SebastianRichCountryOwner

Brony
 • Zawartość

  472
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

257 Wzorowa

2 obserwujących

O SebastianRichCountryOwner

 • Ranga
  Kucyk

Informacje profilowe

 • Płeć
  Ogier

Ostatnio na profilu byli

1657 wyświetleń profilu
 1. W zasadzie to widziałem tylko "Dofus: Skarby Keruba" i bardzo dobrze wspominam ten serial: styl, fabuła, przygody Keruba, postacie, emocjonalność, to było naprawdę wciągające. Najlepszy był Krokosek i jego chorobliwa tendencja do zdrady (kto widział, ten wie, o czym mówię) . To też jest chyba pierwsza kreskówka, jaką widziałem z tych dla dzieci, w której były lesbijki (mam na myśli Simone z tą jej przyjaciółką, co była w paru odcinkach).
 2. Ilona Kuśmierska - Babcia Smith Agnieszka Kunikowska - Matka Petunii Paleo
 3. Nie wiem, czy to się jakkolwiek kwalifikuje się do tego tematu, ale jeny, jak mi się spodobała ta piosenka Jest kwintesencją trzech rzeczy, które bardzo lubię: pięknych, żeńskich postaci kreskówkowych, podróżowania i fajnych, wpadających w ucho piosenek. Aż dziw, że odkryłem to dopiero przedwczoraj
 4. Mam pytania, ile kosztuje wstęp na imprezę i czy oprócz Pana Pawlaka będą tam inni znani mi dubbingowcy, zarówno podkładający głosy w MLP, jak i niekoniecznie?
 5. 1.Przyjmujesz w weekendy? 2.Czy masz jakiś ranking uzębienia w Ponnyville np. kto najlepiej dba o zęby, kto ma najgorsze? 3.Jak podobasz się sobie z głosem Marty Dobeckiej?
 6. 1.Czy rzeczywiście Wielkiej i Wszechmocnej Trixie śmierdzi zadkiem z ust? Oglądałem jakiś filmik, na którym tak stwierdziłaś, czy to była jakaś ściema może? 2.Przytulisz mnie? 3.Czy pocałowałabyś człowieka?
 7. Witaj Wszechwielka i Mocna Trixie 1.Dalej podróżujesz po Equestrii czy osiadłaś w Ponnyville na stałe? Jak to jest? 2.Czy słyszałaś o czymś takim jak człowiek? 3.Przytulisz mnie? 4.Jaka była w twoim mniemaniu najtrudniejsza sztuczka do wykonania (tak szczerze, to chyba się domyślam) 5.Czy pocałowałabyś człowieka? 6.Jak podobasz się sobie z głosem Agnieszki Fajlhauer? Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuję, bardzo lubię Twoją postać
 8. Witaj przystojniaku
 9. Co prawda byłem ostatnio u dentystki, ale kolejne wizyty nie zaszkodzą. Zwłaszcza u Minuette Wpiszcie mnie.
 10. Witaj Minuette! 1.To jak, nazywasz się Minuette czy Colgate? Które z imion ci bardziej odpowiada? 2.Czy słyszałaś o czymś takim, jak człowiek? Jeśli tak, to czy leczyłaś już któregoś? 3.A czy w ogóle leczyłaś stworzenia inne niż kucyk?
 11. Witaj Zecoro 1.Czy możesz powiedzieć, gdzie znajduje się Twoja kraina z perspektywy od Ponnyville? 2.Czy będziemy mieli okazję zobaczyć Twoją krainę w serialu? 3.Ile jest zebr w całej Equestrii, tak około? Bo na pewno nie jesteś jedyną przedstawicielką gatunku. 4.Czy słyszałaś o czymś takim, jak człowiek? 5.Może nawet jakiegoś leczyłaś? 6.Twoje rymowanie jest wrodzone, czy nabyte? 7.W sumie, może przytulas? 8.Czy pojawisz się w siódmej serii serialu? 9.Jak podobasz się sobie z głosem Anny Gajewskiej?
 12. Zgadzam się być na liście.
 13. Jak najbardziej jestem jej przyjacielem
 14. Kolejna seria pytań: 1.Mogę się z Panią przytulić? 2.Czy pocałowałaby Pani człowieka? 3.Jak podoba się sobie Pani z głosem Brygidy Turowskiej-Szymczak?
 15. Paulina Raczyło - Sunset Shimmer Cieszę się, że miałem okazję spotkać tą Panią na żywo.