SebastianRichCountryOwner

Brony
 • Dodanych treści

  461
 • Dołączono

 • Ostatnia wizyta

Reputacja społeczności

249 Wzorowa

2 obserwujących

Informacje o SebastianRichCountryOwner

 • Ranga
  Kucyk
 • Data urodzenia

Informacje profilowe

 • Płeć
  Ogier

Ostatnie wyświetlenia profilu

1502 wyświetleń profilu
 1. Oczywiście, że zgłaszam się do wpisania na listę
 2. Będę zabijał!
 3. Walka wre! Trza biec z karabinem, nie ociągać się!
 4. Kontynuacja raczej nie ma sensu, bo o ile dobrze pamiętam, duet Strzyga-Draken stali się dobrzy (przynajmniej oficjalnie).
 5. Nie zauważyłem tematu, więc tworzę. Czy ktoś oglądał filmiki z jej kanału, a zwłaszcza wykonania znanych piosenek imitując głosy postaci z naszego kochanego serialu? Jeśli nie, to szczerze polecam: Ona jest rewelacyjna! Imponuje mi, a tych wersji słucha mi się z niekłamaną mega przyjemnością. Gdy gdzieś leci oryginał, to od razu mi się przypomina jej wykonanie
 6. Czy pocałowałabyś człowieka ?
 7. zapytajka

  Czy pocałowałabyś człowieka?
 8. Czy pocałowałabyś człowieka?
 9. Czy pocałowałabyś człowieka?
 10. Czy pocałowałabyś człowieka ?
 11. Czy pocałowałabyś człowieka ?
 12. Czy on taki najbardziej podstawowy, to nie sądzę. Bardziej mi zależy by się najeść i wydalić, a przedłużanie gatunku mogłoby dla mnie nie istnieć, poza tym nie każdy to może, w przeciwieństwie do bardziej podstawowych potrzeb.
 13. Witam Pani Nocy, oto kolejna porcja pytań 1.Co Pani robi zazwyczaj w dzień? 2.Jak Wasza Wysokość znosiła te 1000 lat na księżycu? Umiała Pani tak zagospodarować czas, by mieć choć trochę radości w tym cierpieniu? 3.Szczerze nie podoba mi się Twoje złe wcielenie. Lepiej niech Pani już nigdy do niego nie wraca. Podoba mi się ta dobra Luna. Ona i tylko ona jest super.
 14. Poprawione. Fakt, głupio, że nie przeczytałem zasad, bo po prostu skopiowałem pytania z poprzedniej edycji zabawy, nie zastanawiając się.
 15. Ostatnio udało mi się spotkać aktorkę dubbingową Agnieszkę Fajlhauer (czy ktoś kojarzy tutaj Wielką i Wszechmocną Trixie ?)