaźń to magia", sprawdza się dla mnie znakomicie. I do oglądania tego zabrałem się z pewną rezerwą, bo inaczej się nie da. To taka generacja czwarta w wersji ADHD. Problemy są takie głupkowate albo prozaiczne np. odcinek o tym, gdzie Fluttershy kręci filmik o otwieraniu pudła Ogólnie też odczuwam pewne zmiany u postaci. Rarity stała się bardziej wyluzowana i rozrywkowa, mniej w niej krawcowej, a Fluttershy to w ogóle zupełnie inna postać, nie ma śladu po klaczy bojącej się własnego cienia. Nawet lubię ją w takim wydaniu, może nawet bardziej, niż pierwotną wersję Rozbraja mnie zmienianiem rozmiaru, nawet ciekawe te urozmaicenia typu wybuchająca Pinkie Pie. Jeśli dobrze widzę, Spike tutaj się nie buja w Rarity. Co jak co, ale czołówka i piosenka wymiatają, może nawet bardziej lubię, niż w "Przyjaźń to magia". Wiem, że tu bluźnię momentami, ale taka moja opinia
 12. Czyli rozumiem, że widziałeś wszystkie odcinki?
×
×
 • Create New...