SebastianRichCountryOwner

Brony
 • Zawartość

  480
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

259 Wzorowa

2 obserwujących

O SebastianRichCountryOwner

 • Ranga
  Kucyk

Informacje profilowe

 • Płeć
  Ogier

Ostatnio na profilu byli

1725 wyświetleń profilu
 1. Dzięki za rady. Przemyślę jeszcze tę kwestię.
 2. Czy dobrym pomysłem jest kupienie bratanicy pluszowej Applejack na jej pierwsze urodziny wiedząc, że i tak może być obdarowana różnymi pluszakami? To mi chodzi po głowie:
 3. Siemka 1.Czy jest jakiś rodzaj muzyki, którego nie lubisz? 2.Ciekawy jestem, dlaczego się nie odzywasz? Czy to taki twój styl, czy kryje się za tym jakiś poważniejszy powód, np. obcięcie języka? (oby to pierwsze, rzecz jasna) 3.Czy słyszałaś o czymś takim, jak człowiek? 4.Zachwycasz mnie 5.Przytulisz mnie? 6.Czy masz jakiegoś ulubionego wykonawcę czy wykonawczynię muzyczną w Equestrii? 7.Czy jest coś, co Ci się w Octavii nie podoba? 8.Rozumiem, że mimo pewnych różnic bardzo się z Octavią lubicie? 9.Czy lubisz brzmienie swojego głosu, nawet jeśli nie odzywasz się za często?
 4. Witam bardzo serdecznie, droga Octavio 1.Czy jest coś, co szczególnie Cię drażni u Scratch Vinyl? 2.Czy słyszałaś o czymś takim, jak człowiek? 3.Czy zagrałabyś chętnie na koncercie dla innych stworzeń, niż dla kucyków? 4.Co sądzisz na temat muzyki rockowej? 5.Czy może słyszałaś Scratch Vinyl grającą jakieś rockowe utwory? 6.Przytulisz mnie? 7.Czy grasz jeszcze na jakiś instrumentach? 8.Czy byłabyś chętna uczyć jakiegoś innego kucyka grać na wiolonczeli? 9.Jak podobasz się sobie z głosem Bożeny Furczyk?
 5. Cześć, jestem Twilight Sparkle! A tobie jak na imię?
 6. Skoro już przytaczasz role dubbingowe Pani Agnieszki Fajlhauer, to nie można zapomnieć o France z "Domu dla zmyślonych przyjaciół Pani Foster"
 7. Nicole wymiata Lubię takie mamuśki I podoba mi się to, że ma głos Agnieszki Fajlhauer (głos Wielkiej i Wszechmocnej Trixie )
 8. Nie zajęło mi długo wydedukowanie, że Sussie to odwrócona broda Ostatnio coś mi wrócił zapał do oglądania tego. Jak się wczuję, to łykam w całości, tak fajnie to rąbnięte. Moimi ulubionymi postaciami są rodzice Gumballa.
 9. O jeny. Jeszcze się Ciebie nie pytałem, droga Sunset 1.Czy lepiej się czujesz jako człowiek czy kucyk? 2.Jaka była twoja pierwsza reakcja, gdy dostałaś się do świata ludzi? 3.Jako ludzka dziewczyna jesteś bardzo... atrakcyjna 4.Przytulisz mnie? 5.Dasz mi buzi? 6.Dlaczego zmieniłaś styl ubioru? 7.Jak podobasz się sobie z głosem Pauliny Raczyło?
 10. Rety, to już rok, a ja się czuję, jakby to było najwyżej miesiąc temu
 11. W zasadzie to widziałem tylko "Dofus: Skarby Keruba" i bardzo dobrze wspominam ten serial: styl, fabuła, przygody Keruba, postacie, emocjonalność, to było naprawdę wciągające. Najlepszy był Krokosek i jego chorobliwa tendencja do zdrady (kto widział, ten wie, o czym mówię) . To też jest chyba pierwsza kreskówka, jaką widziałem z tych dla dzieci, w której były lesbijki (mam na myśli Simone z tą jej przyjaciółką, co była w paru odcinkach).
 12. Ilona Kuśmierska - Babcia Smith Agnieszka Kunikowska - Matka Petunii Paleo
 13. Nie wiem, czy to się jakkolwiek kwalifikuje się do tego tematu, ale jeny, jak mi się spodobała ta piosenka Jest kwintesencją trzech rzeczy, które bardzo lubię: pięknych, żeńskich postaci kreskówkowych, podróżowania i fajnych, wpadających w ucho piosenek. Aż dziw, że odkryłem to dopiero przedwczoraj
 14. Mam pytania, ile kosztuje wstęp na imprezę i czy oprócz Pana Pawlaka będą tam inni znani mi dubbingowcy, zarówno podkładający głosy w MLP, jak i niekoniecznie?
 15. 1.Przyjmujesz w weekendy? 2.Czy masz jakiś ranking uzębienia w Ponnyville np. kto najlepiej dba o zęby, kto ma najgorsze? 3.Jak podobasz się sobie z głosem Marty Dobeckiej?